Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Nowa historia.org.pl

Recommended Posts

Prezentujemy Wam czytelnikom całkowicie nową odsłonę jednego z największych i najstarszych portali historycznych w Polsce. Po kilku tygodniach dzisiaj udało nam się zakończyć prace związane ze zmianą wyglądu i funkcjonalności portalu.

logo2.jpg

Portal historia.org.pl jako najpopularniejszy portal historyczny (wg stat24.pl) wreszcie doczekał się godnej siebie oprawy. Poprzednia wersja , ani nie dawała gwarancji sprostania wymaganiom coraz liczniejszej rzeczy czytelników, ani nie pozwalała na funkcjonalne i pełne prezentowanie ogromnej ilości publikacji zawartych w portalu.

Zmiany są fundamentalne, jedyne co się nie zmieniło to adres i wysoki standard treści w portalu. Nowy portal to przede wszystkim znacznie lepsza funkcjonalność (z elementami web 3.0), poprawiona czytelność, dodanie licznych dodatkowych modułów i aplikacji, wygodniejsza nawigacja po portalu etc. Przy każdym artykule pojawia się już informacja o dacie publikacji, ewentualnych zmianach, informacja o tematach podobnych, lista publikacji danego autora, możliwość otworzenia publikacji w formacie .pdf etc. Jest również dokładna wyszukiwarka.

Zmieniona została także grafika i powstało nowe logo. Ponadto każda z sekcji otrzymała osobny kolor, by można było je łatwo odróżnić. Obecnie portal daje możliwość dowolnego przestawiania kolejności sekcji i liczby zawartych w nich kategorii.

Zmiany kosztowały nas dużo wysiłku i olbrzymich nakładów pracy m.in. musieliśmy ręcznie dodać od nowa każdy art. do bazy danych, otagować go i przydzielić do odpowiedniej sekcji i kategorii.

Mamy nadzieje, że nowy portal spotka się z Waszą przychylną oceną, a ewentualne niedociągnięcia (ciągle pracujemy nad detalami) z życzliwością.

Zapraszamy do dzielenia się komentarzami nad nową odsłoną historia.org.pl z redakcją poprzez e-maila: redakcja@historia.org.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jarko   

Mi się bardzo podoba, od dawna was czytam, a teraz nowy wygląd robi wrażenie, prawie jak te duże portale. Szkoda, że nie ma komentarzy, ale na forum z pewnością sobie ich nie odmówię.

Pozdrawiam. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.