Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Wywiad z Premierem Donaldem Tuskiem

Rekomendowane odpowiedzi

No to może inaczej.

Czy nie uważa Pan, że w polskiej kulturze jest za dużo czczenia porażek z historii. W końcu mamy wspaniałą historię i wiele olśniewających zwycięstw, którymi można pochwalić się przed światem. Historia to kultura, a kultura to jedna gałęzi zainteresowań rządu, może warto więc uruchomić swoje wpływy i pomóc w stworzeniu filmu historycznego, o naszej wielkości. Polska nie ma, aż tak wiele pozytywnych aspektów jak własna historia, którą można pokazać światu.

Porażki przygnębiają naród, zwycięstwa podnoszą na duch(i dobrze się sprzedają).

Jeśli nie z premierem-historykiem to kiedy ?

Tylko czy doczyta do końca to pytanie :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Jarpenie, czy mógłbys dodać któreś z moich pytań, które uznasz za słuszne zadać Premierowi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   
Dlaczego uważasz, że ta praca licencjacka jest zła? Ja jestem na jednolitych, więc nie wiem w czym jest problem?

Pytanie o pracę licencjacką na studiach, odnosi się pewnie do nowego systemu studiów. I poziom - licencjat. II poziom - magistrat. To jest system boloński, wdrażany w całej UE i premier RP nie ma na wpływu na ten proces, zwany bolońskim.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Dlaczego uważasz, że ta praca licencjacka jest zła? Ja jestem na jednolitych, więc nie wiem w czym jest problem?

A czy ja napisałem, że praca licencjacka to zły pomysł? Słyszałem tylko wypowiedź pani minister Kudryckiej, że obowiązek pisania pracy licencjackiej ma być zniesiony i jestem ciekaw czy to prawda, czy nie. Jak będzie trzeba pisac, to ja nie widzę problemu, ale jakby znieśli ten obowiązek to bym zaoszczędził sporo czasu i pieniędzy, więc nie mam nic przeciwko zniesieniu :) .

Naryo z tego co wiem likwidacji pracy licencjackiej, w żaden sposób nie jest związana z system bolońskim.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z ustaleniami przesyłam pytania do wywiadu.

Taką dostałem odpowiedź od Pani urzędnik, z którą się kontaktowałem. Teraz czekamy na odpowiedzi Pana Premiera.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   
Juchu, ciekawe co powie??

Ciekawe czy to do niego w ogóle dotrze, czy może odpisze jakiś urzędnik z KPRM.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Kiedyś jak jeszcze Tusk był z Platformą w opozycji, to był otwarty na ludzi i chętnie rozmawiał.. ale dzisiaj mam wrażenie i tak sądzę, że wywiad udzieli nam Kancelaria Premiera w imieniu Premiera niż sam Premier. Wybaczcie, ale jestem sceptyczny co do tego czy Premier osobiście odpowie na te pytania.

Coś się dzieje na tej Wiejskiej z tymi ludźmi, że przestają być ludźmi... :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

w4w myślałem, że będzie jak mówisz, ale...

Dostałem miłą odp. od pani z CiR, że Premier odpoiwie z godnie z umową, ale teraz ma strasznie dużo zajęć i prosiła o wyrozumiałość i cierpliwość, więc...

jakby to by miał napisać urzędnik to bym dzisiaj dostał wywiad, chyba jednak Premier odpowie pewnie za jakieś 2 miesiące, ale odpowie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

To ja już bym wolał konkretną odpowiedź od urzędników KPRM dziś niż ogólniki od Tuska za kilka czy kilkanaście tygodni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolę wywiad z Tuskiem niż z urzędnikiem, co Premier to Premier.

Pod koniec września jeśli nie dostanę wywiadu przypomnę się w Kancelarii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo! W odpowiedzi na Państwa prośbę z 2 października ,dotyczącą udzielenia wywiadu przez Premiera, z przykrością zawiadamiamy, że ustalenie konkretnej daty uzyskania odpowiedzi jest niemożliwe z przyczyn, o których informowaliśmy już 2 września. Jak dotąd, sytuacja nie uległa zmianie. Państwa pytania zostaną przekazane szefowi rządu w najbliższym możliwym terminie, o czym natychmiast poinformujemy. Prosimy o wyrozumiałość; z poważaniem – Centrum Informacyjne Rządu.

A, więc czekamy tyle dobrze, że chociaż odpisują na e-maile. Inne instytucje, których nie będę wymieniał po prostu nie odpisują i olewają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.