Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

"Kadr historii" - ogólna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Aj teraz nie mam możliwości, ale Pancerny, Viss i Albinos mają dostęp do e-maila. Poprosze ich, aby skopiowali zdjęcia na swój komputer i wysłałii na imgaeschack i u mieścili w temacie. Pancerny ma moda to może edytować moje posty.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Pancerny albo ktoś, czy mógłbyś poprawić zdjęcia w nadesłanych? Bo chciałbym móc je podziwiać. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Narya, u mnie widać zdjęcia doskonale, i nie wiem w czym problem, że inni ich nie widzą.

Pancerny ma moda to może edytować moje posty.

Niestety, nie mam takich uprawnień.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

W każdym bądź razie w poście tych zdjęć nie widać (a z mojej orientacji na SB to nie tylko ja nie widzę). :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szumo   
nie wiem w czym problem, że inni ich nie widzą.

Pisałem już w ShoutBoxie, że podałeś linki do zdjęć bezpośrednio z serwera GMail. Widzi je tylko osoba, która jest zalogowana na pocztę (jak się domyślam, masz w googlach zaznaczoną opcję automatycznego logowania, przez co widzisz zdjęcia bez problemu). Powinno się zdjęcia zrzucić z gmaila na dysk i wysłać na jakiś serwer np. ImageShack.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szumo   

Ja mam takie pytanie. W jakiej formie i gdzie należy przesłać zgodę opiekuna, na udział w konkursie? Mam 17 lat, toteż wg regulaminu taką zgodę muszę dostarczyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

4.2. Poprzez zgłoszenie zdjęć do Konkursu Uczestnik oświadcza, że:

a) posiada pełne prawa autorskie i majątkowe do nadesłanych zdjęć i udziela Organizatorowi licencji na korzystanie i rozporządzenie bez osobnego wynagrodzenia z wyżej wymienionych praw

B) uzyskał upoważnienia od wszystkich osób

Czyli samo Twoje zgłoszenie jest oświadczeniem, że taką zgodę masz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szumo   

Zdjęcia "Zamek nocą" i "Zachód inny niż wszystkie" są przepiękne. :shock: Respekt dla tego, kto je wykonał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeglądnąc Regulamin, gdyż zaszło w nich parę zmian mających na celu możliwość powszechniejszego udziału w Konkursie oraz kilka punktów zostało zmienionych tak by były precyzyjniejsze, a co za tym idzie nie zmuszały uczestników do zadawania dodatkowych pytań dt. Regulaminu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.