Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Narya

Single - sposób na życie czy ucieczka?

Rekomendowane odpowiedzi

Narya   

Nie wiem czy taki temat był, ale do jego rozpoczęcia zainspirował mnie ten cytat:

Narya, wyobraź sobie, że jestem sama. Nie jest mi z tym za dobrze, ale to jest wybranie mniejszego zła.

No właśnie, wolicie żyć na singla, czy dzielić z kimś życie? A ci którzy wybrali życie singla, nie żałują tego? A może uciekają przed czymś? Czytałem wiele opowieści "starych" singli po 40, 50 a nawet 60 i 70, że życie na singla, ten wybór, to poważny błąd życiowy...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Odnośnie moich słów. Myślę logicznie- bycie samotnym to nie zawsze przyjemność, na dodatek szkoda trochę nieszczęśników (chociaż w sumie sami sobie winni), ale gdybym zdecydowała się na jakiś związek to wtedy bym męczyła dwie osoby- siebie w niepotrzebnym związku i chłopaka, który nie jest winien temu, że nie potrafię wykrzesać z siebie chociaż szczątkowego uczucia.

Dlatego, dla większego dobra, wolę samotność :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Ja w zasadzie też wybrałem życie singla. Nie potrafiłbym "pożegnać się" z tą "wolnością" i "swobodą" w życiu osobistym. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Zakochacie się, to szybciutko zmienicie zdanie.

A jakże! Tak samo jak oni mówiłem kiedyś a od ponad roku w sidłach :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Ja jestem zakochany od czterech lat, a mimo to wybrałem życie singla i tkwię w swoim wyborze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Ja jestem zakochany od czterech lat,

A powiedziałeś Jej, że ją kochasz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

To sprawa delikatna i złożona. Bardzo złożona. (westchnienie)

Nie, nie powiedziałem jej o tym i nie powiem. Taki był mój wybór. Nie wiem czy zrozumiesz ale ok, napiszę ci: otóż uznałem że w hipotetycznym związku z nią ona byłaby nieszczęśliwa z mną, a ja szczęśliwy, więc wybrałem drugą opcję - ona będzie szczęśliwa mając własne życie i nie wiedząc o moim uczuciu, a ja nie będę z nią. Choć uczucie we mnie jest silne, to jednak daje się zdusić w środku. Kontrola. Wyjaśniłem najprościej jak umiałem, ale ostrzegłem że to jest sprawa zagmatwana, złożona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Nie mam pojęcia, jaki ona ma stosunek do mnie. : ) Swoją drogą w temacie o singlach temat o mnie i moich sprawach sercowych to niezły offtopic. ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Oj, Narya po prostu Jej powiedz... Skąd wiesz czy ona się nie ucieszy?

Mężczyźni... :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Napisałem, że jej nie powiem. Koniec OT. Cytując pewną panią z tego forum: zejdźcie ze mnie. ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Mężczyźni... :roll:

Kobiety... :lmao:

Zakochacie się, to szybciutko zmienicie zdanie.

Ot co, dobrze się człowiekowi żyje samemu, dopóki się nie zakocha. Potem już życie singla zaczyna być meczące...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.