Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Leuthen

Przygodowy Rajd na Orientację TROPICIEL 3

Rekomendowane odpowiedzi

Leuthen   

Wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swój hart ducha oraz swoje umiejętności w posługiwaniu się mapą i kompasem na polach i lasach, zachęcam gorąco do wzięcia udziału w Przygodowym Rajdzie na Orientację TROPICIEL-3, który odbędzie się w nocy z 23 na 24 X b.r. w okolicach Wrocławia.

Podstawową zasadą podczas rajdu jest to, iż osoby, które w limicie czasowym 12 godzin przejdą całą trasę Rajdu - około 40km - zaliczając przy tym wszystkie punkty kontrolne zdobędą miano TROPICIELA . Aby spełnić jeden z głównych celów rajdu jakim jest integracja, start uczestników odbywał się będzie w grupach 4-5 osobowych - grupy będą wychodzić z bazy rajdu w odstępach kilkunastu minutowych. Nie ma konieczności tworzenia grup przy zgłoszeniach, w razie potrzeby grupy będą tworzone przed startem. W Rajdzie mogą wziąć udział również niepełnoletni, pod opieką osób powyżej 21 roku życia. Rozpoczęcie rajdu w piątek wieczorem, a koniec w sobotę o 10.00. Przewidziane jest po zakończeniu rajdu bez względu, czy ktoś przeszedł mało kilometrów czy dużo, losowanie cennych nagród.

Więcej informacji: www.tropiciel.org

Jako osoba współorganizująca I i II edycję "Tropiciela" (m.in. stanie na punkcie) oraz uczestnik tzw. Tropiciela-0 (Pierwszy Wrocławski Nocny Rajd na Orientację) mówię z całym przekonaniem, że warto - świetna zabawa, ciekawi ludzie no i niesamowite przeżycia :rolleyes:

Edytowane przez Leuthen

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Nie powiem, inicjatywa bardzo pozytywna. Sam z chęcią wziął bym w czymś takim udział, gdyby nie parę przeszkód... Za daleko od Warszawy. Termin wyjątkowo mi nie pasuje. I na koniec, końcówka października to zazwyczaj dość chłodny już okres, a ja jestem wyjątkowo wrażliwy na zimno;) Jeszcze z trzy lata temu, to i owszem, wtedy i minus 10 nie robiło na mnie większego wrażenia, ale teraz to... na samą myśl robi mi się zimno. Tak czy inaczej, życzę dobrej zabawy. Będzie dostępna gdzieś później jakaś fotorelacja z całości?

PS A jednak zaglądam na Forum smile.gif

Co też mnie niezmiernie cieszy:) Oby jak najczęściej!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Leuthen   
Będzie dostępna gdzieś później jakaś fotorelacja z całości?

Tak, na podanej stronie www.

PS Wierz mi - jak maszerujesz, nie czujesz zimna. Marzłem za to, gdy stałem na punkcie kontrolnym ;)

PS 2 Na TROPICIELA 3 niestety się nie wybiorę, choć bardzo chciałem pójść jako uczestnik - dzień wcześniej jadę na konferencję naukową do Małopolski, gdzie w sobotę 24 X wygłaszam referat :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.