Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Czytanie ze zrozumieniem

Recommended Posts

Czyli jaka to sztuka, jak można ją posiąść lub ją podszkolić? Brzmi bagatelnie, a to jedna z najważniejszych, jak nie najważniejsza rzecz w maturze z przedmiotów humanistycznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzionga   

Tego nauczyć się nie da, ale można trochę wyszkolić poprzez systematyczne ćwiczenia. Od pierwszej klasy co pewien czas dostajemy takie od naszej wychowawczyni, przeważnie na poziom podstawowy, ale i to dużo znaczy. Ja raczej problemów nie miałam z tym nigdy, pomimo tego, że niektórzy już zdążyli mi to zarzucić. Na rozszerzonej maturze z polskiego z GW i Operonu miałam 8/10, a jeden punkt straciłam w cholernie głupi sposób. Trzeba było podać trzy przykłady czegoś tam, ja podałam dwa prawidłowe i jeden niedokładny, no i punkt poleciał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.