Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
legion

Ikariam

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nie rozsądniej grać jeszcze ze 3 miesiące bez sojuszu, a potem załozyć sojusz, gdzie będziemy mocni. U mnie w kwadracie rządzi sojusz set chcę tam zgłosić akces, bo obstawiają 20 lvl każdą wyspę niemalże... A za jakieś 3 miesiące założyć własny i zawiązać z nimi natychmiast sojusz : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Dobrze ja mam 10 poziom( robi się), teraz się zbroję.

Jakie Macie duże armie? Ja mam 10 procarzy i 4 hoplitów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W sumie 20 hoplitów, 5 łuczników, 10 piechurów i 10 procarzy. Ja mam 11 lvl, budowałbym dalej, ale ja zawsze czekam, aż ludność się podniesie i wtedy buduje. Dzisiaj będzie 12 lvl. Zawarłem trochę już traktatów kulturowych, ale co chodzi z tymi handlowymi?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Jarpen, wielkie dzięki za drewno, przyspieszyłem teraz znacznie ;) Macie rację, bez marmuru trochę trudno jest. Jako, że trafiłem na wyspę z kryształem, mógłbym go sprzedawać, tylko nie wiem, jaki przelicznik najlepiej wziąć wymieniając się na marmur... Może ktoś jest zorientowany...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Jarpenie, dziękuje Ci, drewna już mi starcza, mogłem się już obić. Jeśli byś tylko mógł, to podeślij proszę tak ze 100 - 200 marmuru, bo mi brakuje, a nie mogę się shandlować na razie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szumo   

Mam 176 punktów obecnie, po 2 dniach gry. ;) Ratusz na 5 poziomie, obecnie całą masę środków pakuję w rozwój gospodarki (mam tylko 2 procarzy na stanie w koszarach ;)). od którego poziomu można zakładać kolonie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Widzę że temat tętni życiem... Chciałem spróbować tylko w czasie rejestracji po wpisaniu wszystkiego i zatwierdzeniu pojawia się to samo okno... Co robię źle ? Chcę grać na Theta tam gdzie wszyscy :mrgreen:

Edit :

Już ok. Nick : Granat, stolica Pragia, namiary 51:35 ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Może hasło masz za krótkie? ja tak miałem, udało mi się zarejestrować po 2 tygodniach ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
legion   

Prze komandosy z was są ;p. Ja rozbudowałem rynek na 5 poziom ciekawe jakie będ miał dochody.

Teraz was tak dużo że nie nadążam z czytaniem leveli, proszę wszystkich żeby mi podali lvl ratusza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Granat już Ci ślę 500 drewna jesteś kilkadziesiąt minut ode mnie, wreszcie ktoś blisko mnie, jak będe mógł to Cię wesprę.

Ogólnie to wam radzę szukać graczy z (i) i atakować na tym najwięcej się zarobi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Gram jakieś... 10 minut, zbudowałem koszary ( a jak ! ;) ) i teraz robi się 2 lvl ratusza... jakieś pół godziny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
legion   

Jak wszyscy zalogowali się na theta to teraz zróbcie drugi profil na delta (nikt nie zrobi, ale trzeba spróbować)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.