Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

Jak wychowywano kobiety na dobre żony?

Rekomendowane odpowiedzi

Jednorożcu,

Koziorożcu. ;)

A co do dyskutanta to faktycznie jest taka możliwość, ale dopóki się oficjalnie nie zadeklaruje lub zaprotestuje będę traktował go (ją) tak jak do tej pory.

Patriarchat, męski szowinizm albo jeszcze inaczej to nazwijcie. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Patriarchat, męski szowinizm albo jeszcze inaczej to nazwijcie.

Boży porządek rzeczy

Z Hammurabim dajmy pokój, z Rzymem także.

Słusznie! Po co zaprzątać sobie głowę faktami które nie pasują do teorii?

Graficzny obraz Jang i Jing jest jednoscia , a to swiadczy , ze meskosc i zenskosc jest harmoniom ...

[/b]Harmoniom albo nawet akordeonem!

To znaczy ze moje poglady sa krzywe dla Tej kobiety

Tu możesz mieć rację!

I znowu zeszło na wycinanie łechtaczek! Spuścić Was z oka na chwilę nie można! Dajcie spokój tej dziczy kosmatej w Afryce czy gdzie bądź i wróćmy do cywilizacji!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   
Jednorożcu
Koziorożcu.

Bezrożcu. ;);)

Taaa, gregski robi sobie za prezproszeniem wydmuszki z tematu, a potem leci z jęzorem pisac na szłacie, że się spamuje w jego temacie. :P

Wracając do klu tematu: w dzisiejszych czasach kobieta ma zdecydowanie więcej możliwości "wywierania wpływu" na faceta niż kiedyś, i bardzo mnie to cieszy.

Zrezygnowano ze ślubowania posłuszeństwa przed ołtarzem i bardzo dobrze! Posłuszne mają byc dzieci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
eginthen   

ha,ha... :P jak widze gregski stara sie ustalic moja plec ... ;) ... :)

A tak wracajac do sedna tematu , to kobiety dawniej wychowywano na marionetki mezczyzn , ich rola byla bardzo ograniczona ... wspolczesna kobieta to nie tylko gospodyni domowa , to rowniez kobieta wyksztalcona mogaca realizowac sie zawodowo .

Pozdr.

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
ha,ha... jak widze gregski stara sie ustalic moja plec ... ...

ha,ha... na jakiej podstawie przyszedł Ci do głowy ten karkołomny wniosek?

Wracając do klu tematu: w dzisiejszych czasach kobieta ma zdecydowanie więcej możliwości "wywierania wpływu" na faceta niż kiedyś

Nie prawda!

Zawsze miałyście bardzo efektywne narzędzie do wywierania wpływu na facetów.

Zrzędzenie!

Po kilku godzinach (rekordziści wytrzymywali kilka dni) ciosania kołków na głowie gościu wymiękał.

Teraz w dużej mierze udało się kobietom zniszczyć tradycyjne role społeczne i to uderzyło właśnie w nie rykoszetem.

Dwie moje koleżanki za jeden z powodów rozwodu uznały fakt, ze facet był niedojrzały i zachowywał się jak dziecko (doszły do tego po kilkunastu latach). Tyle, ze ja przez lata widziałem jak same wbiły swoich chłopów w te role! (Że mięczaki się dali to już inna sprawa)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
eginthen   

Witam Panie Gregski sprawy rozwodowe i pozycie malozenskie to jest indywidualna sprawa , kazdy zwiazek malozenski nalezy rozpatrywac indywidualnie i oczywiscie z dwoch stron ...

Sa zwiazki mniej lub bardziej udane , wiele sie rozpada to przyke ... ale musi mi Pan przyznac racje ze nie zawsze wiemy z czyjej winy , bo prawda lezy po srodku , a my materacami nie jestesmy ;)

Tak wiec udany zwiazek dwojga ludzi polega nie na tym , ze hop siup i wzieli slub , na dodatek weselisko na 200 osob :P tylko polega na wzajemnym poznaniu , szacunku ... prawdziwa milosc nic nie zachwieje ;)

pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Oooo! Zostałem panem!

Ostrożnie! Ostrożnie! Bo feministki i wszelka poprawna politycznie swołocz czycha i zęby szczerzy!

Na bratnim forum kolega zeitnight zamieścił post na temat nowej dyrektywy jaką wydzieliła z siebie brukselska biurokracja. Oto fragmenty:

Polityczna poprawność skłoniła liderów Unii Europejskiej do zakazania stosowania sformułowań "Pan" i "Pani", ponieważ jak twierdzą pomysłodawcy zakazu, są one zbyt seksistowskie ? podaje "Daily Mail".

Biurokracja brukselska wydała nowe wytyczne w celu tworzenia "neutralnie płciowego" języka.

Nowe przepisy zakazują politykom zwracania się do kobiet za pomocą sformułowań określających ich stan cywilny. Oznacza to, że formy Madame i Mademoiselle, Frau i Fraulein oraz Senora i Senorita są również zakazane ? informuje "Daily Mail".

Zamiast używać standardowych form grzecznościowych, do kobiet należy się zwracać po imieniu ? głoszą nowe wytyczne.

Zasady te nie odnoszą się tylko do polityków. Dotyczy to również wielu zawodów i tak np. nie można już używać słowa stewardesa, lecz opiekun lotu. Policjanci i policjantki mają być zastąpieni przez słowo funkcjonariusz policji.

a my materacami nie jestesmy

Wiem! czasami wręcz przeciwnie! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Gregski, z komentowaniem rzekomych unijnych dyrektyw to ja sie wstrzymam, dopoki nie przeczytam o tym w solidnej prasie ;) .

"Daily Mail" to szmatlawiec, slynacy z szowinizmu i niesolidnego dziennikarstwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Mam nadzieję, że to kaczka dziennikarska, ale... .

Od dawna słyszy się głosy aby zlikwidować rozróżnienie "panna" - "pani" bo to bez potrzeby określa stan cywilny osoby.

Co do nazw zawodów sprawa jest o tyle śmieszna, że nasze rodzime panie feministki usiłowały wprowadzać żeńskie ich odpowiedniki. Wymyślały coś aby zamienić "ministra", "pełnomocnika" i perę innych.

Żeby ich tylko jakaś feministyczna międzynarodówka nie rozwiązała za to, że idą pod prąd postępowi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   
Nie prawda!

Zawsze miałyście bardzo efektywne narzędzie do wywierania wpływu na facetów.

Zrzędzenie!

Po kilku godzinach (rekordziści wytrzymywali kilka dni) ciosania kołków na głowie gościu wymiękał.

Teraz w dużej mierze udało się kobietom zniszczyć tradycyjne role społeczne i to uderzyło właśnie w nie rykoszetem.

Dwie moje koleżanki za jeden z powodów rozwodu uznały fakt, ze facet był niedojrzały i zachowywał się jak dziecko (doszły do tego po kilkunastu latach). Tyle, ze ja przez lata widziałem jak same wbiły swoich chłopów w te role! (Że mięczaki się dali to już inna sprawa)

Nie zawsze to jest zrzędzenie.

Czasem wystarczy przemówic do delikwenta ludzkim głosem "Albo wykarzesz się rozsądkiem i zrobisz to o co cię proszę bo doskonale wiesz, że mam rację, albo masz przez miesiąc bana na mecze, piwo i kumpli!". ;) ;)

Polityczna poprawność skłoniła liderów Unii Europejskiej do zakazania stosowania sformułowań "Pan" i "Pani", ponieważ jak twierdzą pomysłodawcy zakazu, są one zbyt seksistowskie ? podaje "Daily Mail".

Biurokracja brukselska wydała nowe wytyczne w celu tworzenia "neutralnie płciowego" języka.

Nowe przepisy zakazują politykom zwracania się do kobiet za pomocą sformułowań określających ich stan cywilny. Oznacza to, że formy Madame i Mademoiselle, Frau i Fraulein oraz Senora i Senorita są również zakazane ? informuje "Daily Mail".

Zamiast używać standardowych form grzecznościowych, do kobiet należy się zwracać po imieniu ? głoszą nowe wytyczne.

Zasady te nie odnoszą się tylko do polityków. Dotyczy to również wielu zawodów i tak np. nie można już używać słowa stewardesa, lecz opiekun lotu. Policjanci i policjantki mają być zastąpieni przez słowo funkcjonariusz policji.

Pisałam już co myśle na ten temat w temacie Granata, bo był w podobnym tonie.

Jak życie zewsząd pokazuje, dzisiaj liczą się tylko postawy skrajnie skrajne. Jak już ma komuś odwalic dekiel, to maksymalnie. Uniseks jest przecież taki fajny...

Tylko czy na pewno tędy droga??? Zdecydowanie nie, ponieważ w takich własnie momentach do głosu dochodza różne osoby, które zamiast zrobic wszystko, by zarówno kobieta jak i mężczyzna w swoich rolach w nowoczesnej rzeczywistości czuli się docenieni i dowartoścowani, by kobietom zapewnic płace adekwatne do ciężkiej pracy jaką wykonują, by zrównac je w przywilejach z facetami, by przestac kazac im udowadniac na każdym kroku, że też mają mózg, wprowadza się poronione pomysły wymyslone przez idiotów, pozbawione sensu, logiki i bógwi czego jeszcze!

Za jakiś czas ktoś może wpaśc na pomysła, żeby eurodeputowani i tym podobni, pozbawiali się wszelkich części ciała które mogą wskazywac na płec, bo to przecież takie niesmaczne jest. Wyhodujmy sobie armię hermafrodytów. To najlepsze wyjście z tej niezręcznej sytruacji.

Mój postulat brzmi: Ludzie, myślcie do cholery! To nie boli!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Czasem wystarczy przemówic do delikwenta ludzkim głosem "Albo wykarzesz się rozsądkiem i zrobisz to o co cię proszę bo doskonale wiesz, że mam rację, albo masz przez miesiąc bana na mecze, piwo i kumpli!".

I stąd, drogie dzieci, biorą się rozwody!

A teraz obejrzyjcie uważnie audycję z której dowiecie się jak prawidłowo postępować z facetami.

http://www.youtube.com/watch?v=7VjElyKzE2U

Jeżeli macie problemy ze zrozumieniem za pierwszym razem to proszę obejrzeć ponownie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
eginthen   

Oj... Gregski , film jak film czy to jest Satyra na uparciucha ? ... :)

Prawdziwego 100% mezczyzne nie trzeba wychowywac , poprostu to sie ma we krwi albo sie jest Geltemenem , albo pozostanie sie gruboskurnym samcem ... tylko kobiety z tymi ostatnimi maja przechlapane w zyciu :) ... a tak naprawe to problem lezy gdzie indziej .

pozdr. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   
A teraz obejrzyjcie uważnie audycję z której dowiecie się jak prawidłowo postępować z facetami.

Po raz drugi gratuluję poczucia humoru gregski. :)

Już widzę tę żonę jak robi z siebie debilkę, by nie odstawac od męża prostaka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Inga!!!

Gratuluje!!!!

Jesteś niesamowita!!!

Temat jest o wychowywaniu kobiet, ale Tobie udało sie tak to przekręcić, że od kilkunastu postów rozmawiamy o wychowywaniu mężczyzn!

I dopiero teraz sie zorientowałem!

Chylę czoła!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
atrix   

Gregski napisał - A teraz obejrzyjcie uważnie audycję z której dowiecie się jak prawidłowo postępować z facetami.

Zarąbisty filmik instruktażowy dla pań. Pan Cejroski nie dodaj jednej kwesti, by miche z zupą podać na stolik. Celem zamieszania buciorem w zupie. Zawsze to poprawi smak.

Cytat "Czasem wystarczy przemówic do delikwenta ludzkim głosem "Albo wykarzesz się rozsądkiem i zrobisz to o co cię proszę bo doskonale wiesz, że mam rację, albo masz przez miesiąc bana na mecze, piwo i kumpli!".

I stąd, drogie dzieci, biorą się rozwody! - gratuluje wiedzy

Inga napisała

Ludzie, myślcie do cholery! To nie boli! Brawo, chyle czoła.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.