Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Człowiek Roku 2008 - finał

Człowiek roku 2008  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Człowiek roku 2008 to:

    • Radosław Sikorski
      15
    • Janusz Palikot
      5
    • Donald Tusk
      9
    • Leszek Blanik
      6
    • Bronisław Geremek
      6
    • Maria Kaczyńska
      4
    • Michał Boni
      0
    • Anna Streżyńska
      0
    • Agata Mróz - Olszewska
      2
    • Roger Guerreiro
      0
    • Grzegorz Kołodko
      2
    • Elżbieta Jaworowicz
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   

Zgadzam się z przedmówcą choć konwulsje wywołuje u mnie tylko Palikot z wibratorem.

W Blanika nigdy nikt nie wierzył, a zwykle występował dobrze. I zrobił świetnie (dla polskiego sportu), że nie zakończył jeszcze kariery. Polityka mnie średnio interesuje, może dlatego nie obchodzi mnie co wyczynia Palikot po swoim trzymaniu wibratora w ręku albo jak Sikorski rządzi MSZ.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z przedmówcą choć konwulsje wywołuje u mnie tylko Palikot z wibratorem.

O ile z posłanką PiS dziś przegiął, to wibrator był dlatego, że w jednej z komend gwałcono kobiety i mimo interwencji nikt się tym nie chciał zająć dopiero jak się pokazał z wibratorem nagle się zainteresowano tą sprawą, ale o tym już niektórzy nie chcą pamiętać ; )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

Zagłosowałem na Radosława Sikorskiego. Jeśli już mówimy o kontrowersjach - większość kandydatur jest co najmniej dziwna(Bronisław Geremek,Maria Kaczyńska,Michał Boni,Agata Mróz - Olszewska,Roger Guerreiro Grzegorz Kołodko,Elżbieta Jaworowicz) nie wiem czym te osoby zasłużyły na miano człowieka roku.

Edytowane przez Nautilos

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Nautilosie jednakże każdy mógł zgłosić swoich kandydatów, a głosowanie rozstrzygnęło kto z nich przejdzie do finału. Szkoda, że Ty nie dokonałeś żadnej nominacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Co do Palikota, czy musiał to robić aż tak niesmacznie?

Jeśli już mówimy o kontrowersjach - większość kandydatur jest co najmniej dziwna

Ehe. Najlepiej byłoby nominować Sikorskiego i żadna z kandydatur nie byłaby dziwna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   
Ja jestem ciekaw z jakiego powodu głosujecie na Sikorskiego.

Też się nad tym zastanawiam. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Powody są podane w nominacji i do większości jak widać przemawia, uszanujmy zdanie każdego, a nie dezawuujmy. Do tych głosów zostaną doliczone głosy z Portalu i wtedy okaże się kto dostanie ten zaszczytny tytuł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Ja oddaję głos na Leszka Blanika, zasłużył sobie na to, jak nikt, żałuję tylko, że nie został sportowcem roku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zagłosowałem na Palikota, jak dla mnie, wniósł świeży powiew "jajcarstwa" do polityki. Poza tym, facet, który materialnie jest niezależny, osiągnął materialnie sporo i jest politykiem dla polityki, nie dla pieniędzy. I mówi co myśli, bez owijania w bawełnę, poza tym, jest wielce "ciekawym" zjawiskiem, przynajmniej nie jest nudno :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wołodia   

Ja również oddaję głos na Sikorskiego. Niestety po przejrzeniu "Wędrującego Świata" nie mogę oddac głosu na Kołodkę gdyż odnoszę nieodparte wrażenie że prof. Kołodko jest keynesistą, a ja na keynesistów z zasady nie głosuję ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.