Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Narya

Single - sposób na życie czy ucieczka?

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   
No i niby co takiego ta miłość daje?

A tego wytłumaczyć się nie da. Jakakolwiek logika nie ma szans przy miłości. To trzeba poczuć i tyle :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Samemu źle, z kobietą jeszcze gorzej, cokolwiek byś nie wybrał, to zawsze będziesz żałował. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kobieta jest Czyśćcem dla portfela, Rajem dla ciała i Piekłem dla duszy... ;D

Bycie singlem ma swoje zalety - zero zaangażowania, zero wydatków, zero zobowiązań.

Bycie w związku również je ma, których niestety nie dane było mi poznać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

A wiecie, że są w życiu kobiety, które dostały to na co zasłużyły? Reszta to panny ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewnie z was wszytskich wypowiadających się tu najmłodsza ale wybrałam już swój sposób na zycie więc piszę. Uważam że będę sama, odpowiada mi to mimo że samotność czasmi zbyt duża jest nie znośna ale wolę być sama ;) Poza tym nie widzę siebie w jakimkolwiek związku- nikt ze mną nie wytrzymałby dłużej niż 5 minut ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jachu   
Kobieta jest Czyśćcem dla portfela, Rajem dla ciała i Piekłem dla duszy... ;D
Cała prawda :mrgreen:

Kobieta jest też najlepszym matematykiem. Dodaje sobie urody, odejmuje lat, mnoży dzieci, dzieli łoże :mrgreen:

Bycie singlem ma swoje zalety - zero zaangażowania, zero wydatków, zero zobowiązań.
Jestem najmniej odpowiednią osobą do wypowiadania się na ten temat, bo żyję w bardzo dobrym związku i w życiu nie chciałbym tego zmieniać. Niestety moje życie osobiste rzutuje na moje poglądy, pewnie nawet podświadomie. Z góry zakładam, że wszyscy ludzie pragną dobrego związku, choć nie mam do tego żadnych merytorycznych podstaw. Dopiero gdy włączę świadomość, muszę sobie powiedzieć: "to jej/jego sprawa, nie mam prawa przykładać do nich własnych szablonów".

Ale myślę, że potrafię sobie wyobrazić plusy wynikające z takiego życia: pełną niezależność, nie oglądanie się na nikogo, na przyzwyczajenia, dziwactwa i "plusy ujemne" innej osoby...

Jestem pewnie z was wszytskich wypowiadających się tu najmłodsza ale wybrałam już swój sposób na zycie więc piszę. Uważam że będę sama, odpowiada mi to mimo że samotność czasmi zbyt duża jest nie znośna ale wolę być sama :) Poza tym nie widzę siebie w jakimkolwiek związku- nikt ze mną nie wytrzymałby dłużej niż 5 minut ;)
Człowiek jest istotą społeczną, co wcale nie oznacza, że automatycznie każdy musi się kiedyś tam związać z drugą osobą. To kwestia dyskusyjna i wcale nie tak oczywista. Niemniej, nie należy mówić NIGDY... zwłaszcza jak się jest osoba młodą i jeszcze wiele ma się życia przed sobą ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.