Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Rezz112

Euro 2012 - wybór miast

Czy UEFA podjęła słuszną decyzję wybierając miasta gospodarzy Euro 2012?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy UEFA podjęła słuszną decyzję wybierając miasta gospodarzy Euro 2012?

    • Nie.
      2
    • Tak.
      2
    • Mogliby wybrać Kraków
      7
    • Mogliby wybrać Chorzów
      2
    • Mogliby wybrać inne miasto
      0
    • Nie mam zdaania
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka, że jakiego miasta by nie wybrali i tak będą skrzywdzeni. Jako, że pochodzę z małopolski jestem poniekąd rozczarowany tym, iż Kraków nie został wybrany. Pocieszam się jednak tym, że Euro dopiero za 3 lata. Jeśli Kraków nie zostanie jednym z organizatorów- trudno- trzeba będzie wsiąść w pociąg czy samochód i jechać do Warszawy, Wrocławia lub Poznania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fanaa   

Oj, chyba dużo Krakusów... ;)

Ja myślę, że po prostu UEFA chciała dać jeszcze szansę Ukrainie. Wy się martwcie o to, że jest deficyt budżetowy i nie będzie euro ;)

Mi się EURO w Wawie nie uśmiecha - dużo obcych, dużo denerwujących wrzeszczących pijaków z zagranicy. Niech sobie biegają nago po krakowskim rynku :)

A serio - mamy jeszcze szanse ;) Co zabawne w 2012 roku ma ruszyć budowa jednej z warszawskich obwodnic, dobrze, że nie organizujemy EURO z Białorusią, bo z przeprawą w kierunku naszych północno-wschodnich granic pewnie nie było by wesoło... Ale i tak jestem ciekawa na ile będzie utrudniony ruch i czy to wszystko się nam w ogóle zwróci...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

UEFA stwierdziła, że jest bardzo zadowolona z wszystkich miast. Wybrała stąd 4 podstawowe. Kraków i Chorzów były od samego początku na liście rezerwowej. Stąd te 4 podstawowe, a ponadto były już z nimi kontrakty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fanaa   

No tak, liczy się prestiż, ale jednak kasą chcą się dzielić. Ciekawe jak to będzie. Jakoś mi się nie widzi, że ludzie z Krakowa jechali by do Lwowa na mecz? :|

Szczerze powiedziawszy, to Warszawa i Kraków są przereklamowane... Co innego taki Wrocław ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jest mi głupio...

W sumie "mój" dział forum i moje Państwo, którego jestem obywatelem - tj. III RP, a Euro 2012 jest mi całkowicie obojętne. Czy będzie, gdzie będzie i jakie będzie. Jedyne co mnie interesuje, to żeby drogi i miasta jakoś były przejezdne, jak będę gdzieś się udawał w czasie Euro.

Nigdy nie potrafiłem docenić znaczenia i uroku bieganiny 22 (czy raczej 23) facetów na boisku z udziałem piłki. Jest to zjawisko całkowicie mnie nie poruszające.

Chyba jestem bardzo odosobniony na tym forum...

To pisałem ja, Bruno Wątpliwy, aby usprawiedliwić się, że właściwie nie czytam wypowiedzi w tej dyskusji. Choć chyba powinienem...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fanaa   

Myślę, że nie jesteś odosobniony... ;)

I myślę, że Twoje marzenia o bezkolizyjnym ruchu na polskich drogach w czasie EURO 2012 raczej się nie spełnią... ;)

Zawsze możesz jechać na: wieś, mazury, w góry, na plażę? Ale chyba im dalej na północny-wschód tym lepiej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Chyba jestem bardzo odosobniony na tym forum...

Nie jesteś!

Jedyne co mnie interesuje, to żeby drogi i miasta jakoś były przejezdne, jak będę gdzieś się udawał w czasie Euro.

Ja mam więcej szcześcia. Z pobieżnych obliczeń wychodzi mi, że w czasie gremialnego kopania piłki powinienem byc w morzu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fanaa   

Chyba "na" albo "nad"... No, ale teraz już przynajmniej wiem, kto zabuszył wszystkie te wielkie tankowce ;)

Planujesz następne cele - ma się rozumieć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

Bruno ; gregski : witajcie w klubie; mnie tak naprawdę pilka nożna średnio interesuje, to czy będzie czy nie będzie takoż. Sam wybór to moje zdziwienie i samutek - po grzyba nam to wszystko i jedna refleksja a wlaściwie dwie:

- w czasie tego Euro - kraj nie będzie funkcjonował

- do Krakowa i tak przyjadą pooglądać miasto

Czyli w sumie nieźle a nadwałby się jako taki niby protest song : "Nie przenoście nam stolic... Euro do Krakowa... "; na bazie znanego zresztą utworu grupy "Pod Budą".

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Nie bardzo łapię... dla większości krajów, które organizowały czy to MŚ czy ME, taka impreza to spory zastrzyk zarówno gotówki, jak i impuls do zrobienia czegoś dla sportu... Portugalia dzięki Euro 2004 ma piękne stadiony, kluby znacznie poprawiły swoją grę w europejskich pucharach... Czy to są powody do niezadowolenia? Jakoś nie słyszałem, aby jakikolwiek kraj stracił na takiej imprezie. Poza tym to jest ledwie miesiąc... Korzyści zaś są na lata.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

O ile samo kopanie piłki mnie nie rajcuje to fakt organizacji Euro wydaje mi się ważny jako element polityki majacej wciągnąc Ukrainę w sferę wpływów UE. (O ile jakaś spójna polityka tego rodzaju rzeczywiście istnieje). Dlatego udział Polski i Ukrainy musi byc równy i komunikacja pomiedzy naszymi krajami musi byc bez zarzutu!

Ad. Fanaa

Nadal myślę, że będę w morzu (marynarze wychodzą z portu w morze a nie "na morze", a na wielkich tankowcach to ja pracuję a nie rabuję je!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie do mnie, ale tak mi się przypomniało...

Nadal myślę, że będę w morzu (marynarze wychodzą z portu w morze a nie "na morze",

Statek wychodzi w morze przede wszystkim ;)

Ale życie spędza się na morzu.

Marynarze są zaś w rejsie.

Tak znam to z domu... Ale to już parę lat minęło, ostatni raz sam byłem w rejsie ponad 20 lat temu, ech...

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fanaa   
Poza tym to jest ledwie miesiąc... Korzyści zaś są na lata.

O ile wprowadzą euro ;p

Ad. Fanaa

Nadal myślę, że będę w morzu (marynarze wychodzą z portu w morze a nie "na morze", a na wielkich tankowcach to ja pracuję a nie rabuję je!

Gregski, myślałam, że jedziesz NAD morze - wypoczywać....

No dobrze ;) Mimo wszystko nie zazdroszczę. Ale może Cię nie ukradną... ;)

Edytowane przez Fanaa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.