Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
(p)anna z mokra głowa

Dni Wydziału Nauk Historycznych, UMK, 18-20 kwietnia 2012 r

Recommended Posts

Jak co roku Studenckie Koła Naukowe przygotowują Dni Wydziału Nauk Historycznych. Jest to kilka dni, kiedy studenci przygotowują coś dla swych kolegów. W tym roku odbywają się one w dniach 18 - 20 kwietnia. Wśród atrakcji są liczne konkursy, np. „Zawsze młodzi, czyli nasi profesorowie za młodzieńczych lat” czy też gra miejska "WNH bez tajemnic". Będzie można również wysłuchać wykładu o Mormonach lub też o oświeceniowych zabawach alkowianych. W zeszłym roku sukcesem cieszyła się Debata Krzyżacka i mamy nadzieję, ze w tym roku również się odbędzie, bo kto inny miałby mówić o zakonie krzyżackim, jak nie prof. Roman Czaja czy też prof. Sławomir Jóźwiak - pewnie jakieś żarty znowu usłyszymy :)

Nie zabraknie wystaw, np. "Wspomnienia nauczycieli o tajnym nauczaniu w okresie okupacji hitlerowskiej" oraz "Cygańskie archiwalia". Natomiast Studenckie Koło Naukowe Historyków Sztuki i Kultury będzie oferowało koszulki z podobiznami profesorów, pracowników Katedry Historii Sztuki. A Studenckie Koło Naukowe Miłośników Dawnego Oręża i Ubioru Wojskowego oferuje wyjście na Fort XIII oraz do Komendy Miejskiej PSP. Nie zabraknie oczywiście imprez sportowych - w dniu 18 kwietnia rozegrany zostanie mecz kadra & studenci w siatkówkę, a 20 kwietnia odbędzie się turniej w piłkę nożną. Wieczorami – jak przystało na studentów – odwiedzimy znany dobrze lokal, a mianowicie Kotłownię.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z programem załączonym do postu -> PROGRAM dni WNH na forum.doc

Myślimy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy

Studenckie Koła Naukowe WNH

Komisja ds. Kół Naukowych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.