Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Tullus   

Gram dość często w Battlefielda 2 ze znajomymi z sieci, poza tym to Rome:Total War i najróżniejsze inne strategie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukass   

[ Dodano: 2007-10-01, 15:58 ]

Ostatnio grałem w Gothic 1 i 2, było to również powodem mojej nieobecności na forum.

Serdecznie polecam ! :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

To ja już nie wiem (tym bardziej, że krucjat jeszcze nie prowadziłem). Jak sądzę, wyruszyłeś do Ziemi Świętej i może gdzieś bliżej były siedliska heretyków i obłożonych ekskomuniką i żołnierze uznali, że lepiej uporządkować podwórko? :roll: Jaką skalę przybrała dezercja? Może jest ona czynnikiem, który jest zawsze obecny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
legion   

Ja grałem i gram w empire earth III, świetna gra polecam. :mrgreen:

PoZdRo!!!! :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Odgrzewam. Wprawdzie są wakacje i siedzenie przed blaszakiem nie jest tak zalecane, ale akurat dopadła mnie mania grania... Ostatnio grałem w:

1. Jedi Academy - od czasu do czasu lubię spowodować małe przegrzanie w środku kombinezonu kilku szturmowców albo pościnać parę rączek kultystów... Pamiętam pierwsze zetknięcie z grą, możliwość wybrania koloru i rękojeści miecza było dla mnie czymś niesamowitym :) W porównaniu do JK II poszerzono zakres mocy, zwiększono ilość przeróżnych "tricków" (czy to ciałem naszego Jedi czy jego mieczem), a co najważniejsze, jest możliwość przejścia na Ciemną Stronę, ale to powszechnie wiadomo... Grałem w to kilkaset razy, czasem się nudzi, ale i tak to do mnie wraca :]

2. Knights of the Force - (nie)sławny mod do Jedi Academy autorstwa zespołu Osmana Gunyaza ps. Tim. Miała być cała saga do przejścia, są 4 misje... Wprawdzie daleki jestem od rzucania przekleństw na Tima i wyzywania go od oszustów, ale smród pozostaje. A czemu nie jestem, bo dopracowanie takich detali jak rękojeść miecza Aurry Sing czy Aayli Secury zasługuje na poważny szacunek. Nie wspominam o tym, że kampanię w zwykłym Jedi Academy można przejść np. Darth Vaderem :) Świetny jest też system Kotf Add/Load System, gdzie zrobiłem sobie małą bitwę o Geonosis i częściowo zrekompensowałem zawód. Twórcom JA często się zarzucało, że gra jest za prosta, patrząc na Kotfa, powiedziałbym, że tym razem z tą trudnością przesadzono... Gdy patrzę na klonów fikających jak kultiści, to myślę, że Tim chyba zbyt sobie wziął do serca te argumenty i za dużo filmów z Bruce'em Lee i Jacky Chanem się naoglądał...

3. Knights of the Republic - wiele dobrego się o tej grze już dawno nasłuchałem, ale odpychało mnie jedno - historyjka z gry jest całkowicie niepowiązana z wydarzeniami przedstawionymi w filmach i grach JK. Odpychał mnie też fakt, że to RPG, a rpgów, że tak powiem, nie uwielbiam... No i szkoda, że to RPG, bo gdyby połączono wszystko co jest w Kotorze z modelem walki w JA to wyszedłby niemal ideał... Ale to jedyne wady. Fabuła, mimo wszystko, jest świetna, liczba zadań pobocznych ogromna, fakt pięcia się po "drabinie" gdy niesamowity, a co najważniejsze, gra nie jest wcale taka trudna jak się mogło wydawać. Nie przeszedłem jeszcze nawet poziomu na Taris, a już jestem zachwycony...

Trochę StarWarsowo, ale co mi tam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

A u mnie stary dobry Championship Manager 4, od wieeeeeelu miesięcy jedyne w co zdarzy mi się raz na jakiś czas pograć. Aktualnie 11 sezon (2012/2013)...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maxgall   

Mount & Blade

Bardzo krótki, ale chyba najtrafniejszy opis: symulacja średniowiecznego rycerza.

Najfajniejsze jest to ze można sobie sciągnać z sieci (zupełnie legalnie!) i trochę pograć za zupełną darmochę.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Mount & Blade

Coś słyszałem o jakimś modzie do M&B osadzonym w okresie "Ogniem i mieczem". Czy ktoś zna jakieś szczegóły? Na YT chyba nawet trainer tego widziałem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.