Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Kto wygra Mundial 2006?

Zwycięzcą MŚ 2006 zostanie:  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Argentyna
      1
    • Brazylia
      4
    • Niemcy
      1
    • Holandia
      1
    • Hiszpania
      1
    • W?ochy
      0
    • Anglia
      0
    • Francja
      1
    • Polska
      1
    • Czechy
      0
    • Kto? inny kto?
      0


Rekomendowane odpowiedzi

finał Argentyna-Brazylia ;) będzie na co popatrzeć

Lol tak jak pisałem wcześniej, drużyny, którym kibicuje odpadają z mundialu... Więc typuje finał Niemcy/Włochy : Francja, 3 drużyny, których po prostu nie znosze. Ten mundial jest straszny, nawet żadnch gwiazd specjalnie nie ma. Messi już nic nie pokaże, Ranaldingo gra za nazwisko etc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   
finał Argentyna-Brazylia

Kilkanascie minut temu Argentyna przegrala z Niemcami w rzutach karnych. W zwiazku z czym stawiam na powtorke z przed 4 lat ( historia lubi sie powtarzac ;) ) : Niemcy przegraja w finale z Brazylia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ten mundial jest straszny, nawet żadnch gwiazd specjalnie nie ma.

Niezgodze sie, kreują się nowe wspaniałe gwiazdy, a ci co grali dobrze grają dobrze, może tylko Ronaldinho gra poniżej swojego poziomu, ale jest to i tak bardzo wysoki poziom.

szkopy ograły argentyńczyków...świat schodzi na psy....

A to niby dlaczrgo ? :)

Niemcy przegraja w finale z Brazylia

Bardzo realna sytuacja ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Argentyna jako jedyna mogła powstrzymać Niemców. Niestety doszło do karnych gdzie argentyńczycy nie mają dobrego bramkarza (podobno w 1990 mieli dobrego bramkarza ale to były dawne dzieje) a Lehmann bronił jak natchniony. Pekerman popełnił błąd nie wprowadzając Mesiego czy Savioly. Przeczuwam , że tak również zakończy się finał Niemcy-Brazylia., a Włosi zrewanżują się Francji za Euro 2000 kiedy to przegrali w finale.

Klose z 8 bramkami zostanie królem strzelców , a Ronaldo dwa razy otrzyma piłkę w finale

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Argentyna jako jedyna mogła powstrzymać Niemców.

Nie sądze, Brazylia czy Anglia tez jest w stanie powstrzymać Niemców.

Niestety doszło do karnych gdzie argentyńczycy nie mają dobrego bramkarza (podobno w 1990 mieli dobrego bramkarza ale to były dawne dzieje) a Lehmann bronił jak natchniony.

Otóż mają specjalistę do bronienie karnych - Abodanzieri, tyle, ze doznał kontuzji i opuścił wcześniej boisko.

Pekerman popełnił błąd nie wprowadzając Mesiego czy Savioly.

Słusznie, powinien wprowadzić Messiego zamiast Cruza, któy techniką odstaję od kolegów z reprezentacji.

a Ronaldo dwa razy otrzyma piłkę w finale

;) Nie wydaję mi się, napewno nie jest to ten zawodnik co kiedyś, ale nadal potrafi strzelać. Na tym mundialu strzelił juz 3 gole.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaję mi się, napewno nie jest to ten zawodnik co kiedyś, ale nadal potrafi strzelać. Na tym mundialu strzelił juz 3 gole.

JUŻ ?! gdyby nie był taki gruby i biegał do końca meczu a nie przez pierwsze 15minut to strzelił by ich przynajmniej kolo 8 ! ! ! !on jest poprostu za gruby a ty samym za wolny!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wielka BRAZYLIA przegrała z CIENIUTKĄ francją...z tymi którzy wygrywają słabo : w całym mundialu wygrali tylko z TOGO <lol> i z Hiszpania - w tym drugim meczu wygrali tylko dzieki sędziemu który nieslusznie podyktował rzucz wolny dzieki któremu francuzi strzleili bramke...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mamy jednym słowem Mistrzostwa Europy, a ja wam powiem nawet kto wygra Mundial - Portugalia, bo ich najmniej lubie... Co do Brazyli nie jestem zszokowany, bo oni nic nie pokazali na Mundialu, Ronaldingo bez formy, Cafu gra za nazwisko, gra bez skrzydeł etc. Francuzi niby też grali słabo, ale po meczu z Hiszpanami uwieżyli w siebie, a Zidane znowu jest wielki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wielka BRAZYLIA przegrała z CIENIUTKĄ francją...z tymi którzy wygrywają słabo : w całym mundialu wygrali tylko z TOGO <lol> i z Hiszpania - w tym drugim meczu wygrali tylko dzieki sędziemu który nieslusznie podyktował rzucz wolny dzieki któremu francuzi strzleili bramke...

To Brazylia na tych mistrzostwach była słaba i cienka a Francja z meczu na mecz gra coraz lepiej. To jest turniej. Z Hiszpanią i Brazylią zagrali bardzo dobrze. I w meczu z Hiszpanią zasłużenie zdobyli bramki.

Co do Brazyli nie jestem zszokowany, bo oni nic nie pokazali na Mundialu, Ronaldingo bez formy, Cafu gra za nazwisko, gra bez skrzydeł etc.

Tak to, że byli bez formy to jedna sprawa a druga to fakt, że trener Brazylii nie odmłodził prawie wogóle podstawowego składu. W podstawowym składzie powinien grać Robinho, a Cicinho za starego Cafu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
To Brazylia na tych mistrzostwach była słaba i cienka a Francja z meczu na mecz gra coraz lepiej. To jest turniej. Z Hiszpanią i Brazylią zagrali bardzo dobrze. I w meczu z Hiszpanią zasłużenie zdobyli bramki.

napewno oglądasz mecze?uzupełnij braki i obejrzyj tamte mecze. Brazylia sie rozkręcała z meczu na mecz, z grupy wyszli tak sobie, japonie ładnie pogrązyli, a francuzi...w meczku z hiszpania: chodzi mi o bramke na 2:1 gdy niby Puyol faulował...tam nie było faulu!gdyby sedzia nie podyktował tamtego rzutu wolnego to mecz potoczył by sie zupełnie inaczej,a prawda jest taka ze francuzi wygrali tylko dzieki sędziemu!

moze mi powiesz ze francja błyszczała w meczu z szwajcarią (słaby remis) albo z koreą poł.? (słaby remis) no i słabiutka wygrana w meczu z Togo (ale z Togo wszyscy w grupie ograywali) wiec nie pisz bzdur typu ze z meczu na mecz graja lepiej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To nie są bzdury grają coraz lepiej. Sędzie według mnie był ok. nawet w końcówce mieli szanse po tym jak Ronaldo naciągał na wolnego..., więc jak coś to sędzia chciał pomóc Brayzlii, która przegrała, bo: Kaka, Ronaldo, Adriano, Ronaldinho, Juninho uff... nie potrafili strzelić bramki tylko teoretycznie słabszym Francuzom. Do tego katastrofalny błąd najlepszy zawodnik rywal zostawiony sam na polu karnym, nie mógł nie strzelić. Brazylia nie jest wielka, ona jest stara i gruba. Viva la France. Typuje finał mimo wszystko Niemcy:Portugalia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   
. Typuje finał mimo wszystko Niemcy:Portugalia.

Również uważam ,że taki będzie finał.

Viva la France.

Viva la Henry. Viva Arsenal

[ Dodano: 2006-07-02, 15:32 ]

Nie sądze, Brazylia czy Anglia tez jest w stanie powstrzymać Niemców.
To Brazylia na tych mistrzostwach była słaba

No niezdecydowany jesteś chłopie .

Ja ciągle potrzymuję swoją opinię , że ten mundial wygrają Niemcy . Druga (dla mnie niespodziewanie) będzie Portugalia noi właśnie nie wiem Włochy czy Francja. Forma Zidana ciągle rośnie . Wczoraj zadziwiał jak za dawnych lat. Z drugiej strony Włoch które fartem (nie powinno być Karnego w meczu z Australią) awansowała do półfinału. W meczu Niemcami nie daję im za wiele szans. A więc w podium na mistrzostwach świata (teraz to nawet/tylko europy) będzie:

1.Niemcy

2.Portugalia

3.Francja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.