Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Bryśka

Wykłady edukacyjne o zbrodniach hitlerowskich - od ilu lat?

Rekomendowane odpowiedzi

Bryśka   

Zaintrygował mnie ten temat ,ponieważ sama nie jestem do końca przekonana.

Wykłady edukacyjne jakie oferuję np. Muzeum Auschwitz -Birkenau są kierowane do nauczycieli, studentów, przewodników i osób zainteresowanych*.

osoba zainteresowana -18+

Jednak tutaj rodzi się problem aby uczestniczyć w takich wykładach trzeba mieć ukończone 18 lat.

Czy uważacie,że jest to trafny wymóg czy może w jakimś stopniu zamyka drogę dla edukacyjni młodzieży zainteresowanej problematyką?

Ja osobiście uczestniczę w takich wykładach mimo iż nie mam ukończone 18 lat( jest do trochę na zasadzie nielegalnej,znajmościowej).

Ale gdybym nie mogła czułabym się pokrzywdzona w jakimś stopniu,że z powodu wieku nie mogę poszerzać swojej wiedzy.

Co o tym sądzicie?

PS. Jeśli temat jest w złym miejscu to proszę go przenieść ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Szczerze mówiąc ja to popieram. Kiedyś miałem straszny żal bo wszyscy pojechali, a mnie nie zabrano do Auschwitz bo byłem nieletni. Siedziałem cały dzień sam i byłem wściekły. Ale teraz to rozumiem i się z tym zgadzam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   
Szczerze mówiąc ja to popieram. Kiedyś miałem straszny żal bo wszyscy pojechali, a mnie nie zabrano do Auschwitz bo byłem nieletni. Siedziałem cały dzień sam i byłem wściekły. Ale teraz to rozumiem i się z tym zgadzam.

Mylisz to chyba Tomaszu N z samym zwiedzaniem a mi nie chodzi o zwiedzanie tylko o warsztaty edukacyjne,które mają na celu poszerzać Twoją wiedzę i są one dobrowolne lecz od 18 lat.

Zwiedzanie od ilu lat to w ogóle na inny temat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Takie warsztaty i wycieczki na ten temat, jeżeli są skuteczne, zmieniają psychikę

Jeżeli są nieskuteczne, to są niepotrzebne

A młode dziouchy powinny być radosne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   
Takie warsztaty i wycieczki na ten temat, jeżeli są skuteczne, zmieniają psychikę

Jeżeli są nieskuteczne, to są niepotrzebne

A młode dziouchy powinny być radosne.

Czyli uważasz,że ludzie młodzi powinni nie uczestniczyć w takim czymś?...

Nonsens...

To jest indywidualna sprawa każdego człowieka jak zareaguje i w jakim stopniu jego psychika isę zmieni.

Aha czyli jeśli pójdą na takie warsztaty to się już nigdy nie uśmiechną tak?

Taak to ma wstrząsnąć człowiekiem ale każdy to odbiera inaczej i uważam,że ludzie którzy się tym interesują i zajmują zawodowo bardzo dobrze o tym wiedzą i mają już "wyrobioną" psychikę do takich rzeczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.