Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
vanbrovar

Nocne marki czy ranne ptaszki

Uważasz się za :  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • rannego ptaszka
      6
    • nocnego marka
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Gnome   

A ja dla odmiany ranny ptaszek jestem, wstaję wcześnie bo lubię i nawet budzika nie potrzebuję, jak muszę wstać przed 5 rano, chociaż ostatnio raczej mi się to nie zdarza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Gnome, jesteś cyborgiem :D

Pod koniec roku szkolnego potrafię obudzić się 2 minuty przed budzikiem, ale przez wakacje zawsze tracę ten skill :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   
Ależ skąd, ja byłem

To się nie liczy, bo pisałeś, że spałeś na klawiaturze. :tongue:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   
To dziwne, bo już po 3-00 w nocy nikogo na Forum (prócz Vissa), nie zauważyłem.

Bo wtedy mało co dzieje się na forum. Wolę sobie wtedy poczytać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ależ skąd, ja byłem

To się nie liczy, bo pisałeś, że spałeś na klawiaturze. :tongue:

Musiałem lunatykować :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Achilles   

Ja to najchętniej zaznaczyłbym odpowiedź, której niestety zabrakło - coś pomiędzy.

Najczęściej bywam na forum w ciągu dnia. Raczej skłaniałbym się ku odpowiedzi "nocny marek" (chociaż nie przepadam za tym związkiem wyrazowym :razz: ). Ostatnimi czasy można było mnie spotkać po 22.00. :shifty:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ja to najchętniej zaznaczyłbym odpowiedź, której niestety zabrakło - coś pomiędzy.

Miała być, ale fundusze się skończyły, i vanBrovarowi coraz ciężej pisać było, stąd błędziory, i lakonizm :D

Również powody filozoficzne zadecydowały - jasny monitor na ciemnym tle, mój symbol kontrastu, zainspirował do zaniechania stworzenia opcji pośredniej :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Wolę sobie wtedy poczytać.

A mnie się wtedy nie chce pisać i mam zwykle inne zajęcia.

Dokładnie jak nazaa, choć już nie siedzę do 3 w nocy jak np. w tamtym roku (mój rekord to od 21 do 4:20 bez przerwy, ale to się nie liczy, bo grałem wtedy po raz pierwszy w CoD'a).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem nocnym markiem raczej :D Chociaż zdarza mi się przed piątą obudzić xDD Uwielbiam czytać i pisać do późna. (Czasami to co napisze mnie samą zaskakuje xD, bo jak widać za dnia nie potrafię myśli ubrać w słowa w nocy to poetka normalnie) A rano wstaję, czasami budzę się o 5, czasami budzą mnie obowiązki o 5 (jak na obozie czy gdzieś jestem że do koni rano trzeba iść), lub moja ulubiona opcja śpię do 10 (potem do koni xDD), a po wakacjach niestety szkoła, którą (jako miejsce) o dziwo! lubię. (Mamy w szkole XVII-wieczne mebelki, krzesło na którym siedział Jan Paweł II [Niemcy robią sobie z nim zdjątka] przyległy kościół w którym modlił się Jan III Sobieski,jak wrócił spod Wiednia) i popatrzenie na to wszystko wynagradza wstawanie wczesne :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem opcję "ranny ptaszek", gdyż lubię wcześnie wstawać i z tego powodu, że często mam zajęcia od rana ;). Jednakże jestem również "nocnym markiem" ze względu na częste oglądanie różnorakich filmów o późnych godzinach nocnych i takiegoż używania internetu :).

Pozdrawiam!

KD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jestem typem nocnego marka - chodzę późno spać, najwcześniej o 23. Nawet jak się kładę wcześniej, to czytam książki aż wszyscy spać nie pójdą. Wstawanie z tym jest gorzej. A no wstaję przed 6 aby się wybrać do pracy. W weekendy z reguły śpię do oporu, czyli tak gdzieś do 8:00-8:30 :shock: Mam jakąś biologiczną barierę, że dłużej spać nie mogę. Wystarczy mi trochę słońca wpadającego przez okno i mogę już jako tako funkcjonować, chyba że kiedyś musiałem jeździć na uczelnię - wtedy dziwnym trafem robiłem się strasznie zmęczony, a jak teraz mam wolne, to aż kipię energią. W dzień nie śpię, czasami się zdarzy ale to raz, dwa razy w miesiącu abym się położył popołudniu na drzemkę. Spać niby lubię, ale po co marnować życie na spanie? 8)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nautilos   

Ja , jak większość , jestem nocnym markiem , stróżem - jak kto woli.

Przed 24.00 nawet gdybym chciał to nie zasnę . Najczęściej chodzę spać o 2.00 - 4.00 i śpię do 11.00 - 14 a czasami nawet zdarza mi się nie spać po 2-3 dni i wtedy chodzę jak zombi .

Jak chodziłem do liceum to często nie opłacało mi się kłaść , więc szedłem do szkoły( tak też było przed maturą :roll: ) i kimałem na ławce :roll: - tylko głupio było jak nie zdążyłem się obudzić przed dzwonkiem ,albo dzwonek mnie nie obudził ;)

Nawet kiedyś wychowawczyni na godz. wychowawczej proponowała składkę na budzik dla mnie - to też by nic nie dało - przydałby się raczej dzwon Zygmunta czy coś takiego, coś co dzwoni głośno a i rozwalić trudno. : 8) Na szczęście mam już coś takiego :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Ja jestem nocnym markiem i to takim skrajnym dla mnie ranek zaczyna się o 12 :tongue:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.