Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
abramowicz

Stronnictwo Polityki Realnej

Recommended Posts

Dlaczego tzw.ultralojaliści wybrali kolaboracje z władzami carskimi przeciw rewolucjonistom z 1905 r. ? Wiadomo że ci konserwatywni-liberałowie działacze SPR pochodzili z tzw. warstw uprzywilejowanych min bankierzy,fabrykanci,ziemianie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
piterzx   

Witam.

Cieszę się, zę piszesz w moim dziale, ale proszę uprzejmie o używanie opcji szukaj. Poza tym, zabory, mimo moich starań, nie są (jeszcze) działem na tyle dużym, by nie można było w nich znaleźć danego wątku. Taki temat już istnieje w poddziale "polityka, ustrój i dyplomacja" => https://forum.historia.org.pl/index.php?showtopic=5388 Jeśli jesteś chętny do dyskusji w tej materii, to serdecznie zapraszam, nie mniej jednak w tamtym temacie. Ten zaś zamykam.

Pozdrawiam serdecznie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.