Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
MArthinus

Historia UJ - próg punktowy

Rekomendowane odpowiedzi

samko   
"Pochwalcie się z jakim wynikiem startujecie?"

wypadało by zacząć od siebie.

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
samko   

miejmy nadzieje że spotkamy się razem w październiku ;)

pozdrawiam :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ja mam 70% z rozszerzenia...ciekawe,ciekawe...mam nadzieję, że się dostanę ;) dostałam się dziś na uniwersytet pedagogiczny, ale czekam do wtorku na wyniki z uj...

Edytowane przez agnieszka91

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

no to z pewnością jesteś kilkanaście osób nade mną... coraz bardziej się stresuję :)

tym bardziej, że idę na historię z wyboru...może w drugiej rekrutacji się uda, ale wolałabym w pierwszej bo mam już dosyć stresów jak na te pół roku...a matura z historii no cóż wykrakałam tą gospodarkę i gdyby nie wypracowanie to z pewnością byłoby lepiej, a teraz pozostaje się modlić...

Edytowane przez agnieszka91

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
samko   

ehhhhh jak wyniki? u mnie lista rezerwowa na UJ :D poczekamy zobaczymy. Puki co AP się do mnie uśmiechnęło i pasuję dowieść potrzebne papierki :P:):P

PS. Miejmy nadzięje że mózgi pójdą na 'prawo' :D

a prawdziwi zawodnicy z ławki rezerwowej (czyt. życiowy leserzy) wskoczą.

Edytowane przez samko

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

samko a ile miałeś punktów?? ja też jestem na rezerwowej...pasowałoby żeby 41 osób przede mną zrezygnowało...ech marzenia... :)

Zostałeś umieszczony na 276 pozycji tej listy rankingowej.

Twój wynik w postępowaniu kwalifikacyjnym wyniósł 70,00 punktów.

W chwili obecnej ostatni aktualnie zakwalifikowany do przyjęcia na pierwszy rok studiów kandydat znajduje się na 235 pozycji listy rankingowej.

hmm...jak ktoś gdzieś jest przy końcu na liście przyjętych to niech napisze ile ma punktów bo chciałabym się zorientować jaki był próg...

a na razie muszę potwierdzić na UP...

myślicie, że jest szansa żeby 41 osób zrezygnowało??sądzę, że próg był ok.76%...nie spodziewałam się, że historia jest taka popularna...

Wpisy na studia:

studia, które ogłaszają listę rankingową w dniu 14 lipca - 15?20 lipca

jeżeli w powyższym terminie nie zostanie wy­peł­nio­ny limit miejsc oraz komisja rekrutacyjna po­dej­mie decyzje o zakwalifikowaniu do przyjęcia na pierw­szy rok studiów kolejnej grupy kan­dy­da­tów z listy rezerwowej, wtedy wpisy następować będą w terminie - 21?23 lipca

w przypadku powtarzania procedury - 24?28 lipca

a następnie - 29?31 lipca

Ogłoszenie listy przyjętych i nieprzyjętych:

W terminie 4 dni od upływu ostatniego dnia terminu wyznaczonego os­ta­tniej grupie kandydatów kwalifikowanych do przyjęcia, komisja re­kru­ta­cyj­na ogłasza ostateczne listy osób przyjętych i nieprzyjętych na pierwszy rok studiów.

mam nadzieję, że w ciągu kolejnej rekrutacji się dostanę...

Edytowane przez agnieszka91

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   

Wystarczyło w tym roku 70% na historię na UJ? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   

Eh..no to nie jest chyba tak źle ;)

Ciekawe co będzie w przyszłym roku.

A i gratuluje;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.