Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

(Możdżonek, Ruciak, Kurek, Bartman)

Kuby Jarosza brakuje ;) Choć było widać stremowanie u Kurka na początku meczu. Może napiszę coś więcej jak ochłonę..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

A teraz "Mazurek". Taka prosta melodia, anie wiem dlaczego jak słyszę, to mam łezkę w oku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Sukces cieszy, ale zdecydowanie bardziej wolałbym, żebyśmy sprali Słoweńców i w Mariborze i w Łodzi.

@Don Pedrosso

IMHO Giovinco marnuje się w Juve, jeśli nie będzie kontuzji w Juve to za dużo sobie nie pogra, a dla Juve ważne jest, żeby miec w kadrze zawodników, którzy w przyszłości będa stanowic o jego sile. Dlatego wypożyczyłbym go do jakiegoś słabszego klubu.

btw z Juve to się drugi Milan robi: Gianluigi Buffon 31 - Martín Cáceres22 , Giorgio Chiellini 25, Fabio Grosso31 , Nicola Legrottaglie 32- Mauro Camoranesi 32, Claudio Marchisio23 , Felipe Melo26 , Diego24 - Amauri 29, David Trezeguet31

Zważywszy, że za Caceresa raczej na pewno będzie grał Cannavaro36 to średnia wieku takiego Juve wynosi prawie 30 lat, a przecież jeszcze Del Piero34 wskoczy do składu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zagumny w koszulce Świderskiego wyszedł po statuetkę najlepszego rozgrywającego. Piękny gest ;D

Gruszka najlepszym zawodnikiem turnieju ! :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

@ Jarpen

Piłka nożna to dla Polaków sport narodowy, a ja który wstaję w środku nocy, żeby oglądać nba tym bardziej wolę koszykówkę, a o triumfie Polaków w siatkę dowiedziałem się z forum, tak, więc nie przesadzałbym z tym naszym skrywaniem sukcesów. Siatkówka po prostu mało mnie obchodzi i jak widac nie tylko mnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
IMHO Giovinco marnuje się w Juve, jeśli nie będzie kontuzji w Juve to za dużo sobie nie pogra, a dla Juve ważne jest, żeby miec w kadrze zawodników, którzy w przyszłości będa stanowic o jego sile. Dlatego wypożyczyłbym go do jakiegoś słabszego klubu.

Wypożyczony już był. 35 meczy rozegranych w Empoli, sezon 07/08, w poprzednim rozegrał 22 mecze w Serie A i 4 w LM. To jest mało? Teraz to on powinien walczyć o miejsce w pierwszym składzie i właśnie nadarzyła się ku temu okazja.

Zważywszy, że za Caceresa raczej na pewno będzie grał Cannavaro36 to średnia wieku takiego Juve wynosi prawie 30 lat, a przecież jeszcze Del Piero34 wskoczy do składu

I po raz kolejny wychodzi Twoja niewiedza. Proponuję zorientować się lepiej jak wygląda skład Juve oraz zobaczyć, kto gra na jakiej pozycji. Fabio na prawej obronie? ;) Za Caceresa będzie grał Grygera, jeśli tylko wyzdrowieje, Cann (nie zagrał pewnie dlatego, że był zmęczony po meczach w reprezentacji) wskoczy za Nico. Co do średniej wieku, fakt młodzi to oni nie są, ale czym tu się przejmować skoro jak na razie wszystko idzie bardzo dobrze.

Oczywiście gratulacje dla naszych siatkarzy!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Wypożyczony już był. 35 meczy rozegranych w Empoli, sezon 07/08, w poprzednim rozegrał 22 mecze w Serie A i 4 w LM. To jest mało? Teraz to on powinien walczyć o miejsce w pierwszym składzie i właśnie nadarzyła się ku temu okazja.

W Lidze zagrał 900 minut na 3420 możliwych to raczej nie jest zbyt dużo. A teraz jak przyszedł Diego to jeśli będzie zdrowy to będzie będzie grał, a jeśli liczą się w Turynie z możliwością, że Giovinco może być lepszy to po co płacić 25 milionów euro za rezerwowego? Zwłaszcza, że Juve nie ma nikogo na boki. Caceres to środkowy obrońca i Cannavaro to środkowy obrońca, to, że Juventus nie ma żadnego prawego obrońcy na poziomie zmusza do zmian ustawień. A to, że po miesiącu rozgrywek Diego i Cannavaro nie mają sił biegac to jakaś parodia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A to, że po miesiącu rozgrywek Diego i Cannavaro nie mają sił biegac to jakaś parodia.

To, że nie akceptujesz czegoś takiego jak kontuzja, to ja nic na to nie poradzę. Parodią nazwiesz również to, że Messi, Iniesta, C. Ronaldo, Henry także usiedli na ławce w tej rundzie?

Zwłaszcza, że Juve nie ma nikogo na boki.

w4w zorientuj się w końcu w składzie Juve i przestań pisać bzdury. Raz- to stwierdzenie kłóci się z włoskim modelem budowania drużyny, czyli zaczynania od obrońców, dwa- na lewą obronę jest trzech zawodników (Grosso, Molinaro i De Ceglie) a na prawą dwóch/trzech (Grygera, Zebina, Caceres), możemy do tego doliczyć również Salihamidzica, który jest uniwersalnym zawodnikiem i może zagrać zarówno z prawej jak i z lewej. Czterech na jedną i drugą stronę to jest mało?

Caceres to środkowy obrońca i Cannavaro to środkowy obrońca, to, że Juventus nie ma żadnego prawego obrońcy na poziomie zmusza do zmian ustawień.

I kolejny raz wychodzi Twoja niewiedza. Z taką konkurencją na środku to Caceres może sobie na razie pomarzyć o grze na tej pozycji. Juve ma zawodników na prawą obronę tyle, że Zebina jest świeżo po kontuzji a Grygera ma uraz, jednakże na mecz z Bordeaux ma być gotowy. Ponadto pozostaje przecież jeszcze Caceres, który zagrał ostatnio przyzwoite spotkanie.

W Lidze zagrał 900 minut na 3420 możliwych to raczej nie jest zbyt dużo. A teraz jak przyszedł Diego to jeśli będzie zdrowy to będzie będzie grał, a jeśli liczą się w Turynie z możliwością, że Giovinco może być lepszy to po co płacić 25 milionów euro za rezerwowego?

Jestem przekonany, że jeśli Seba pokaże się z dobrej strony w meczach grając za Diego to znajdzie się i dla niego miejsce na boisku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Blisko dwie godziny czekania na naszych siatkarzy, zdarte gardło, ale było warto dla tych 40 minut podziękowań na placu Defilad. No i brawa dla Krzysia Ignaczka, świeżo upieczonego taty (oczywiście kibice nie omieszkali pozdrowić mamy i synka:). Jeszcze raz brawa dla chłopaków, potrójna złota korona. Coś pięknego...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, czy ktoś tu jeszcze twierdzi że Michael Owen w zespole 'Czerwonych Diabłów' nie ma szansy na odrodzenie kariery ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Z racji powrotu z imprezy zza Warszawy zdążyłem akurat na drug bramkę Fletcha... Pamiętam tylko dwie końcówki takie jak te z dzisiejszych derby Manchesteru. Finał LM z '99 z Bayernem, i z poprzedniego sezonu 3:2 z Villą na OT, z bramką Kiko Machedy. Absolutnie coś niesamowitego. Owen strzelający bramkę na 4:3 w ostatnich sekundach. Coś pięknego. Swoją drogą, czas pomyśleć o następcy van der Sara. Foster mimo wszystko dzisiaj nie popisał się (Ferdinand swoją drogą też troszkę nie w swoim stylu przy bramce Bellamy'ego).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Ekhem, czy ktoś tu jeszcze twierdzi że Michael Owen w zespole 'Czerwonych Diabłów' nie ma szansy na odrodzenie kariery

Ja. 1 gol niczego nie zmieni.

Pamiętam tylko dwie końcówki takie jak te z dzisiejszych derby Manchesteru.Finał LM z '99 z Bayernem, i z poprzedniego sezonu 3:2 z Villą na OT, z bramką Kiko Machedy

A czemu kolega tak daleko szuka? Legia-Widzew 2:3.

Osobiście milej wspominam mecz z Getafe z 1:3 w 115 minucie na 3:3.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Drogi w4w, pisałem o United, i do końcówek United się odnosiłem. Swoją drogą, to kolejne spotkanie Giggsa w tym sezonie, w którym zachwyca. Trzy asysty, dobra gra w środku pola... a to mimo prawie 36 lat. Istny fenomen (wyborne oceny od "Sky" i "MEN"). Fletcher z kolei coraz bardziej upewnia mnie w przekonaniu, że środek pola budować należy właśnie na nim (podobnie jak Giggsa tak i jego obie gazety oceniły bardzo wysoko). Gdyby tylko Walijski Czarodziej był z 10 lat młodszy...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.