Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Lagman

Europa wspólnych wartości, potrzebna pomoc.

Recommended Posts

Wołodia   

Temat wydaje się banalnie prosty :)

Zaczynasz od grecko-rzymskich korzeni Europy, potem wspomnij coś o chrześcijaństwie, następnie Justynian, Karol Wielki, Otton III, Jednoczenie ziem ruskich począwszy od Iwana Groźnego i Napoleon, to w ramach wstępu. Co do części głównej to rusz głową - wystarczy na Wikipedię zajrzeć - jeżeli masz na to 15 minut to nikt raczej nie będzie od Ciebie wymagał pogłębionej analizy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99te_Przymierze

No i na końcu podsumowanie, gdzie podkreślisz iż od samego początku Europa miała tendencje do jednoczenia się czy to w imię wyższych celów czy w obronie przed zagrożeniami.

Wot i wsio!

Edited by Wołodia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.