Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Dziennik historia.org.pl najpopularniejszym portalem

Recommended Posts

Dziennik historia.org.pl wg prestiżowych statystyk stat.pl jest najpopularniejszym z sklasyfikowanych portali historycznych!

Inf. ze strony stat24.com:

"Dziś, po ponad 3 latach dynamicznego rozwoju, stat24 to uznana marka w zakresie statystyk dla małych i średnich serwisów internetowych. Obsługujemy ponad 1 000 000 kont odnotowując miesięcznie ponad 2,5 mld odsłon, a dzięki integracji z platformą technologiczną firmy Gemius SA - lidera w dziedzinie badań internetu, nasze statystyki są rzetelne, wiarygodne i spełniają wymogi europejskich standardów badawczych."

Statystyki stat.pl uwzględniają 133 641 stron internetowych z Polski, Rosji, Ukrainy i Białorusi.

Ranking stat24 aktualizowany jest co tydzień w nocy z poniedziałku na wtorek według liczby użytkowników (cookies), która odwiedziła badany serwis. Podczas aktualizacji porównywane są dwa ostatnie tygodnie.

Dziennik historia.org.pl:

W kategorii: "Nauki, Dziedziny wiedzy" zajmuje 2 miejsce.

W kategorii: "Edukacja" spośród 4 727 zajmuje 17 miejsce.

W klasyfikacji generalnej spośród 133 641 (!) zajmuje 336 miejsce - oznacza to, że 99,75% stron w rankingu jest sklasyfikowanych niżej od historia.org.pl.

Stosowne screeny:

stat1a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
FSO   

Witaj;

czyli biorąc pod uwagę, że zajmujemy się tylko i wylącznie historią jest to wynik świetny a korki od szampana powinny lecieć po sam Wawel... i zbudzić Smoka:)

pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
redbaron   

To rzeczywiście bardzo dobra wiadomość! Mam nadzieję, że dalszy rozwój forum i portalu będzie przebiegał w tempie geometrycznym! W każdym razie każdy z ans powinien się z tego cieszyć, gdyż dołożył do tego sukcesu mniejszą lub większą cegiełkę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albinos   
a korki od szampana powinny lecieć po sam Wawel... i zbudzić Smoka:)

Jak już szaleć, to niech lecą na Giewont :) A najlepiej z Helu...

Tak czy inaczej, jest się z czego cieszyć, zwłaszcza że ciągle mamy spory niedosyt... A skoro już teraz jest tak dobrze, to co będzie, jak nasze plany zaczną się coraz lepiej spełniać...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Andreas   

Świetnie... Czyli należymy do elity już. :) Gratuluję! A co tam, nich korki lecą z całej Polski na całą Polskę!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś myślał, że nasz wynik jest rezultatem przypadku to pragnę poinformować, że kolejny tydzień utrzymujemy się w rankingu stat.pl jako najpopularniejszy portal historyczny, ciąglę będą na drugim miejscu w kategorii "Nauki, Dziedziny wiedzy".

Share this post


Link to post
Share on other sites
redbaron   

Z tego co widzę po tych statystykach, to historia.org.pl rozwija się dość szybko, w przeciwieństwie do eSzkoły ;) Oby tak dalej!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat po tych % takich wniosków nie można rozwinąć. Symbolizują tygodniowe wahania, trzeba by sprawdzić roczną zmianę % by wniosek był wiarygodniejszy.

Dodam, że porównując miesiąc do miesiąca tego roku i zeszłego przybywa w każdym miesiącu wejść na historia.org.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.