Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

fakir007   
Teraz, Tomasz N napisał:

Wybacz, ale jak na częstotliwość, która jest parametrem można nałożyć obiekt ?

Eksperyment opisany jest w książce "Teoria próżni fizycznej"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Czyli tam jest aż taka próżnia, że z obiektów  zostały tylko parametry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fakir007   
55 minut temu, Tomasz N napisał:

Czyli tam jest aż taka próżnia, że z obiektów  zostały tylko parametry.

Próżnia fizyczna, to źródło informacji bez materii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, fakir007 napisał:

Dowody naukowe znajdziesz w książce "Teoria próżni fizycznej"

 

Jaki zatem problem by odpowiedzeć na me pytania?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fakir007   
Godzinę temu, secesjonista napisał:

 

Jaki zatem problem by odpowiedzeć na me pytania?

Odpowiedzi udzielono na wszystkie pytania, i oczekuję następnych pytań.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Na moje z kuferkiem nie otrzymałem. A pytałem w związku z wcześniejszym:

 

Próżnia fizyczna, to źródło informacji bez materii.

 

Wybacz ale nie istnieje niematerialna informacja. Jak dla mnie to jest bełkot, nieważne w jakiej  książce opisany.

Jak się już tak naukowo zająłeś tą Genesis, to może powiesz mi jak się ma do niej taka entropia.

To taka wielkość fizyczna co ciągle rośnie od początku stworzenia świata, kiedy była najmniejsza, przestanie rosnąć u jego końca, gdy osiągnie maksimum. Rośnie też z każdą wymianą informacji.    

 

Edytowane przez Tomasz N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
19 godzin temu, fakir007 napisał:

Próżnia fizyczna, to źródło informacji bez materii.

To czym jest materia bez źródła informacji?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fakir007   
2 godziny temu, Tomasz N napisał:

Na moje z kuferkiem nie otrzymałem. A pytałem w związku z wcześniejszym:

 

Próżnia fizyczna, to źródło informacji bez materii.

 

Wybacz ale nie istnieje niematerialna informacja. Jak dla mnie to jest bełkot, nieważne w jakiej  książce opisany.

Jak się już tak naukowo zająłeś tą Genesis, to może powiesz mi jak się ma do niej taka entropia.

To taka wielkość fizyczna co ciągle rośnie od początku stworzenia świata, kiedy była najmniejsza, przestanie rosnąć u jego końca, gdy osiągnie maksimum. Rośnie też z każdą wymianą informacji.    

 

Teoria próżni fizycznej, łączy ruch obrotowy elektronu z informacją z poziomu super świadomości, czyli Boga. Wskazując na jednolite pole informacji, obejmujące wszystko, stanowiąc jedną całość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, fakir007 napisał:

Odpowiedzi udzielono na wszystkie pytania, i oczekuję następnych pytań.

 

Czyli fakir nie wie jak nazywają się naukowcy co badali wibracje podanego zdania, nie wie skąd się wzięła stała wartość i nie wie ile ona wynosiła.

Czas może udać się na forum paranormalne?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Teoria próżni fizycznej, łączy ruch obrotowy elektronu z informacją z poziomu super świadomości, czyli Boga. Wskazując na jednolite pole informacji, obejmujące wszystko, stanowiąc jedną całość.

 

Aaaa elektrony. Czyli Bóg kwarków nie kontroluje ?  Za niski poziom dla Niego ?

 

A swoją drogą elektron naprawdę się kręci ?

Edytowane przez Tomasz N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fakir007   
3 godziny temu, gregski napisał:

To czym jest materia bez źródła informacji?

Według Biblii, brak oddziaływań informacyjnych, to śmierć materii, czyli rodzajów informacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Według Biblii, brak oddziaływań informacyjnych, to śmierć materii, czyli rodzajów informacji.

 

I tak pojawiła nam się entropia.

 

Teoria próżni fizycznej, łączy ruch obrotowy elektronu z informacją z poziomu super świadomości, czyli Boga. Wskazując na jednolite pole informacji, obejmujące wszystko, stanowiąc jedną całość.

 

Próżnia fizyczna jako absolut (meta)fizyczny. I tak Kolega wrócił do Grecji klasycznej czyli Anaksymandra z dodatkiem Heraklita, Pitagorasa i  Demokryta.

 

Ale czy Kolega zdaje sobie sprawę, że uwzględniając to co wniósł Heisenberg, ta próżnia jest pusta tylko statystycznie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fakir007   
Godzinę temu, Tomasz N napisał:

Według Biblii, brak oddziaływań informacyjnych, to śmierć materii, czyli rodzajów informacji.

 

I tak pojawiła nam się entropia.

 

Teoria próżni fizycznej, łączy ruch obrotowy elektronu z informacją z poziomu super świadomości, czyli Boga. Wskazując na jednolite pole informacji, obejmujące wszystko, stanowiąc jedną całość.

 

Próżnia fizyczna jako absolut (meta)fizyczny. I tak Kolega wrócił do Grecji klasycznej czyli Anaksymandra z dodatkiem Heraklita, Pitagorasa i  Demokryta.

 

Ale czy Kolega zdaje sobie sprawę, że uwzględniając to co wniósł Heisenberg, ta próżnia jest pusta tylko statystycznie ?

Teoria Szypowa wskazuje również na twórczą myśl człowieka, negatywna informacja oddziaływuje na całość negatywnie, a pozytywna informacja oddziaływuje pozytywnie na pole energetyczno-informacyjne człowieka i dopuszcza do niego pozytywne informacje z czasoprzestrzeni. Czyli analogicznie do biblijnych błogosławieństw oraz siania i zbioru.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.