Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Finał MŚ 2006

Mistrzem Świata zostanie:  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Francja
      2
    • W?ochy
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Kto zostanie Mistrzem Świata?

Typuje na Włochów dlaczego? Bo mają najlepszą obronę na MŚ Grosso - to niemalże ofensywyny pomocnik, Cannavaro - w meczu z Niemcami, ani razu nie dał się minąć..., kilka razy ratował swój zespół. Zabrotta - ten z kolei może grać wszędzie, świetna wymienność pozycji i równie ofensywn jak Grosso, tyle, że na prawej stronie. Do tego dochodzi wg mnie najlepszy zawodnik Włoski, a może i całych MŚ - Pirlo - geniusz, dużo widzisz, gra z klepy, potrafi uderzyć z dystansu i z wolnego. Jeszcze został Toni taki wzrost, a koordynacja jak u zawodnika znacznie niższego. Tylko czy to wystarczy na geniusz Zidana? Myśle, że tak.

Wyniki:

Włochy 2:0 Francja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja również stawiam na Włochów. Mają znakomitą drużynę. Na lewej obronie mają Grosso, wydaję mi się, że na tej pozycji jest najlepszy na mundialu. A Cannavaro i Materazzi też są w bardzo wysokiej formie. W pomocy Włochy mają rewelacyjnego Andrea Pirlo i coraz lepiej grającego i podkręcającego tempo Tottiego. A w ataku znakomity Luca Toni. W dodatku Włochy mają znakomitą ławkę rezerwowych na, której siedzą m.in. Del Piero, Gilardino czy Inzaghi.

Mój typ : Włochy

Proponowany wynik : Włochy 2:1 Francja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

A ja coś myślę ,że będzie powtórka z Euro 2000 ,kiedy to Francuzi po dogrywcę pokonali Włochów . A podobno historia lubi się powtarzać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tym razem to Włosi wygrają w karnych - francuski bramkarz jakoś się do tej pory nie popisał (ratuje go praktycznie dobra obrona).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

powtórka z euro 2000?

gdzie ty żyjesz <lol> popatrzcie jak Barthez broni - on ŁAPIE jaies 10% pilek <lol> reszte piąstkuje <lol> ale ma sporo szczęscia-ale na włochó to nie starczy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Francuzi może i mają niepewnego Bartheza ale francuzi z Makele , Vierą i Zidanem z taką pomocą to nie wiem czy Włosi coś wskurają . Ale pożyjemy ,zobaczymy .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiłem Włochów, ale tak jak mówisz Francja ma kilku zawodników w wysokiej formie.

Makele , Vierą

Np. Zidane, Ribery, Makalele czy Vieira grają na wysokim poziomie i nawet Henry w słabszej formie strzelił już 3 bramki na mundialu. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ale włosi mają wiecej lepszych - w formie :]

Mają przede wszystkim ławkę rezerwowych: Iaqunita, Del Piero, Inzaghi, Gilardino.

We Francji, Wiltord czy Govou wzmocnieniami nie są...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Sądze , że o zwycięstwie będzie decydowała forma dnia . Starsi francuzi mogą nie wytrzymać fizycznie spotkania , natomiast ich doświadczenie może im zrekompensować ich wadę . Trudno mi powiedzieć czy Ribery i Zdane po tylu dobrych meczach, równie dobrze zagrają z włochami . Dotyczy to również Pirlo i Grosso , którzy wykończyli niemców.

[ Dodano: 2006-07-08, 15:19 ]

gdzie ty żyjesz <lol> popatrzcie jak Barthez broni - on ŁAPIE jaies 10%

Ale Francuzi stracili tylko dwie bramki. i łapie znacznie więcej niż 10% piłek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Niestety,w ekipie włoch nie zagra Nesta . To znaczne osłabienie . A wygra ekipa która będzie miała lepszą obronę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Niestety,w ekipie włoch nie zagra Nesta . To znaczne osłabienie . A wygra ekipa która będzie miała lepszą obronę ;)

Nesta nie gra już od dawna, a Italia bramek nie traci. Grosso, Zambrotta, Cannavaro i Materazzi kontra Thuram, Abidal, Sagnol i Gallas. Bez dwóch zdań Włosi mają lepszą obronę, bo nie dość, że ci zawodnicy świetnie bronią to grają niemal jak pomocnicy i to ofensywni, Francuzi są statyczni. Ponadto jest Cannabaro najlepszy obrońca tych MŚ to jak zagrał z Niemcami to detronizacja Cesarza Beckenbauera. Henry bez formy to się do 16 nie przebije, a jednego Zidana trudno nie będzie pokryć. Włosi obwieścili przed meczem z Niemcami zwycięstwo, teraz też tak zrobili i mają rację, zwyciężą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Francja wyeliminowałą Brazylię, ale trzeba przyznać, że tego dnia Brazylijczycy grali wyjątkowo słabo. Zidane ze swoimi kolegami przelizgneli się do finału, na nich bym nie stawiał. Sądzę, że wygrana należy się Włochom.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.