Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Andreas

GR Volkssturmu/partyzanckie?

Recommended Posts

Andreas   

Witam!

Właśnie, czy istnieją jakieś grupy odtwarzające zmagania partyzantów lub Volkssutrmu? Jeśli tak, to gdzie? Jesli nie, to dlaczego? Temat całkiem interesujący.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mercedes   

Volkssutrm jest całkiem prosty. Niejedna grupa odtwarzająca siły niemieckie w 1945 roku ma takiego "na składzie". Zaś partyzanckie - mało. TGRH odtwarza szwadron partyzantki antykomunistycznej mjr "Łupaszki" oraz 3 Brygadę "Szczerbca" z Wileńszczyzny. A warto by to rozszerzyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.