Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
FSO

MacGyver

Recommended Posts

FSO   

Witam;

jak dla mnie kolejny , "kultowy" serial, pamiętany, oglądany i podziwiany. Nawet nie tyle za historie tylko za to co można dowiedzieć się o praktycznym wykorzystaniu scyzoryka, kabelków, i sprzętów jakie są w przeciętnej kuchni do zaglady albo wręcz odwrotnie do ocealenia. W wielu wypadkach byla to fizyka albo chemia w praktyce.

Oglądam niektóre odcinki teraz - coś pięknego...

pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniały serial - oczywiście duża w tym zasługa wszelkich dziwacznych wynalazków. Bardzo dobrze obsadzony Richard Dean Anderson - na pewno rola ciągnie się za nim do tej pory - trudno sobie wyobrazić tam kogoś innego. Andersona pięknie 'wkręcono' za 'MacGyvera' w moim ukochanym Stargate SG1 (gdzie swoją droga gra znakomicie):

http://www.youtube.com/watch?v=-v9sCo7xZK0

Share this post


Link to post
Share on other sites
FSO   

Witam;

Kadrinazi : a tak troszkę z boku - o ile byłąby chemii z fizyką przyjemniejsze gdybyśmy jej zasady [czasem z matematyką włącznie] poznawali metodą wynalazków MacGyvera i tego jak one mogą działać w rzeczywistym świecie, jak ulatwić pewne działania albo pomóc w kłopotach takich zwyklych codziennych.

pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.