Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Najlepszy program informacyjny

Najlepszy program infomracyjny to:  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Wiadomości
      2
    • Panorama
      0
    • Teleexpress
      2
    • Wydarzenia
      3
    • Fakty
      14
    • Kurier
      1
    • Inny jaki?
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Fakty, bo nie boją się pokazywać materiałów, które mają tak jak z Kwaśniewskim na Ukrainie i z taśmami prawdy. Oni są najbardziej obiektywni i mają świetny zespół dziennikarzy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Telekamere dostał Durczok, a pewnie ludzie głosowali nie tylko na niego, ale też na Fakty oznacza, że jednak doceniają pracę tego zespołu. Ważne, że to nie nagroda jury, ale publiczności.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ski   

Wydarzenia odkąd przeszedł tam Lis są moim zdaniem najlepsze: Smoktunowicz, Grabarczyk to świetne dziennikarki. Mają bardzo ciekawe materiały tutaj przegonili Fakty. Jeszcze jest tam jedna reporterka zapomniałem jak się nazywa, ona ma społeczne relacje, świetnie pointuje. Drugie miejsce dla Faktów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fakty, bo po tym co się działo ostatnio w Polsacie wg mnie jedyny niezależny program informacyjny.

Tak jak w znanym żarcie nie można im zarzucać stronniczości tylko dlatego, że do października 2007 krytykowali koalicję, a od października 2007 krytykują opozycję ;) Tacy oni niezależni jak ja święty turecki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fakty, bo po tym co się działo ostatnio w Polsacie wg mnie jedyny niezależny program informacyjny.

Tak jak w znanym żarcie nie można im zarzucać stronniczości tylko dlatego, że do października 2007 krytykowali koalicję, a od października 2007 krytykują opozycję ;) Tacy oni niezależni jak ja święty turecki.

O przepraszam PO jest w TVN krytykowana co mi się nie podoba : P, ale fakt faktem... Natomias całkiem inaczej w TVP pod z panią Kotecką na czele... to co się czyta o tej kobiecie to dobrze o Urbańskim nie świadczy. Dla mnie podobieństwo Urbańskiego do nazwiska Urban nie jest przypadkowa w tym kontekście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Ja nie mogę oglądać Wiadomości zawsze jak widze najpierw Fakty, a potem Wiadomości do tego poczytam na necie różne źródła to Wiadomości wypadają najsłabiej, to jest dla mnie dziennik jak za PRL nie wiem ile w tym winy dziennikarzy, a ile kierownictwa, ale efekt jest marny po prostu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   
O przepraszam PO jest w TVN krytykowana co mi się nie podoba

Jakoś się kryć muszą :)

Również żartując odpowiem, że z lizusostwem w stronę PiS TVP nawet się nie kryje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.