Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Duke Mihashi

Źródła nienawiści

Recommended Posts

"Źródła nienawiści" wyjaśnione!

histmag-zrodla-nienawisci-360x250.gif

Dlaczego Rosjanie wkroczyli do Gruzji? Skąd wzięła się niepodległość Kosowa? Czy możemy mówić o narodzie białoruskim? Między innymi na takie pytania odpowiada książka: "Źródła nienawiści. Konflikty etniczne w krajach postkomunistycznych". Jej współautorami są historycy, politolodzy i dziennikarze z pięciu ośrodków akademickich, związani z portalem historycznym "Histmag.org": http://histmag.org . Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej "Źródeł nienawiści":

http://konflikty.histmag.org

Bardzo serdecznie chciałbym zaprosić Was do zakupu - za pośrednictwem "Histmaga" można ją zdobyć znacznie taniej niż w księgarniach. Można ją odebrać osobiście na terenie Górnego Śląska, Warszawy i Krakowa, lub otrzymać drogą pocztową. Zamówienia należy składać na stronie: http://histmag.org/zamow , zaś zyski ze sprzedaży przeznaczymy na rozwój "Histmag.org" - inicjatywy, dzięki której wielu młodych ludzi zainteresowało się poszerzaniem horyzontów swej wiedzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.