Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Kolejny dowód na to, że sport zawodowy to kalectwo:

http://twitpic.com/2ofy1e

http://www.youtube.com/watch?v=q6qL-36H6uA...player_embedded

Szkoda Antosia, jako skrzydłowy był lepszy od Beckhama i Crisa... A tak już na marginesie dzisiejszego meczu MU. Jeszcze niecały rok temu Nani był na wylocie. Pod koniec ubiegłego sezonu większość kibiców United oddała by Berbatowa za kilka milionów. Scholesa z kolei wysyłano w ostatnich latach na emeryturę już ładne parę razy. A dzisiaj, gdzie nie spojrzeć, to okazuje się, że obecnie siła ofensywna zespołu bez nich niemal nie istnieje. I dziwić się, że Ferguson wytrzymał na ławce trenerskiej United już prawie 25 lat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Martinus   

W przypadku piłkarzy jest to jeszcze mniejszy problem gdyż ich zarobki(oczywiście na tym najwyższym poziomie) pozwalają po zakończeniu kariery na prowadzenie dostatniego życia.Gorzej jest jeśli chodzi o sporty w których stopień narażenia na liczne kontuzje jest równie duży jeśli nie większy ale zarobki sporo mniejsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Martinus   

Ja wiem, że "dokopywanie" Administratorowi Forum nie jest czymś chwalebnym, ale jakoś nie mogę się powstrzymać.Co sądzisz Albinosie o wczorajszym meczu ? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

A co mam sądzić? Legia potwierdziła, że ciągle nie jest drużyną, która może myśleć o mistrzostwie. Za długo im kibicuję, aby jakoś strasznie to przeżywać. Widywałem gorsze występy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Martinus   

Co do prorokowania ewentualnych szans na mistrzostwo to jest zdecydowanie za wcześnie.Tabela jest tak spłaszczona, że 1 porażka czy zwycięstwo powoduje automatyczne przeskok o kilka pozycji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ja nie prorokuję, tylko widzę jak grają. Potrafią zagrać świetnie, a potrafią zachować się jak amatorzy. Takie skoki formy i to kilka razy na mecz, to nie jest forma pozwalająca realnie myśleć o jakimś sukcesie. Tutaj potrzebna jest stabilizacja, a tej w Legii nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Przynajmniej liga jest ciekawsza. Wisła ogrywa Legię, która pokonuje Lecha, który rozbija Wisłę. A na szczycie Jaga z Koroną, które może w przyszłym sezonie wprowadzą trochę świeżości w pucharach europejskich. Bo nie tylko w polskiej polityce potrzeba czegoś nowego - w piłce też i Jaga wydaje się być odpowiednim kandydatem, zwłaszcza, że w tym roku się nie zbłaźniła i gdyby nie minusowe pkty na początku sezonu, to punktowo byłaby mistrzem.

Obejrzałem sobie mecz FCB - Villareal. Dużo już w tym sezonie widziałem - porażającą nieskuteczność, kompletną bezradność, fantastyczną grę, ale dawno tak słabych sędziów nie widziałem. I jeszcze jedno - skoro Forlan obudził się dopiero dzisiaj, w tamtym sezonie błysnął tylko w mało prestiżowej LE, i na mundialu, a Sneijder śpi do teraz (a Laporta powinien surowo odpokutować "sprzedaż" Eto), to jedynymi właściwymi kandydatami do Złotej Piłki są Xavi i Iniesta. Zwłaszcza ten pierwszy, bo niezmiennie od kilku lat rozgrywa masę meczów na wysokim poziomie (dopiero niedawno odezwały się Achillesy), stanowi mózg nie tylko klubu, ale i repry, a śmietankę spijają zwykle inni, zazwyczaj napastnicy, w stylu Messiego (który obecnie, owszem, jest w FCB zdecydowanie najlepszy). Czas mu za to jakoś odpłacić, bo już latka lecą pomalutku...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A na szczycie Jaga z Koroną, które może w przyszłym sezonie wprowadzą trochę świeżości w pucharach europejskich.

Na to, że Korona zagra w pucharach to pieniędzy bym zdecydowanie nie postawił :) .

Wczoraj oglądałem kolejny mecz Lecha(z Lechią) i ta drużyna jest jak dr Jekyll i mr Hyde. Pierwsza połowa na remis z przewagą zespołu z Gdańska a druga połowa to już zupełnie inny mecz i koncertowa gra gospodarzy. Wydaję mi się, że jak Lech skończy swoją przygodę w pucharach(oby nie za szybko) to na ligowych boiskach nie będzie miał kto go zatrzymać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Na to, że Korona zagra w pucharach to pieniędzy bym zdecydowanie nie postawił wink.gif .

No w sumie to faktycznie nie jest to takie pewne. Niemniej chętnie bym ich widział w eliminacjach do LE, choć to drużyna bez doświadczenia tego typu (w przypadku Lecha, doświadczenie zbierane od kilku lat, właśnie kiełkuje, szkoda, że personalnie skład mają dziś gorszy niż kiedyś).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Martinus   
Ja nie prorokuję, tylko widzę jak grają. Potrafią zagrać świetnie, a potrafią zachować się jak amatorzy. Takie skoki formy i to kilka razy na mecz, to nie jest forma pozwalająca realnie myśleć o jakimś sukcesie. Tutaj potrzebna jest stabilizacja, a tej w Legii nie ma.

Ja póki co obiektywnie pisząc nie widzę w naszej Lidze zespołu który taką stabilizację by posiadał.Nawet Jagiellonia, która świetnie gra u siebie na wyjazdach zawodzi.

Wczoraj oglądałem kolejny mecz Lecha(z Lechią) i ta drużyna jest jak dr Jekyll i mr Hyde. Pierwsza połowa na remis z przewagą zespołu z Gdańska a druga połowa to już zupełnie inny mecz i koncertowa gra gospodarzy. Wydaję mi się, że jak Lech skończy swoją przygodę w pucharach(oby nie za szybko) to na ligowych boiskach nie będzie miał kto go zatrzymać.

Lech ma bardzo duże szanse grać w Pucharach jeszcze na wiosnę.W takim wypadku przebudzenie w Lidze po ewentualnym odpadnięciu może być zdecydowanie spóźnione.Inną sprawą jest fakt, że w tej chwili potrafią zmobilizować się jedynie na prestiżowe mecze, w Lidze strasznie się męcząc.

Edytowane przez Martinus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Ja póki co obiektywnie pisząc nie widzę w naszej Lidze zespołu który taką stabilizację by posiadał.

Nie wiem jak inni, ale ja oceniam jedynie grę Legii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co obiektywnie pisząc nie widzę w naszej Lidze zespołu który taką stabilizację by posiadał.Nawet Jagiellonia, która świetnie gra u siebie na wyjazdach zawodzi.

Póki co to Cracovia prezentuje równą formę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Futbolowe mistrzostwo w wykonaniu FCB/ Futbolowe dno w wykonaniu Realu. Tyle w temacie wczorajszych GD. Seria kontynuowana, lider jest w Katalonii!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

A już miałem nadzieję, że przynajmniej tutaj nie będę musiał czytać o tym meczu... Ja naprawdę nie rozumiem, co ludzie widzą w tych El Clasico... to już niedzielne mecze Chelsea z Newcastle i Tottenhamu z Liverpoolem były o niebo ciekawsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.