Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio pogrywam w Rise of Nations- Thrones of Patriots gra typu RTS, wybieramy jedną z wielu nacji i toczymy kampanie lub wolne rozgrywki jednym słowem wybuduj się, stwórz armie, zniszcz przeciwnika :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   

Ja ostatnio [2 miechy temu] ukonczylam Fallout 1 [pl] oraz poraz setny Fallout 2 [pl] - na granie nazekam, bo mam starego laptopa, dla ktorego otwarcie okna FF jest wielkim wydarzeniem - wiec nie chce wiedziec, jak by chodzilo same Menu w MoHAA :|

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Ja nie mam czasu ostatnio na zadne gierki poza Quakiem - a gram w niego tylko po to by odreagowac .

Co do MoH to ustaw wszystko na low , zmien rozdzielczosc , podkrec troche kompa i moze ...jakos pojdzie. A jak nie to poczekaj do Gwiazdki i moze Mikolaj sie zlituje ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   
Ja nie mam czasu ostatnio na zadne gierki poza Quakiem - a gram w niego tylko po to by odreagowac .

Co do MoH to ustaw wszystko na low , zmien rozdzielczosc , podkrec troche kompa i moze ...jakos pojdzie. A jak nie to poczekaj do Gwiazdki i moze Mikolaj sie zlituje ;]

nie to, że kasy nie ma - ciągle starzy samochody zmieniają - poza tym chcemy mieć czysta kartę kredytową na wyjazd do polski, bo kupno kompa tutaj to zadłużenie się na ok 500-600 funów albo kupienie go z cześci wypłaty i po sprawie :wink: - a jak się kupi, to taki wypasiony, że sam w przestrzeń poleci :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qdl4ty   

Najlepiej kompa zlozyc z pewnych ale urzywanych czesci - kupujac nowe mozesz miec pewnosc ,ze duzo straci ich wartosc . Poza tym to nie ekonomicznie kupowac same nowinki w swiecie 0 i 1 ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

..."Indiana Jones and the emperors tomb"- najnowsza produkcja LucasArts dotycząca Indy`ego. Świetna grafika i ciekawe misje. Niestety na moim kompie długo się logowały.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MaWro   

Ja ostatnio(wczoraj) grałem w grę Footballl Manager 2005,ta gra polega na sterowaniu klubem piłkarskim .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mer   

Splinter Cell, Battlefild 1942 (+ Road to Rome), Medal of Honor: Allied Assault, Mafia, Aliens vs Predator II, Call of Duty <-- zainstalowalam, to pogralam - w wszystko gralam kilka dni temu.

Aktualnie miele "Rainbow Six 3: Raven Shield" 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Ostatnio? EU2 - świetna strategia, gdzie mamy do wyboru grubo ponad 100 państw. Podbijamy, zarządzamy, politykujemy - wszystko co robił taki władca.

Sea dogs - wcielamy się w Anglika Nicolasa Sharpa i albo zaciągamy się na służbę do jednego z mocarstw (Anglia, Francja lub Hiszpania) lub jesteśmy zwykłym (no może niezwykłym) piratem i łupimy wszystko co rusza się na morzu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   

W dniu dzisiejszym zainstalowałem sobie grę strategiczną "Rome: Total War". Choć niespecjalnie umiem grać w gry strategiczne, to spróbuję poprowadzić rzymską machinę wojenną przeciwko barbarzyńskim wojskom zbliżającym się do Rzymu... Zobaczymy jak mi to wyjdzie i czy będę nowym Juliuszem Cezarem albo Scypionem Afrykańskim 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Ostatnio grałem w:

- Fifę 2005 - najlepsza Fifa jaka pójdzie na mojego kompa (choć nie wiem jak się ma sprawa z Pro Evo), całkiem niezła jest gra na boisku, interfejs menadżera nawet nawet, dobre jest to, że nie dostaje się od razu zespołów najlepszych (vide Juventus), tylko dziwi mnie dlaczego jest akurat 15 sezonów - nie można by zrobić, żeby gra była nieograniczona w czasie (choć 100 - letni menadżer zdarza się chyba rzadko)?

- The Phantom Menace - stara przygodówka/zręcznościówka, choć jara. Oparta gierka jest na filmie "Gwiezdne Wojny: Mroczne Widmo", całkiem niezłe jest to, że można grać Kenobim, Jinnem, Panaką i Amidalą. Trochę jednak szkoda, że z mocy dostępne jest tylko odpychanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Ja ostatnio ciupie w:

-Europa Universalis ( ta gra sie czasem znudzi ale zawsze wracam :wink: )

- Medieval: Total War ( Rome to ja mam demo :) )

- Madden NFL 2003 ( Futbol amerykański. Cud miód orzeszki, tyle ze wiekszosc obywateli naszego kraju nie zna zasad, przez co nie sprowadzaja tego prawie do Polski :/ A jest to chyba najlepiej dopracowana gra z serii EA Sports :] )

- Combat Mission ( taktyczna turowka, realia II WŚ, tak wciaga ze potrafisz czekac przez 5 rund nim ten skurczybyk StuG wtoczy sie na tyle blisko zeby go zdjąć z polowego działa :] Naprawde polecam [ jak gramy polakami to nawet slychac okrzyki typu "Hurraa!" "Hej, kto polak!" ]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
-Europa Universalis ( ta gra sie czasem znudzi ale zawsze wracam :wink: )

W jedynkę? Dla mnie trochę słabe... Zwłaszcza, że niektórych krajów nie możesz anektować, nawet gdy będziesz walczył z jedną prowincją.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kubag   

Ja za to grałem ostatnio w Kozaki - Europejskie Boje mimo że jest to stara gra bardzo ją lubię...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.