Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
antiproduct

Nazizm a Słowianie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem do końca pewien, ale może tam coś znajdziesz:

Auschwitz. Naziści i "ostateczne rozwiązanie", Laurence Rees.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

w takim razie może należalo by gdzieś znaleźć przemówienia Adolfa Hitlera, albo prasę z ówczesnych lat. Dodatkowo są książeczki z początku lat 30 tych [np. Das Vetrag von Versaills]. Jest tylko jeden problem - może to zahaczać o propagowanie nazizmu, i nie wiem gdzie coś takiego może być.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tylko że przemówień jest bardzo dużo i są w internecie ale nie wiem w którym miałbym szukać. z kolei Rosenberg chyba nie pisał nic o Słowianach. Poszukam w jakiejś książce o GPO a jeśli nic nie znajdę to zrezygnuję z pisania o tym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Antiproduct, przemowien jest, owszem, duzo i powinienes - jesli chcesz pisac cokolwiek o ideologii nazistowskiej - przejrzec je wszystkie.

Kapuscinski powiedzial cos w tym rodzaju - na jedna zapisana strone przypada 100 przeczytanych ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

owszem przeczytałem parę.ich wadą jest rozlazłość, luźny charakter i nieskupianie się na konkretnej sprawie tylko na wszystkim po trochu a ja chcę wiedzę w pigułce, a nie bawić się w interpretację przemówień bo przecież piszę tylko pracę magisterską nie habilitacyjną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

tylko takie przemówienia mają w Twoim wypadku jedną zaletę: na ich podstawie można doskonale określić jak zmieniala się polityka A.H. względem Słowian czy inaczej terenów Europy Środkowej i Wschodniej. Spróbuj zaglądnąć do Volkische Beobachtera...

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Bogowie. Magisterke pisze i mu sie czytac nie chce.

Myslalem, ze jestes licealista.

Skoro jestes studentem, to moge smialo powiedziec - jestes zalosny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Lu Tzy, niektórzy mają ważniejsze sprawy w wieku 24 lat niż ślęczenie nad pracą magisterską. wolą mianowicie poszukać dobrej pracy żeby nie być nieudacznikiem który po studiach(albo bez) musi jechać na zmywak do anglii tak jak ty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   

Wiele osoób traktuje ten wątek forum jako listę życzeń do złotej rybki, całkowicie ignorując magiczne słowa takie jak np. proszę i dziękuję.

Tym razem user posunal się o krok za daleko i przegiął.

Jestem tego samego zdania co LuTzy w tym temacie, co wyraziłam jasno w szałcie, a post anty'patycznego ;) powinien zostac usunięty za obraźliwy ton i przekaz.

Edytowane przez Inga

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Nikt ciebie do pisania magisterki nie przymuszał . To po pierwsze. Po drugie proszę mi tu nie obrażać Lu Tzy! A po trzecie jesteś żałosny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze kolega mnie obraził jako pierwszy. nikt go nie zmuszał żeby tutaj pisał swoje mądrości ani ciebie doktorku od siedmiu boleści. jak macie zamiar ludzi obrażać zamiast pomagać zgodnie z celem tego działu to lepiej zamilczcie zamiast pisać na moim wątku.

po drugie kilka osób podało mi kilka pozycji i merytorycznych sugestii i im dziękuję.

po trzecie mam wszystkie materiały,połowa pracy już napisana i temat ten i poprzedni może być przez modów w całości skasowany lub zamknięty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Pierwsze primo: kolejne pojazdy, bez względu n to czyjego autorstwa, skończą się warnami.

Drugie primo: owszem Panie antiproduct, celem tego działu jest pomaganie, ale są pewne granice tej pomocy. Może ja mam jakieś wypaczone poglądy, ale odnoszę jednak wrażenie, że osoba zajmująca się historią, powinna wykazywać daleko posuniętą samodzielność w zakresie pisania prac. Dlatego mimo wszystko Pańska prośba o wskazanie konkretnych źródeł, bo nie chce się Panu czytać wszystkiego, jest mało elegancką drogą na skróty.

Trzecie primo: temat do zamknięcia. I bardzo proszę nie odpisywać już w tym temacie, skoro Pan antiproduct ma wszystko co potrzebuje. I żeby nie było, że nie ostrzegałem, mam dzisiaj zły dzień ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze "Mit XXwieku" druga po MK "biblia" nazizmu,nie wiem czy została po polsku wydana,czasami fragmenty można znaleźć na polskich stronach w internecie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.