Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
przecher

[Konkurs] Plebiscyt "Historia zebrana" wiosna 2011

Recommended Posts

przecher   

Zagłosuj na najlepsze książki historyczne i wygraj atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i plebiscycie „Historia zebrana” http://historiazebrana.pl. Dla jego uczestników przygotowaliśmy ponad pięćdziesiąt książek historycznych – nagród dla głosujących osób.

Co kwartał wybieramy najlepsze pozycje historyczne z grona tych wydanych w języku polskim. Do końca marca możecie głosować na nominacje, wybierając Waszych faworytów spośród wszystkich wydawnictw zgłoszonych do plebiscytu. W drugim etapie, od 5 do 12 kwietnia głosujemy wyłącznie na nominowane książki, z których najlepsze uzyskają tytuł książki wiosny. W każdej z konkursowych kategorii, oprócz internautów, nagrody przyznawać będzie także eksperckie jury.

Wśród pozycji, które uznacie za najlepsze w ciągu czterech kwartałów, wybrane zostaną najlepsze książki roku. Dla osób biorących udział w Plebiscycie przygotowaliśmy 26 zestawów książek historycznych. Nie przegap takiej okazji do wzbogacenia biblioteczki, serdecznie zapraszamy do udziału!

Strona Plebiscytu:

http://historiazebrana.pl/

Organizatorzy:

Histmag.org - http://histmag.org

Granice.pl - http://granice.pl

Patroni:

Tygodnik Powszechny, Archeologia żywa, Odkrywca, ksiazka.net.pl, dlastudenta.pl, Polski Związek Bibliotek

Zależy nam także na Waszych opiniach na temat ostatnio wydawanych książek historycznych. Prosimy, napiszcie poniżej:

Czym powinna się charakteryzować świetna książka historyczna? Co jest dla Was niedoścignionym wzorem? Jakie pozycje najbardziej Was rozczarowały lub mile zaskoczyły? Jakiej książki najbardziej Wam brakuje?

Wasze uwagi przekażemy wydawcom. Pomoże to kształtować rynek książki historycznej według Waszych opinii i zmienić go na lepsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.