Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Pancerny

Metallica

Rekomendowane odpowiedzi

Pancerny   

Są fani tego zespoły na Forum, a może Metallica ma więcej wrogów niż wielbicieli?

Która płyta jest najlepsza?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amon   

Zgłaszam się . Kiedy pierwszy raz ich usłyszałem , a było to za tzw. " komuny " na 3 programie PR, płyta Kill'em All, to dosłownie rzuciła mną o glebę . Wiem , że teraz trudno to zrozumieć . Dla mnie był to przełom, który został potwierdzony

Ride the Lightning , z hitem For whom...... Później .......później dojrzeli , nauczyli się grać , przyszła kasa i teledyski .

Edytowane przez amon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Minister   

Ja też Kill'em All pierwszy usłyszałem w 'Trócjce' ale gdzieś w okolicach 2002 roku i był to 'Whiplash' i się baardzo zdziwiłem że taka muzyka gdzieś w radiu jest :)

W sumie ciężko się pogodzic z tym że taki zespół przeszedł od thrashu do hard rocka z jakimś country vide Load, cho Reload ma swój specyficzny, psychodeliczny klimat...

A Death Magnetic jak dla mnie... to takie ciężkie granie, w wersji oszlifowanej dla ludu :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Amilkar   

Jako młodsze pokolenie muszę stwierdzić ,że ich starsze kawałki są o wiele lepsze i przemiana o której pisze Minister jest zbyt daleko posunięta . Najnowsze ich "numery" są wyleniałe ,że tak powiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   
Jako młodsze pokolenie muszę stwierdzić ,że ich starsze kawałki są o wiele lepsze i przemiana o której pisze Minister jest zbyt daleko posunięta . Najnowsze ich "numery" są wyleniałe ,że tak powiem.

Jako nieco średnie pokolenie przychylam się do stwierdzenia przedmówcy. Chłopaki zeszli na dzikie psy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amon   

Kasa i gorzała zrobiły swoje . Natomiast płyta :Death Magnetic. Jest solidnym nawalaniem , tyle że bez wyrazu . Czas zakończyć tę farsę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vapnatak   
Są fani tego zespoły na Forum, a może Metallica ma więcej wrogów niż wielbicieli?

Która płyta jest najlepsza?

Metallica, mój drogi, siedziała mi w uchu i głowie zarazem przez cały okres szkoły średniej. :)

vapnatak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   

Najbardziej zabawne są te stwierdzenia że ich muzyka z nowszych albumów jest be i fe bo to nie to samo co trzy lub cztery pierwsze albumy. Raczej świadczy to o braku otwartości na zmiany, które mnie cieszą bo albumy się nie powtarzają, nie są monotonne.

A na koncertach jest szaleństwo i Ci nie młodzi już panowie potrafią z siebie naprawdę wiele wykrzesać, przede wszystkim kontakt z publiką.

Byłem na Sonisphere w Warszawie, szczerze, jedynie Slayer i MetallicA pokazali co to znaczy kuć metal, no jeszcze panowie ze wschodniego wybrzeża, Megadeth był bezpłciowy, a Behemot to taki polski folklor, metalowe disco polo dla małolatów, każdy utwór to to samo, słowa tekstów nie zrozumiałe, kompletnie do mnie to nie trafia, zastanawiam się czemu na Sonisphere zamiast tego gniota nie zaproszono Vadera... :)

...lub "kwasożłopów".

Edytowane przez Tankfan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amon   

Nie ma nic lepszego od "Nothing elsse matter"!

Chyba nie ma nic gorszego niż ten utwór. Chociaż o gustach raczej się nie dyskutuje. Hitem zosatnie "One"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma nic gorszego? Bo jest bardziej spokojne? Znaczy jak tam sobie chcesz, ale dla mnie "Nothing else matter" jest THE BEST OF METALICA!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amon   

Dlaczego nie ma nic gorszego? Bo jest bardziej spokojne? Znaczy jak tam sobie chcesz

Jestem na tyle stary, że mogę z pewnego dystansu ocenić dokonania tego zespołu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.