Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mostostal

Egzamin gimnazjalny 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Achilles   
Należało policzyć pole powierzchni dachów dwóch domków, i odpowiedzieć, który jest większy.

I tutaj dużo osób poległo. W tym drugim domku trzeba było dać 2 x prostokąt. Wielu liczyło również trójkąty.

Czuję, że lepiej poszło mi niż wczoraj. Na pewno mam jedno zadanie zamknięte źle. To z tą falą dźwiękową. Przeinaczyłem wzór. :}

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   
Mam żle to z tą falą. Jest w ogóle na to jakiś wzór ?

Jest. v/f

A ja jakimś to sposobem zamieniłem f na t. :}

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest, ale zapomniałem go.. :happybday:

Jutro jeszcze tylko angielski xD Będziemy pisać w klasach aby zadania ze słuchu były dobrze słyszalne.. (na próbnych na sali wyszło to strasznie..). ;)

Edytowane przez mostostal

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Tak, dwa, sprawdziłem. A więc mam dobrze. Jak na razie tylko trzy zadania źle(6., 25. i 33.)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zazdroszczę wam :sorcerer: Ja mam już tyle błędów ;) Tzn uciekło mi już jakieś 10 punktów w tym pokręciłam długość i szerokość geograficzną którą powinnam mieć dobrze :happybday: Ehh porażka z resztą humanistyczny tez nie najlepszy był :sorcerer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   

Z tego, co sobie obliczyłem, wychodzi, że będę miał 49 pkt. Wydaje mi się, że to trochę za wysoko. Jednak jeżeli okaże się to prawdą, bardzo się ucieszę.

Jutro test z angielskiego. Na próbnym miałem 37 pkt. Zobaczymy czy zdołam przekroczyć zadowalającą 40-stkę, z czego byłbym bardzo dumny.

Wszystkim gimnazjalistom życzę jutro powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze wypowiedzi nasuwają mi się trzy wnioski, że jesteście wszyscy mega zdolni, egzamin są łatwe lub jesteście hurraoptymistami ; ) Mam nadzieje, że ten pierwszy wniosek jest najbliżej prawdy : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

W sumie i ten drugi nie byłby najgorszy ;) Tak czy inaczej, mam nadzieję, że wszyscy dostanie się tam, gdzie planujecie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dostanę się bo mi tylko potrzebny jest papier że napisałam żeby się dostać. Nigdzie dalej nie idę. Jednak wydaje mi się za optymistyczny wniosek Jarpena- owszem wielu tu zdolnych ale nie wszyscy :happybday: Co do jutra- i tak sie nie wlicza xD Życzę wszystkim powodzenia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.