Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
legion

Ikariam

Rekomendowane odpowiedzi

Pancerny   
Mnie też gierka zainteresowała i sobie konto założyłem. Co prawda na razie nie będę miał czasu, ale co tam, raz na dzień na 10 minut mogę wpaść póki mi się nie znudzi :razz: :razz:

To musisz uważać by ci nikt miasta nie zrabował.

Dziennie to i na 100 tys wyhandluje.

Najwięcej złota to ja miałem 4 tysiące, wszystko na bieżąco z chodzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szumo   

Moje współrzędne 55:80. Nick Szumo, miasto Varsovia, póki co jakoś się rozwijam. :D Powoli, bo powoli, ale niczego nie brakuje. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna mam 2 kolonie. Brakuje mi tylko siarki, ale ją kupuje na tysiące, a czerpę dochód z hurotwej sprzedaży wina.

Przegrałem bitwę o jakieś miasto właśnie buduje 5 łuczników i 2 hoplitów + obecna armia i 1 taran i jadę tam się odegrać : P

Jestem już na 69xx miejscu.

Wino podesłałem Pancernemu dziś. Teraz będę budował koszary do 14 bo czekam na strzelców, ale dzisiaj plan jest budowa muzeum w każdym mieście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wow, nasz wodzu szaleje ;) Ja mam jak na razie tylko jedną kolonie, wkrótce idę na siarkę, ale pałac tani nie jest...

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szumo   

A ja dziękuję komuś, kto mi przysłał marmur. ;) Wciągająca ta gra jak nie wiem co. ;d

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   

Oj, na tej siarce to rozwijam się jak niedorozwój... Na razie mam jedną kolonię z marmurem. Jednak siarki to nie posiadam od dobrobytu, gdyż na razie inwestuję w (powolny) rozwój, a nie w wojsko. Dlatego jeśli ktoś będzie chciał trochę towaru siarczanopodobnego, proszę o informacje.

Z tym sojuszem to byłby bardzo dobry pomysł...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę winko i kryształ podesłać tak po 1 załadowanym okręcie proszę pisać na ikariam mam nick Jarpen. Dzis będę miał 15 hoplitów, 5 łuczników i tarana w stolicy i zaraz płynę pomścić klęskę z rana.

Na 3 kolonię mnie stać, ale na 3 lvl pałacu gubernatora to na pewno nie... 2 lvl wszędzie był dość kosztowny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   
Ja mogę (...) kryształ podesłać

W takim razie mógłbym poprosić o odrobinę kryształu - 100? Troszkę wolno mi idzie z badaniami, a chciałbym jak najszybciej z tą kwestią ruszać.

27:50

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   
nick

Akwilo

miasto

Gaja [27:50]

Z góry bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że kiedyś będę mógł się odwdzięczyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gnome   

A ja jakoś nie mogę przekonać się do tej gry, dwa razy już zakładałem konto i za każdym razem szybko się nudziłem.

Za to znów zaczynam pogrywać w Plemiona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
piterzx   

Ja trafiłem na wyspę z kryształem. W sumie jest nie źle, chociaż konkurencja na wyspie strasznie silna, dodatkowo prawie wszyscy w sojuszach , jeśli któremuś przyjdzie do głowy mnie zaatakować, no to mam problem... Jak trochę podrobię, to mogę zaoferować kryształ, tylko nie mogę się za dobrze odbić do kryształu, bo z drewnem dość ciężko mi idzie. Mam tylko takie pytanie, czy podczas napadu traci się również zapasy złota, czy tylko surowce? Nie wiem tylko dlaczego, jest napisane, przy dochodach, że dochód złota wynosi np. +3/godzinę, a w ratuszu bilans złota mam na - 12?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
legion   

Tak piterzx, rabuje się

a toto mój rekord :

legion z Forum Romanum wygrał bitwę i rabuje Polis.

Łup

* Złoto: 1

Normalnie się tam pochlastam nie dość, że straciłem pół wojska to 1 złota dostałem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.