Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Norbert93

"Wojna o pieniądz"

Recommended Posts

Serdecznie witam wszystkich użytkowników forum!

Na wstępnie chciałbym się z Wami przywitać, z racji tego, iż jest to mój pierwszy post w Waszej społeczności. Jeśli przebrnąłem już przez kurtuazyjny wstęp, czas przejść do nurtującego mnie pytania. Prosiłbym o wydanie opinii na temat wartości zapoznania się z książką "Wojna o Pieniądz" autorstwa Songa Hongbinga. Z powodu poruszanej tematyki przez tę książkę, obawiam się, że mogą być w niej zawarte jakieś banialuki, które są bardziej związane z Wiedzminem niż z literaturą faktu.

Historia rodziny która włada finansami świata jest warta uwagi, czy razej nalezy ją zaklasyfikować jako wytwór bujnej wyobrazni autora. Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam niezwykle gorąco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.