Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Estera

Zdjęcia z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie

Recommended Posts

Estera   

Igrzyska Olimpijskie, jak i każda impreza sportowa to okazja dla fotografów do robienia tysięcy zdjęć. Jeśli znajdziecie jakieś ciekawe zdjęcie, takie, które byście chcieli skomentować- zapraszam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Estera   

http://pekin.onet.pl/0,1267665,101814,0,re...toreportaz.html - bardzo dobre zdjęcie, szkoda tylko, że w kadrze jest to "żółto-pomarańczowe" coś.

http://pekin.onet.pl/0,1267665,101814,8,7,fotoreportaz.html - bardzo bardzo bardzo ;) ciekawe zdjęcie- myślę, że efekt jest ciekawszy niż ten, który uzyskali fotografowie oblegający Phelpsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.