Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
legion

Ikariam

Rekomendowane odpowiedzi

piterzx   

A o co chodzi z tym bilansem złota? Poza tym, czy można złoto jakoś zabezpieczyć przed rabunkiem, np. tak jak surowce, w magazynie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja idę z 10 piechurami 10 procarzami, 10 hoplitów, 5 łuczników i taran na wroga 10 procarzy, 10 piechurów i 4 hoplitów. Może coś się uda zdobyć ; )

Złota się nie da. Jakie namiary piterzx masz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
legion   

Adminie życzę szczęścia nie tak jak mi się trafiło ;).

piterzx, nie sądzę żeby cię ta super konkurencja zaatakowała, oni wolą zdobywać jakieś większe zasoby surowców niż twoje miasteczko, jakby cie zaatakowali był bym bardzo zdziwiony. ;)

PS. ja rabowałem złoto :tongue:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   
Jakie namiary piterzx masz?

Oj, daleko jestem od Ciebie (znam tylko jedną Twoją kolonię): Gniazdo [44:20], nick - Poniatowski.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Masz na Theta? Jaki namiar? Piterzx jesteś w sumie blisko mnie za 3,5 h dotrze do Ciebie 300 drewna ode mnie do Pancernego mam 15 h., więc jesteś jak sąsiad : )

Yyyy, co się robi z muzeami mam po 1 w każdym mieście, a 0 punktów kulturowych jak zrobić by mieć zadowolenie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Nie mam na Theta, tylko na Alpha (chyba?), mówiłam, że już dawno założyłam ;) Tyle dobrego, że ostatnio kupiłam marmur. No i dzisiaj założyłam drugą kolonię ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
legion   

Jarpen Zigrin, jak masz 0 dóbr kulturowych to ci żadne zadowolenie nie przybędzie,

musisz podpisać z kimś pakt kulturowy (czy cuś) i będziesz miał 1 dobro kulturowe, wtedy je rozdysponuj ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   
A czy z wami mogę go podpisać ktoś Was ma muzeum? Jeśli tak to jak?
Klikasz na zwój przy nicku danego delikwenta i zmieniasz w oknienku tytuł wiadomości z "wiadomość" na tę w której jest coś o traktacie kulturowym. Po zaakceptowaniu traktatu przez tą osobę, klikasz na muzeum, potem po lewej masz "rozdysponuj dobra kulturowe" i znów pozostaje zabawa suwakiem. Pospisywanie tych traktatów jest przydatne i pozwala oszczędzić wino. Ja podpisałem już 15.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szumo   

A ja pytanie mam, jak handlować? Tzn, czy można coś od kogoś kupić? ;P Bo siarka mi potrzebna, na kolonię mnie nie stać, a nie mam skąd tej siarki brać. ;F

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lester   
A ja pytanie mam, jak handlować? Tzn, czy można coś od kogoś kupić? ;P Bo siarka mi potrzebna, na kolonię mnie nie stać, a nie mam skąd tej siarki brać. ;F
Musisz poszukać, osoby która ma siarkę (czyli na najbliższych wyspach z siarką )i piszesz do nie czy nie zechce się zamienić za inny surowiec. Jeżeli się zgodzi to się wymieniacie po uzgodnieniu kursu transakcji (róznie to jest, ale z reguły drewno jest mniej cenne od pozostałych). Drugi sposób, budujemy targowisko (sugeruję minimum 3 poziom) i na nim kupujemy towary za złoto lub wystawiamy nasze oferty sprzedaży.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
A ja dziękuję komuś, kto mi przysłał marmur.

Bardzo proszę, jak nazbieram znowu trochę podeślę. Kryształ też mogę podesłać.

Po Jarpenowym winie, populacja prawie 3 na godzinę.

Zanim założymy sojusz Historia.org.pl, proponuję się wzmocnić, by nie zaatakował nas jakiś inny sojusz.

Mostostal ma kolonię na mojej wyspie. Ha!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.