Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mostostal

Egzamin gimnazjalny 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Achilles   
A jak myślisz z podania jak będzie? I z rozprawki ?

O to raczej się nie martwię.

A jaki był?

Zapraszam na gazeta.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   
Test sam w sobie trudny nie był ale mnie np. zjadły nerwy i pomieszałam daty <wnerw> Stres robił wszystko.

Oj stres robi swoje..ja pamiętam..jak następnego dnia ( nie miałam jeszcze internetu ) poleciałam po gazetę sprawdzić chociażby pytania zamknięte...i się załamałam ..wydawało się ,że nie pójdę na matematyczno-przyrodniczy...chociaż potem w podsumowaniu nie było najgorzej a mogło być jeszcze lepiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią nie poszłabym na mat-przyr xD Ale dziś trochę rozładowałam atmosferę ze względu na mały numer przed egzaminami (bez skojarzeń). Otóż "uciekłam" z zdjęć i nauczycielka panikowała że uciekłam wraz z koleżanką z egzaminu ;)

Jutro będzie gorzej niż dziś ;(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   
Jutro będzie gorzej niż dziś ;(

Jutro to czeka nas odprężenie. Znasz wzór - zadanie wyliczone.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

W tym roku nei wyjechali z lekturami. W zeszłym roku to w każdym gimnazjum wszyscy nauczyciele się obudzilli i na gwałt zaczęli robić wszystkie lektury. Słyszałem o przypadku zrobienia 8 lektur od testów do końca roku szkolnego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

U mnie przed testem były omawiane 3 lektury i wszystkie od pierwszej klasy przypominaliśmy sobie tak pobieżnie. ;) Dzięki temu mogliśmy odnieść się do nich w rozprawce i mieć jakieś logiczne uzasadnienie xD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
iiks   

Powodzenia jutro ;)

Pamiętam, jak bałem się mat-przyr, a wcale trudny nie był, wystarczyło logiczne myślenie [pisałem rok temu].

Co do humanistycznego to na prawdę prosty był...Temat Podróż to tak często pojawiający się temat w tych testach, co pamiętam co rozwiązywałem przed testami [ale mi wyszło masło maślane z tego zdania :happybday:].

Mimo to, że zawsze byłem humanistą, a jednak z matematyczno-przyrodniczego uzyskałem więcej punktów (42) tongue.gif

Podobnie ja :sorcerer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jakie było pytanie z matmy za najwięcej punktów, to ostatnie? Z tego, co pamiętam zazwyczaj takie zadanka dawali, ja miałem coś ze stożkiem, ale to było tak dawno temu : )

Życzę by było, co najmniej tak dobrze jak wczoraj : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Ostatnie zadaie było z diagramem kołowym za 2 pkt. Najwięcej mozna było uzyskać w 34. Należało policzyć pole powierzchni dachów dwóch domków, i odpowiedzieć, który jest większy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.