Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Inga

[Portal] Hoga.pl

Recommended Posts

Inga   

Zapodaję link do portalu traktującego o wszystkim, w tym również o historii. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie.

Hoga.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
STK   

Hoga.pl jeśli mnie pamięć nie myli swego czasu była bardzo popularnym portalem, jednym z pionierów polskiego internetu. Teraz to właściwie całkiem inny projekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niech się inga wytłumaczy ; ) Tam jest katalog stron. Co do hogi, to mam w domu taki przegląd stron Komputer Świata sprzed wielu, wielu lat i był to polecany portal. Konkurował swego czasu chyba nawet z wp.pl, tylko był bardziej rozrywkowy. Jak się mylę to mnie poprawcie : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.