Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Andreas

''My z przyszłości''

Recommended Posts

Andreas   

Witam!

Film ten powstał w 2008r., jest jednym z ciekawszych dzieł rosyjskiej knematografii. Tu nie uderzył mnie, na co jestem bardzo wyczulony, zbędny patos, propaganda czy zafałszowania. Pokazano jak jest: fascynacja w Rosji nazizmem i skierowanie filmu do młodzieży. Wychwyciłem kilka błędów: czołgi T-34/85 z jakimiś dziwnymi wieżami w 1942r., brak zagradotriadów, atak niemieckiej piechoty bez wsparcia itd. Jednak film podobał mi się, może dlatego, że jest o przenoszeniu się w czasie i to w dodatku w mój ulubiony okres.

Czy ktoś z Was ten film oglądał? Jak go oceniacie? Czy znacie inne filmy o podobnej tematyce(przenoszenie się w c zasie do II WŚ)? Jakie zrobił na Was wrażenie?

PS-a może ktoś z Was widział równie świeże dzieło: ''W czerwcu 1941''?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.