Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Vissegerd

Meżczyzna metroseksualny

Rekomendowane odpowiedzi

Po pewnej dyskusji na innym forum, gdzie "oberwałem lalusiem" :lol: , tak mi się nasunęło.

Wpadł mi jeszcze w ręce artykuł pt. "Mężczyzna metroseksualny" i tak sobie pomyślałem, że warto temat przeduskutować. No właśnie, co o tym sądzicie? Czy cała ta teoria nie jest aby na wyrost? Czy coś w tym dziwnego, że są faceci, którzy dbają o siebie? Czy może jest to zupełnie niemęskie? Jak postrzegacie to zjawisko...

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gracja.   
Czy coś w tym dziwnego, że są faceci, którzy dbają o siebie?

Nic w tym dziwnego, ze faceci chcą dbać, lub dbają o siebie. Należy tylko poszukać różnicy w tym co to jest dbanie o siebie, a pindrzenie się godzinami przed lustrem.

Dla mnie zadbany facet ma zawsze wypielęgnowane paznokcie, jest dobrze ostrzyżony, ogolony i pachnie dyskretnie , do tego ubrany gustownie (w zależności czym sie trudni)

Toleruję solarium, kosmetyczkę ale tylko w niektórych okolicznościach..

Jeśli facet jest bardzo zajęty dbaniem o swój wygląd traci w moich oczach wiele.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

True... True... Zadbany mężczyzna to mężczyzna męski. Niestety zbyt mocno chcąc o siebie zadbać sięgają oni przeważnie do metod stosowanych przez kobiety (tlenione włosy, makijaż) i tutaj wkrada się zniewieścienie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
(...) pindrzenie się godzinami przed lustrem.

Coś znajomo mi to brzmi... :lol:

Dla mnie zadbany facet ma zawsze wypielęgnowane paznokcie, jest dobrze ostrzyżony, ogolony i pachnie dyskretnie , do tego ubrany gustownie (w zależności czym sie trudni)

No tak, tylko tu mamy do czynienia z pewnym subiektywizmem. Ktoś może lubić długowłosych brodaczy, ktoś inny tak jak piszesz. Podobnie z zapachem i ubiorem. Ale jak to mówią, de gustibus non est disputandum.

Toleruję solarium, kosmetyczkę ale tylko w niektórych okolicznościach..

Jeśli facet jest bardzo zajęty dbaniem o swój wygląd traci w moich oczach wiele.

Czy to nie pewna niekonsekwencja? Bo solarium i kosmetyczka też czas pożarają, pomijam, że IMHO facet po solarium wygląda nieco hmmm... dziwnie.

Czy traci się czas przed tzw. lustrem, czy u kosmetyczki na jedno chyba wychodzi. Tak mi się wydaje, nigdy nie byłem u kosmetyczki :roll:

Przy okazji gracja, witam serdecznie na Forum w imieniu Redakcji oraz własnym, mam nadzieję, że będzie Ci się tu dobrze pisało :P

True... True... Zadbany mężczyzna to mężczyzna męski. Niestety zbyt mocno chcąc o siebie zadbać sięgają oni przeważnie do metod stosowanych przez kobiety (tlenione włosy, makijaż) i tutaj wkrada się zniewieścienie.

No proszę, kogóż ja tu widzę :D

Bardzo mi miło zresztą z tego powodu.

BTW, zgadzam się w 100% :thumright:

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   

Zastanawiam się czy nie można by dać "=" lub choć "~" pomiędzy "Mężczyzną metroseksualnym" a "Narcyzem" ?

Po pewnej dyskusji na innym forum, gdzie "oberwałem lalusiem" :lol: , tak mi się nasunęło.

A już myślałem że to ja po Niedzieli skłoniłem Cię do założenia tego tematu :D

Od wieków zarost i owłosienie było synonimem dojrzałości. Nie lepiej żeby tak zostało ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

To n ie jest kwestia obecnosci lub nie zarostu.

Widuje metrosexual males(?) co dnia. Wyzelowana przydluga fryzurka, misternie ulozona. Damska koszulina, damska kurteczka. Damska torebeczka na dodatek.

No i zachowanie!

Wiekszosc znanych mi gejow jest bardziej meska....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Damska koszulina, damska kurteczka. Damska torebeczka na dodatek.

Ale to jakieś gejowskie takie właśnie, albo transseksualne, a nie metroseksualne :P

A już myślałem że to ja po Niedzieli skłoniłem Cię do założenia tego tematu :lol:

Bo skłoniłeś :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   
Damska koszulina, damska kurteczka. Damska torebeczka na dodatek.

Ale to jakieś gejowskie takie właśnie, albo transseksualne, a nie metroseksualne :P

to sa heteroseksualni faceci. Klasyka metroseksualizmu.... Co najstraszniejsze? Kobiety to lubia.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
astanawiam się czy nie można by dać "=" lub choć "~" pomiędzy "Mężczyzną metroseksualnym" a "Narcyzem" ?

ależ skąd, każdy mężczyzna jest narcyzem, a nie każdy jest metroseksualny. To jak z prostokątem i kwadratem. Marcyz>metroseksualista. Zbiór metroseksualistów należy do zbioru narcyzów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ale na cholerę im damskie torebki?

A te bluzki czy koszule, tzn. na damską stronę zapinane i jakieś takie kolorki nie ten tego, czy jak?

Jam mam tylko jedną różową koszulę (męską), dostałem w prezencie...

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
ależ skąd, każdy mężczyzna jest narcyzem,

Polemizowałbym.

A te bluzki czy koszule, tzn. na damską stronę zapinane i jakieś takie kolorki nie ten tego, czy jak?

Jam mam tylko jedną różową koszulę (męską), dostałem w prezencie...

Chodzi chyba o to, że noszą koszulę często na mój gust za małe i obcisłe. Przecież obcisłe rzeczy są wskazane u kobiet, ale u facetów ? Nie lubię patrzeć na typów w koszulkach z takim rękawkiem jak damski, a zdarzają się tacy. Ja bym dodał do tego jeszcze symptom głupiego konsumenta, który kupuje wszystko tylko bo widzi na danym towarze znaczek jakiejś marki. Kupi nawet worek od ziemniaków z napisem ARMANI, wycięty na dole i będzie twierdził że ma spodnie.

Też mam różową koszulę ( ale mówię tak bo jestem facetem i nie rozróżniam półtora tysiąca barw :P , bo jest to jakieś pogranicze czerwieni i różu. ) ale to nie kolor jest problemem chyba.

PS Co znaczy "na damską stronę zapinane" ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PS Co znaczy "na damską stronę zapinane" ?

Guziki masz albo po prawej, albo po lewej stronie :P

(...) z napisem ARMANI, wycięty na dole i będzie twierdził że ma spodnie.

Tak BTW, to dżinsy Armaniego są nie do zdarcia, trzy inne pary się rozpadną, a te są w idealnym stanie... :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   
Guziki masz albo po prawej, albo po lewej stronie :P

A która płeć ma po której? Nie śmiać się, ja naprawdę nie wiem ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dzionga   

Jak facet zaczyna się malować to wtedy chyba jest z nim coś nie tak. A obcisłe koszule? No cóż, może po prostu tak lubi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.