Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Albinos

Rootwater

Rekomendowane odpowiedzi

Albinos   

Dla mnie osobiście, człowieka który nie jest specjalnie wielkim fanem metalu (chociaż nie powiem, lubię czasem posłuchać czegoś naprawdę mocnego), jest to jeden z ciekawszych zespołów polskiej sceny metalowej. Utwierdzają mnie w takim przekonaniu opinie osób, które siedzą w tych klimatach już jakiś czas. Zespół zdobył sobie silną pozycję po ostatnim albumie "Limbic System". Łączą w sobie m.in. hard core, thrash czy też punk. Obok kawałków takich jak "Hava Nagila", "Caje Sukarije", "Born again" czy też fenomenalny "Climchoque", nie da się przejść obojętnie. Czy zespół istotnie zasługuje na uznanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
"Hava Nagila", "Caje Sukarije",

Gdy kolego puścił mi utwory "Hava Nagila", "Caje Sukarije", to chciałem płytkę CD wywalić przez okno, pomyślałem, że kolejny zespół ,który na coverach chce zrobić karierę.

Ale kilka dni później u koleżanki leciał "Born Again" (podobno utwór inspirowany Wiedźminem), i ten utwór ruszył mną, trochę wokal podobny do wokalisty Huntera, ale przyjrzę się Rootwaterowi dokładniej. Postaram się posłuchać jakiejś płyty.

człowieka który nie jest specjalnie wielkim fanem metalu

Ja ,niestety, jestem wielkim fanem metalu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
Gdy kolego puścił mi utwory "Hava Nagila", "Caje Sukarije"

Akurat "Hava Nagila" to przeszła już tyle różnych wykonań, że już nie dziwi mnie, jak gdzieś słyszę nowe wykonanie.

Postaram się posłuchać jakiejś płyty.

W sumie wybór na chwilę obecną duży nie jest.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie słyszałem o tym zespole wcześniej. Po przesłuchaniu dwóch utworów, których tytuły podałeś wyżej Albinosie, tj. "Hava Nagila"i "Caje Sukarije", kapela przypadła mi do gustu i czuję, że zagości u mnie długo na liście winampa ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
"Hava Nagila"i "Caje Sukarije",

Wolę te utwory słuchać w wersji oryginalnej.

"Born again"

Don Pedrosso, posłuchaj, proszę, tego utworu, naprawdę kawał dobrej muzy.

Przesłuchałem, trochę utworów an You Tube, i Rootwater ma coś w sobie z Huntera, trochę ze Sweet Noise, oraz z Illusionu, to takie pierwsze spostrzeżenia , ale muszę się do zespołu przyzwyczaić...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Don Pedrosso, posłuchaj, proszę, tego utworu, naprawdę kawał dobrej muzy.

To już 3 kawałek, który ogromnie mi się podoba ;)

Przesłuchałem, trochę utworów an You Tube, i Rootwater ma coś w sobie z Huntera, trochę ze Sweet Noise, oraz z Illusionu, to takie pierwsze spostrzeżenia , ale muszę się do zespołu przyzwyczaić...

Dla mnie Hunter jest nie do podrobienia :) Drak i chłopaki grają taką bardziej dołującą muzykę aniżeli Rootwater, teksty również są nie do porówniania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vapnatak   

Przyznam się szczerze, że jestem totalnym profanem w kwestii Rootwater... Znam dobrze tylko jeden ich numer, czyli "Born Again", zresztą z krążka muzyki inspirowanej The Witcherem. :)

vapnatak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.