Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

Jak wychowywano kobiety na dobre żony?

Rekomendowane odpowiedzi

Inga   

Jaka to sobie robaczki kochane urządziły temacik... Szczerze mówiąc, za sam tytuł tematu gregski powinien zawisnąc na suchej gałęzi i to nie za poslednie żebro, o nie!

Widac, ze niektórzy z panów mają jakieś problemy do rozwiązania w swoich stadłach, skoro zarządzają medytację o wychowaniu kobiet. :>

Mogłabym napisac cały elaborat na temat podłości i głupoty jakimi cechują się mężczyźni, oraz o tym, co im się wydaje, że jest słuszne i właściwe, chociaż nie jest.

Kobieta była przedstawiana jako niedorozwinięta krzyżówka zwierzęcia pociągowo - rozpłodowego z krnąbrnym dzieckiem, oskarżana o wszelkie absurdalne z dzisiejszego i niewątpliwie ówczesnego punktu widzenia uczynki przez inne kobiety, lub facetów. Święci pańscy których imion nie wspomnę bo każdy doskonale je zna, mieli rózne seksualne "porażki" na swoim koncie które zwalali na kobiety, mszcząc się wymyślaniem farmazonów, które o dziwo i ku przerażeniu rozumu, doskonale przetrwały aż do dzisiaj.

Banda zadufanych w sobie samców, używających na lewo i prawo, przysparzających obywatelów narodowi gdzie i z kim popadło, ośmielała się oskarżac o wiarołomstwo swoje żony!!!

Mowisz o tzw. obrzezywaniu kobiet. Owszem, glupie, ale nie bardziej od obrzezywania mezczyzn

Naprawdę myslisz, że pewnego razu jakiś głupek obudził sie z genialnym pomysłem amputacji napletka wszytkim facetom jak leci bo miał takie widzimisię? Oraz, że amputowanie łęchtaczki jest porównywalne w tej głupocie????

Otóż nic bardziej błędnego!

Obrzezany facet traci tylko fragment skóry, kobieta, zostaje kaleką na cale życie!

A wszytko to z troski o jej k***a morale najlepiej pojęte! Gdyby tak facetom wycinano nie tylko skórkę, ale i resztę zawartości bez znieczulenia, to ciekawa jestem jak by to wyglądało. Oczywiście do tego nie dojdzie ze względów pokreacyjnych, ale przecież takie zwierzę jak kobieta nie musi odczuwac przyjemnosci podczas seksu, wystarczy, zebędzie z niej dobry inkubator.

Piszecie pierdoły panowie jedną za drugą.

Może lepiej zajmijcie się rozmyślaniem nad tym, skąd wzięło się imię Mieszka I, historia będzie wam za to dozgonnie wdzięczna! rozpacz.gif

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
eginthen   

Witam Lu Tzy ;) Kobiety w tym ukladzie nie byly karane (jako plec slabsza i nieswiadoma winy ) cala odpowiedzialnosc splywala na kochasi , ktorzy wkradli sie do cudzej alkowy ;)

pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   
Jaka to sobie robaczki kochane urządziły temacik... Szczerze mówiąc, za sam tytuł tematu gregski powinien zawisnąc na suchej gałęzi i to nie za poslednie żebro, o nie!
Lepiej pozno niz wcale milady ;) To w oczekiwaniu na taki post ociagalem sie z odpowiedzia ;) .
Naprawdę myslisz, że pewnego razu jakiś głupek obudził sie z genialnym pomysłem amputacji napletka wszytkim facetom jak leci bo miał takie widzimisię? Oraz, że amputowanie łęchtaczki jest porównywalne w tej głupocie????
Ktos kiedys ("jakis glupek"; ja nie neguje jego braku pomyslunku) wpadl na pomysl, ze obcinanie tego i owego bogom sie podoba. Wziawszy pod uwage, ze w rachube wchodzilo obcinanie palcow, fragmentow uszu i te de, lechtaczka zdaje sie byc podobna napletkowi.
Obrzezany facet traci tylko fragment skóry, kobieta, zostaje kaleką na cale życie!

A wszytko to z troski o jej k***a morale najlepiej pojęte! Gdyby tak facetom wycinano nie tylko skórkę, ale i resztę zawartości bez znieczulenia, to ciekawa jestem jak by to wyglądało. Oczywiście do tego nie dojdzie ze względów pokreacyjnych, ale przecież takie zwierzę jak kobieta nie musi odczuwac przyjemnosci podczas seksu, wystarczy, zebędzie z niej dobry inkubator.

Obrzezania chlopcow i dzisiaj sie dokonuje bez znieczulenia w wiekszosci wypadkow. Nie neguje - starczy przeczytac moje posty - ze obyczaj wycinania lechtaczki daleki jest od poczynan cywilizowanych. Przyjemnosc z seksu plynaca... Juz pisalem o tym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   
Obrzezania chlopcow i dzisiaj sie dokonuje bez znieczulenia w wiekszosci wypadkow.

Chyba na dzikiej pustyni, krzemiennym toporkiem. Jedną z przyczyn obrzezania były wzgledy higieniczne, ale oczywiście tuż po religijnych.

Przyjemnosc z seksu plynaca... Juz pisalem o tym.

Jakoś nie rzuciło mi się w oczy.

To w oczekiwaniu na taki post ociagalem sie z odpowiedzia

Poszłam po szampana.

:]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   
Witam Lu Tzy ;) Kobiety w tym ukladzie nie byly karane (jako plec slabsza i nieswiadoma winy ) cala odpowiedzialnosc splywala na kochasi , ktorzy wkradli sie do cudzej alkowy ;)

pozdr.

No i pomylka. We wszystkich znanych mi kulturach w takiej sytuacji kobiete czekala smierc niedobra. Mezczyzne zwykle tez, ale niekoniecznie. Czasem starczylo stwierdzic, ze go baba uwiodla, i obywalo sie chlosta.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Ktos kiedys ("jakis glupek"; ja nie neguje jego braku pomyslunku) wpadl na pomysl, ze obcinanie tego i owego bogom sie podoba. Wziawszy pod uwage, ze w rachube wchodzilo obcinanie palcow, fragmentow uszu i te de, lechtaczka zdaje sie byc podobna napletkowi.

Osobiście sądzę, że obrzezanie kobiet wynika z bardzo praktycznych, powiem nawet prozaicznych przyczyn.

Otóż, jeżeli kobieta nie odczuwa przyjemności podczas stosunku seksualnego, ba powiem więcej, odczuwa niechęć albo i ból to można być praktycznie pewnym, że nie zdradzi prawowitego męża z jakimś gachem, bo i po co?.

Prawda, że genialne w swojej prostocie?

Inga, ja nie wiem, czy to co napisałaś to nie są pogróżki karalne. Nie martw się jednak. Wspaniałomyślnie Ci wybaczam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Sek w tym, ze lechtaczka nie jest niezbedna do odczuwania seksualnej satysfakcji, ani do odczuwania "nielegalnych pociagow".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
eginthen   

Witam Panowie i Panie ...:P no to rozwazania o wychowywaniu zon , zeszly nam do tematu rozporkowo - majtkowego , ;) Panie Lu Tzu ... nie wiem czy skaleczyl sie Pan kiedykolwie w paluch ?? bo jesli tak to powinien Pan wiedziec ile bylo przy tym bolu ... dlatego uwazam ,ze zadna kobieta nie zasluzyla sobie w imie jakiejkolwiek religii (Koptowie rowniez obrzezuja corki) aby byc w tak okrotny sposob okaleczana - na zywca rozgrzanymi zyletkami ...ufff.

Kobiety byly traktowane przez macho przez wieki jako sila robocza , duzo nie myslaca i sluzaca do prokreacji , wrecz posluze sie okresleniem kobyla z klapkami na oczach i wiooo ;) Wedlug mnie kobiety byly bezwolnym instrumentem w rekach mezczyn ... Przykre acz prawdziwe.

pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   
Osobiście sądzę, że obrzezanie kobiet wynika z bardzo praktycznych, powiem nawet prozaicznych przyczyn.

Otóż, jeżeli kobieta nie odczuwa przyjemności podczas stosunku seksualnego, ba powiem więcej, odczuwa niechęć albo i ból to można być praktycznie pewnym, że nie zdradzi prawowitego męża z jakimś gachem, bo i po co?.

Prawda, że genialne w swojej prostocie?

Jak myślisz greg, co miałam na myśli pisząc, że w ten sposób robi się z nich kaleki?

Gratuluję przebiegłości w rozumowaniu. Łał! :>

Inga, ja nie wiem, czy to co napisałaś to nie są pogróżki karalne. Nie martw się jednak. Wspaniałomyślnie Ci wybaczam!

Nie napisałam dosłownie za co powinieneś wisiec, dlatego nie dojdzie nawet do śledztwa w tej sprawie. :]

Sek w tym, ze lechtaczka nie jest niezbedna do odczuwania seksualnej satysfakcji, ani do odczuwania "nielegalnych pociagow".

Nooo, a to peszek... Przecież nie wytną im wszytkich stref erogennych, ale pewnie takie plany lęgły się w chorych glowach.

no to rozwazania o wychowywaniu zon , zeszly nam do tematu rozporkowo - majtkowego ,

A Ty coś taki zdziwiony, przecież do tego właśnie wszystko się sprowadzało i sprowadza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Sek w tym, ze lechtaczka nie jest niezbedna do odczuwania seksualnej satysfakcji, ani do odczuwania "nielegalnych pociagow".

Czyli co? Przesadzają?

na zywca rozgrzanymi zyletkami

Coś sie tak usztywnił z tymi żyletkami?

Nie napisałam dosłownie za co powinieneś wisiec, dlatego nie dojdzie nawet do śledztwa w tej sprawie

Nie musisz się tak tłumaczyć. Przecież napisałem, że wybaczam Ci w duch chrześcijańskiego miłosierdzia.

Ludzie! Ja założyłem całkiem poważny historyczny temat. Jak na przestrzeni wieków radzono sobie z żonami. A Wy zamiast poszukać po źródłach jakichś ciekawostek cięgiem o jakichś żyletkach i żyletkach!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

eginthen, ja jestem wredny i z luboscia w chodze w role adwokata diabla.

Kaleczylem sie w rozne miejsca, bylem palowany, postrzelony i dzgniety ;) .

Zgadzam sie z ocena sensownosci obrzezywania plci lepszej.

Nie zgadzam sie z przypuszczeniami na temat celu tego zabiegu. Ze to wredni samcy kobiecie seksualna satysfakcje amputuja ;) .

Sugeruje prymitywniejszy powod: odpodobnienie od samca. Pod wzgledem czysto zewnetrznym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
eginthen   

Witam Lu Tzy ... podziwiam Twoje przejscia och, ach ... czyli super men ;)

Tak na prawde ten temat jest powazny , bo zapewniam Panow ,ze wspolczesna kobieta nigdy nie chcialaby byc zepchnieta do roli poslusznego zwierzatka , ktoremgo sprowadzono do roli istoty podrzednej , majacej uprzyjemniac zycie swojemu Panu malzonkowi ... bita , katowana , w imie absurdalnych rytualow religijnych ulegla degradacji ... A przeciez kobiety , nie sa tylko puchem marnym jak to pisal nasz wielki poeta A.Mickiewicz ... kobieta zostala dana mezczyznie po to aby ja szanowal i wielbil ... ;)

pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Ja sie nie chwale, bo i ni ma czym; wypraszam sobie sugestie o machismo ;):P ! Pytales, to odpowiedzialem.

Mam nadzieje, ze reszta posta to nie do mnie, jako ze by to byla kula w plot ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
eginthen   

Witam Lu Tzy ... reszta posta jest ogolnie na temat ciezkiego zywota kobiet . Zastanawia mnie dlaczego mezczyzni traktowali tak podrzednie kobiety ? Czym sobie zasluzyly Panie na takie a nie inne traktowanie ? A moze jest to rowniez kwestia psychologiczna ... strach przed kobietami ?

pozdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.