Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mostostal

Egzamin gimnazjalny 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Już po niby miałam 3 h ale wyszłam i tak po 40 min i... załamka poległam na tym na czym nie powinnam! Jedyne pytanie typowo historyczne którego odpowiedzi nie znajdzie się na arkuszu to rok początku powstania listopadowego. Poza tym Temat podróż. Nie było źle gdyby nie pewne rzeczy <wnerw>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Na tych gimnazjalnych testach niestety mało, co jest z historii nie mówiąc już o WOSie, tam 90% to j. polski.

Mam nadzieje, że wszystkim wam poszło dobrze i będziecie zadowoleni z wyników.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Trzymałem cały czas kciuki za wszystkich Was. Oby było co najmniej po 40 pkt. na głowę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   

Przyznam, że test próbny było o wiele łatwiejszy... chociaż ten jakoś szczególnie mnie nie zaskoczył. Powstanie listopadowe i Wielka Emigracja - jak na historię to przypadło tylko tyle. Był ładny obrazeczek z geografem. Pytali również o wiersz Gałczyńskiego. Tutaj przyznam, że były trudności. Według odpowiedzi rówieśników, mam źle pytanie zamknięte dotyczące sensu filozoficznego w podanych zdaniach. A co do podania to nie wiem czy powinienem umieścić w lewym górnym narożniku informacje o samorządzie szkolnym. Na próbnym miałem 49. Teraz oczekuję, że mniej niż 45 mieć nie będę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z zamkniętych na pewno mam 2 źle ;/ Nie wiem jak mi uznają pytanie otwarte z tym planem wyjazdu i pewnie jeden punkt odpadnie w podaniu ;/ Nie jestem zadowolona :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z zamkniętych na pewno mam 2 źle ;/ Nie wiem jak mi uznają pytanie otwarte z tym planem wyjazdu i pewnie jeden punkt odpadnie w podaniu ;/ Nie jestem zadowolona :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   

Teraz sprawdziłem. Z Zamkniętych jedno mam źle. A z programu to chyba mi jeden punkt odciągną. Ta kolacja z Dudkiem... W tekście pisali, że Dudek zaprosił ich na kolację, co nie było przewidziane w programie, dlatego moim zdaniem nie powinniśmy umieszczać czegoś, co być nie powinno (tak na zdrowy rozsądek).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zamknięte wszystkie dobrze... ;) W ogóle do rozprawki i podania mogę mieć jeden bład (zależy jak to przyjmie egzaminator..). :P

Edytowane przez mostostal

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Gratulacje wszystkim. Choćby za same nerwy. Bo ja pewnie byłbym zielony ze strachu(jeśli już nie jestem).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie otworzyłem ten test na stronach Gazety i myślę ze nie powinien być zbyt trudny dla kogoś, kto choć trochę się pouczył i trochę pomyślał.

Ja go trzasnąłem w 5 minut jak bym pisał to byłoby następne 5 minut.

Gimnazjaliście powinna wystarczyć godzina.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   

A ja przeglądłam i mi się bardzo podobał temat rozprawki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.