Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
abramowicz

Rusofobia

Recommended Posts

Czy popieranie Ukraińskich nacjonalistów przez polską prawice dzisiaj nie wynika z rusofobicznego szału,czyli nawet z poplecznikami morderców nacjonalistów z UPA byle przeciw Rosji

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lu Tzy   

Rusofobiczny szal???? Skad kolega czerpie frazeologie???

Share this post


Link to post
Share on other sites
FSO   

Witam;

abramowicz - dla braci mniejszych każdy kto ma wypisaną na sztandarach nienawiść do Moskwy, Rosji czy ZSRR [czyli wszystkiego co znajduje się na terenie ex. Rosji i nosiło różne nazwy w historii] jest przyjacielem. Wynika to z najgłupszego powodu - czyli chęci dokopania miśkowi tak coś poczul. W tym szale nie jest ważne czy robimy dobrze czy źle, czy błuskami samymi ostrogami robiącymi za całe ubranie i robią za bandę idiotów, owe kartofle. To jest jeden jedyny i głowny powód - bo misiek uosabia całe zło tego świata, a zło [tu: miśka] trzeba tępić.

pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brazydas   

Na pewno nie wynika z "rusofobicznego szału". Po prostu wyciągnięcie Ukrainy z pod wpływów rosyjskich jest jednym z priorytetów polskiej polityki międzynarodowej.

Po pierwsze rynek zbytu dla naszych towarów (tak jak nasz dla niemieckich).

Po drugie wciągnięcie Ukrainy do NATO, a co za tym idzie wydłużenie granicy z naszym sąsiadem ze wschodu i w wypadku wojny kolejny z naszych sprzymierzeńców - pewnych.

Po trzecie wciągnięcie Ukrainy do UE i podobnie jak w pkt. pierwszym ekspansja handlowa itp. - tak trochę imperializmem zaleciało :)

Po czwarte szukanie innych niż Rosja dostawców paliw, w tym wypadku Ukraina mogłaby być krajem tranzytowym.

Na razie tak na szybko to tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.