Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najlepszy polski dziennikarz

Najlepszy polski dziennikarz to:  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Kamil Durczok
      4
    • Hanna Smoktunowicz
      0
    • Tomasz Lis
      9
    • Justyna Pochanke
      3
    • Andrzej Turski
      3
    • Dorota Gawryluk
      1
    • Monika Olejnik
      7
    • Piotr Najsztub
      2
    • Igor Janke
      1
    • Piotr Semka
      0
    • Katarzyna Kolenda-Zaleska
      3
    • Bogdan Rymanowski
      1
    • Waldemar Dolecki
      0
    • Beata Grabarczyk
      4
    • Danuta Holecka
      0
    • Jacek Karnowski
      0
    • Grzegorz Miecugow
      0
    • Andrzej Morozowski
      4
    • Janina Paradowska
      0
    • Tadeusz Rydzyk
      0
    • S?awomir Siezieniewski
      0
    • Tomasz Sianecki
      2
    • Bronis?aw Wildstein
      0
    • Piotr Zaremba
      0
    • Patrycja Redo
      0
    • Roman M?odkowski
      2
    • Beata Chmielowska-Olech
      1
    • Inny jaki?
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Wybór trudny, jest ich naprawdę wielu. Jednak ja oddam swój głos na Tomasza Lisa, który stworzył najlepszy polski program informacyjny - Fakty. Dziś ma swój program "Co z tą Polską". Cenię go za to, że m. in. dzięki niemu pokazano pijanego Kwaśniewskiego w Charkowie. Był pierwszym anchorem w polsce.

Anchor - osoba, która pełni funkcję głównego prowadzącego wydania najczęściej w tygodniu pon.-pia. i wydawc jednocześnie. Jest wizytówką programu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Lis ostatnio w swoim programie nie grzeszy bezstronnością :/ nie chodzi o to czy słusznie czy nie, ale dziennikarz zawsze powinien zachowywac bezstronność

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz Lis ostatnio w swoim programie nie grzeszy bezstronnością :/ nie chodzi o to czy słusznie czy nie, ale dziennikarz zawsze powinien zachowywac bezstronność

Tu masz rację, ale mu się nie dziwie, bo trudno zachować przy Lepperze lub propagandzistach PiSu bezstronnośc, ale mimo wszystko... jednakże, za jego dokonania w faktach uważam go za najlepszego w Polsce, zresztą Informację po jego przyjsciu też odżyły. Jeśli chodzi o program publicstyczny to od "Co z tą Polską" są lepsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że ja bym z Lepperem wytrzymał :P ale mimo wszystko oczekuję od dzienikarza PEŁNEJ bezstronności. Jesli miałbym mówić o najlepszym obecnie polskim dziennikarzu to trudno byłoby mi sie na kogoś zdecydować :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Justyna Pochanke zdobycie czterech Wiktorów mówi samo za siebie do tego klasa, elegeancja i do tego jest bardzo ładną kobietą. Otrzymała także nagrodę Grand Press 2005 w kategorii Dziennikarz roku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Zdecydowanie zgadzam się z Aureliuszem. Dla mnie Justyna Pochanke aktualnie jest numerem 1. Ci do pana Lisa, cenię go za umiejętność sprawnego poprowadzenia dyskusji (a to przy zachowaniu większości polityków jest bardzo trudne), jednak jestem zdania, że mimo wszystko ma problemy z tą bezstronnością. Postacią na pewno bardzo ciekawą jest pan Durczok, dla mnie najlepszy zaraz za wcześniej wymienioną dwójką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

Dla mnie najlepszym dziennikarzem był Waldemar Milewicz, niestety już nie zyjący. Pamiętam, dzień, w którym zginął...

Człowiek w pełni oddany temu co robił, odważny, mający konkretne cele...

A z żyjących- trudno mi powiedzieć- lubie macieja Mazura z TVN. Bo fajne ma te reportaże i jest sympatyczny.

Lubie Morozowskiego i Sekielskiego- oni nie są bezstronni, a powinni, ale generalnie znają się na rzeczy i to dobrzy dziennikarze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ramcel   

Tak jak w wypowiedzi powyżej. Waldemar Milewicz był naprawdę niesamowitym człowiekiem. Bardzo cenię go za jego podejście do wykonuwanej pracy i bezkompromisowść, którą niestety przypłacił życiem.

Poza tym Bogusław Wołoszański (nie wiem, dlaczego jego nazwisko nie pojaiwło się w ankiecie). Podziwiam jego wiedzę i nie wierzę w jego współpracę z SB.

No i Tomasz Lis - raczej nie przepadam za telewizją i raczej rzadko oglądam, ale lubię czasem obejrzeć "Co z ta Polską?".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Podobają mi się reportaże dziennikarza Faktów - Macieja Mazura . Zabawne , śmieszne , z ironią , nigdy się nie nudzą jego reportaże np. o psie marszałka Dorna .

Na drugim miejscu wybieram Tomasza Sianeckiego . Jego reportaże również są ciekawe ale brakuje mu tego czegoś co ma M.M . Ale za to fajnie prowadzi Szkło Kontaktowe .

Ps. Czy nie wszyscy przedstawieni w ankiecie nie są prezenterami ,a nie dziennikarzami ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
leonidas   
Podobają mi się reportaże dziennikarza Faktów

Mi wrecz przeciwnie zachowują się tak jakby za wszelką cenę musieli zapełnic czas.

Jeśli chodzi o najlepszego dziennikarza to uwazam ze jest nim Tomasz Lis. Fakty po jego odejsciu wiele straciły. Niesamowity dziennikarz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się reportaże dziennikarza Faktów

Mi wrecz przeciwnie zachowują się tak jakby za wszelką cenę musieli zapełnic czas.

Jeśli chodzi o najlepszego dziennikarza to uwazam ze jest nim Tomasz Lis. Fakty po jego odejsciu wiele straciły. Niesamowity dziennikarz.

W programie Co z tą Polską często stronniczy mi to nie przeszkadza, bo zazwyczaj w stronę moich poglądów to robi, ale mimo wszystko. Od Faktów wszyscy małpują np. to oni wprowadzili relacje typu mówimi o banku to reporter pointuje przed jego siedzibą etc. Takich elementów jest wiele za to cenie tamtych dziennikarzy za pointy w swoich relacjach. Jednakże najbardziej lubie Tomasza Lisa, Justyne Pochanke i Andrzej Turskiego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Estera   

A ja uwielbiam Mariusza Zawadzkiego- pisze w Gazecie Wyborczej o sytuacji na Bliskim Wschodzie. Stworzył fenomenalne relacje jeśli chodzi o konfilkt izraelsko- palestyński w ostatnim czasie (w przeciągu roku- góra dwóch). Sam był nawet porwany, jest niesamowity. Pisze bardzo ciekawie i rzetelnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ski   

Beata Grabarczyk - jej reportaże są świetne, ciekawe, interesujące.

Katarzyna Kolenda-Zaleska - bardzo dobrze relacjonuje wydarzenia w sejmie i często z ciekawą pointą.

Roman Młodkowski - jego program w tvn24 dt. biznesu jest niesamowity, to moim zdaniem najlepszy dziennikarz w polsce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

Wg. mnie najlepszym dziennikarzami są:

Piotr Najsztub ,Katarzyna Kolenda- Zalewska,Jacek Karnowski

dziwne widzę tu swoje imię i nazwisko ,ale to chyba nie o mnie chodzi :wink:

PS. chyba jest jakiś dzinnikarz( nieznany mi) o nazwisku rydzyk - Tadeusz , bo chyba nie chodziło ci Jarpen Zigrin o imperatora :santa:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.