Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
mostostal

Egzamin gimnazjalny 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Andreas   

I ja wszystkim życzę powodzenia. Strasznie się boję części mat-przyr...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak ja :/ Niestety nie wychodzi mi ona najlepiej (przygotowania w domu wyglądały fatalnie, szczególnie jeśli będzie dużo fizyki ;) ) Liczę jednak na "cud" by było dużo geografii;)

Co do humanistycznego chciałabym żeby było dużo historii i by praca pisemna była z historią związana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
youpendi   

Praca na bank nie będzie związana z historią. to Ci gwarantuję :P

A co do mat-przyr to generalnie liczy się inteligencja - poza tym jak ja pisałam (rok temu..) to do zadań dali nam wzory -.- nie ma się czego bać ;) radzę Wam tylko uważnie czytać treści zadań i.. pisać odpowiedzi do zadań! :D

I warto powtórzyć sobie zaokrąglanie liczb (nie żartuję) i.. jak co roku skalę i różnice czasowe.

Edytowane przez youpendi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku była praca pisemna całkiem miła bo albo syzyfowe prace albo kamienie na szaniec gdzie wg mnie można było dużo napisać ;) A jak teraz? Aż się boję :/ Co do matematycznej wersji gdyby tak była gegra gegra i jeszcze raz gegra było by cudownie :P Gorzej jak z fizyki nawet ze wzorem nie można sobie poradzić xD Niech ktoś idzie pojutrze za mnie xD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja się boję, że dadzą jutro jakaś lekturę, której nie przeczytałem (w sensie, że każda od 5 kl. podstawówki). Maty się nie boję.. Tylko pracy z polskiego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia! I pamiętajcie, że młodzież jest przyszłością Naszej Ojczyzny (i przyszłymi fundatorami naszych emerytur). Także starać się i z ambicją proszę ;) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Ja się obawiam biologii. Żeby tylko nie było anatomii...

Humanistycznej się jakoś niespecjalnie boję. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Bryśka   

Teraz już i tak za pózno...ale ja uważam ,że 90% dobrze napisanych testów to jest właśnie ich wcześniejsze rozwiązywanie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szarak   
Teraz już i tak za pózno...ale ja uważam ,że 90% dobrze napisanych testów to jest właśnie ich wcześniejsze rozwiązywanie :P

Bryśka przyznaję Ci 100% rację, mnie mamuśka goniła do rozwiązywania testów i średnio 1 w tygodniu (w weekend) rozwiązywałem, podczas gdy koleżanki czytały wszystkie podręczniki, kuły z zeszytów, a summa summarum miałem od nich więcej punktów z testu. Fakt, że w ogólnej punktacji nadrabiały sobie ocenami ze świadectwa ;)

Mimo to, że zawsze byłem humanistą, a jednak z matematyczno-przyrodniczego uzyskałem więcej punktów (42) :D

Zdawaliśmy test jako trzeci rocznik z kolei i trochę strachu jeszcze było. Wtedy chyba też pierwszy raz było kilka grup testu, tzn. że było to samo pytanie, ale u jednego odpowiedź prawidłowa to było B, a u innej osoby było to C. Przez to całkiem sporo znajomych, całkiem niegłupich, ale ściągających od innych osób pozdawało bardzo słabo, gdyby kierowali się własnym rozumem wyszłoby to im o wiele lepiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

A ja jeszcze robię. Dziś dostałem sobie z próbnego z 2006r. 42 pkt.(!)

Losy zwalniają tylko z części humanistycznej. Niestety.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.