Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Andrzej

Lech Kaczyński prezydentem!

Czy jesteś zadowolony z wyników wyborów?  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak
      4
    • Nie
      7
    • Jest mi to oboj?tne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

mer   

Popieram admina - czytałam już gdzieś te słowa.

Andrzeju, Kaczyński zrobi nam bardziej "policyjne" panstwo - na pierwszy ogień to lepiej - może przestaną tak kraść, z drugiej strony, na dłuższą metę - źle.

Na Kaczyńskiego głosowali Ci, co budkę z piwem podbierają, lenie itd. którym marzy się socjal.

Tylko skąd ten socjal?

Znowu pracujący będzie pracował na śmierdzącego lenia, któremu nawet szukać pracy się nie chce. Więc pracujący albo sam zrezygnuje, albo da się "zarżnąć" [gdzie w szpitalu go dobiją] albo...wyjedzie za granicę. Zysk dla panstwa żaden, wręcz strata.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andrzej   

Ludzie profesor Lech Kaczyński zostął prezydentem demokratycznie, teraz przez 5 lat będzie rządził Polską. Jako Głowie Państwa należy się mu szacunek. Jest Prezydentem czy to się komuś podoba czy nie.

A ja myśle, iż mój post usunołeś dlatego żewidocznie nie pasował do ogólnego żałobnego stylu i prezentował trzeźwe spojrzenie na tą sprawe.

No cóż dla PO demokracja jest dobra wtedy gdy oni wygrywają a kiedy przegrywają to zachowują się tak jak wczoraj Lech Wałęsa, bo co by nie powiedzieć o Prezydencie Kwaśniewskim to jednak potrafi się się zachowac godnie i z klasą. A działacze PO nie ... przegrywać też trzeba umieć .... coż dla niektórych to trudne i zachowują się jak rozkapryszone panieniki.

Tutaj się musze zgodzić za Andrzejem' date=' chociaż poglądy polityczne mamy zupełnie inne to jednak on racjonalnie myśli. [/quote']

Dziękuje ariman :), cóż czasmi można się zgodzić ze zwolennikami innych poglądów, jeżeli tylko mają choć troche racji i są otwarci na dialog ... Ale nie z tymi którzy o dialogu tylko mówią, a zachowują się jakby posiadali monopol na prawde.

O np: ja uważam, że moge się mylić w wielu sprawach, więc szukam innych opini i je analizuje i czasami zmieniam zdanie (oczywiście nie dotyczy kwestii fundamentalnych)

Nie mówice z góry' date=' że Kaczyński będzie złym prezydentem tego nie wiadomo.[/quote']

To też napisałem, w usuniętym poście zreszta npisałem ze owego niebezpiecznego radykała zaprosił prezydent Francji, a teraz dopisze, że gratulacje przesłali mu m.in: prezydent USA, Fancji, premier Wielkiej Brytani, Prezydent Ukrainy, Litwy ...

A źle o Kaczyśkim pisze, ale głównie lewicowo - liberalna prasa zachodnia.

Kaczyński był lepszym prezydentem stolicy niż jego poprzednik Paweł Piskorski z PO.

I masz racje Piskorski był zamieszany w układ Warszawski i afere mostową' date=' a został "ukarany" przez władze swojej partii zesłaniem do PE jako poseł ... ale kara no nie ma co ....

Andzrzeju pisząc o zarozumiałości i butności działaczy PO masz święta rację. Zresztą zauważyłem to również u moich kolegów popierających PO i Tuska - poprostu nie akceptują innych poglądów.

Nie chce przypominać kto wykazywał się podobną tolerancją ... o np: komuniści ....

Ale w sumie większość działaczy PO charakteryzuje się takim cechami, ale jest jeszcze jedna ... ci działacze z najwyższej półki mają problemy z mówieniem ... A więc aby zrobić kariere w PO trzeba być: arogantem, zarozumialcem, bufonem, uwazac ze ma się monopol na prawde (to taka obserwacja zachowń większości liderów PO) i chyba też mieć wade wymowy jak Jan Rokita, Donald Tusk, Hanna Gronkiewicz - Waltz itd.

Jeżeli chodzi o tą rzekomo centralnie sterowaną gospodarke to zupełnie nie rozumiem skąd szanowny adminie to wytrzasnąłeś.

No właśnie ja też nie rozumie więc uważam to za przykład populizmu i demagogi ze strony PO.

Może chodzi o to' date=' że Kaczyński nie chce prywatyzacji najwięszkych spółek nalezących do skarbu państwa?[/quote']

Tylko' date=' że to jest dobra decyzja i wcale nie oznacza centralnie sterowanej gospodarki.

ludzie młodzi niepamiętający komuny popieraja Tuska.

Może, dlatego że nie pamiętają Komuny i nie wiedzą kim był Jerzy Urban który poparł Donalda Tuska.

"czy się robi czy się leży 5000 się należy"' date=' [/quote']

2000 gwoli ścisłości.

Kiedy w Hiszpanii i Irlandii rządzili liberałowie, myślałem, ze to byli konserwatyści lub chadecy chyba Partia Ludowa Aznara ... to konserwtyści a nie liberałowie.

W normalnym kraju taka partia jak PO ma między 7 - 9 % poparcia w wyborach i o rzadach może tylko śnić, u nas też tak będzie, tylko demokracja dojrzeje.

Ludzie z podstawowym wykształceniem poparli Kaczyńskiego 68%' date=' a oczywiście z wyższym wykształceniem 62% Tuska.

Wieś 67% dla Kaczyńskiego, a miasta od miast do 50 tys, kończąc na miastach ponad 500 tys. Tusk. [/quote']

Czy to oznacza, że Ci ludzie są gorsi :?: Że mają mniejsze prawo co do decydowania o przyszłości kraju :?: Powiem tylko tyle często człowiek niewykształcony jest mądrzejszy od tego z tytułami naukowmi. I dlatego, że Tusk tych ludzi obrażał i nimi gardził to przegrał, nawet dzisiaj wiele osób mówili mi, ze poszło na wybory zagłosowało na Kaczyskiego bo Tusk był arogancki, bo dzielił ludzi na lepszych i gorszych. I chcieli nauczyc go pokory co się zresztą udało ....

Kaczyński wygrał dzięki Lepperowi i Rydzykowi. Polacy woleli Leppera od Wałęsy i Kwaśniewskiego.

Fakt ten Rydzyk to normalnie potęga medialna' date=' trzęsie Polską wybiera prezydentów i obala, mainuje premierów, posłów ... no normalnie Iran i wielki ajatollah Tadeusz Rydzyk ... RM ma 1 % rynku radiowego i to jest ta potęga :?: I w czym wyborcy Andrzeja Leppera i słuchacze Radia Maryja są gorsi od innych :?: Zdaniem Donalda Tuska i PO :?: Kwaśniewski dziwisz się po tym jak się zapisał ostatnimi czasy.

Nio i zapomniałbym Donalda Tuska poparł sam Jerzy Urban ... jak Polacy mogli nie posłuchać samego Urbana, redaktora tygodnika "Nie" ... zreszta "Fakty i Mity" też poprały w osobie swojego redaktora naczelnego Tuska słowem sama śmietanka ... Tylko ja myślałem ze to szmatławce ... Cóż widocznie dla Tuska czytelnicy dwóch wymienionych gazet są lepsi o słuchaczy Radia Maryja skoro tak to gratuluje poziomu PO.

Chirack go zaprosił bo też jeste chadekiem.

Cóż będą dobre stosunki z Francją, piękny ciekawy kraj.

Jeszcze jedno takiej brzydkie pierwszej damy nie widziałem nigdy' date=' ani w Polsce ani w Europie. [/quote']

Zrobi sobie makijaż i nikt jej nie pozna zapewniam ... dzisiaj tak potrafią pomalować, że myśli się ze to inna osoba. Więc jeszcze zrobią z niej ładną pierwszą dame.

Kaczyńska jest okropona i fundacji nie chce założyć' date=' bo co by jej się chciało komukolwiek pomóc. [/quote']

Pomaluje się, pojdzie na solarium, do masażysty i będzie odmieniona to teraz żaden problem. A fundacji pani prezydentowa Kaczyńska założyć nie chce bo do takiej fundacj mogą się różni ludzie przyczepić ... i moga być problemy take jak miała prezydentowa Jolanta Kwaśniewska. Za to prezydentowa Kaczyńska powiedziała, ze bedzie patronowac różnym akcja, pomagać fundacją ... ale samo swojej nie założy. Żeby nikt nie oskarżał, że ktoś coś dostał bo wpłacił na fundacje Kaczyńskiej.

Ludzie młodzi jak ja i wielu z was przegrało z mocherowymi beretami.

I znowu dzielenie ludzi na lepszych i gorszych.

Na Kaczyńskiego głosowali Ci' date=' co budkę z piwem podbierają' date=' lenie itd. którym marzy się socjal. [/quote'']

A ja znam takich spod budki z piwem co głosowali na Tuska. I wiesz w mojej szkole Ci najsłabiej się uczący poparli właśnie Tuska "bo jest ładny" ... i o czym to świadczy bo chyba nie o inteligencji, tylko część z nich nie poszła "bo nie miała czasu"

Andrzeju' date=' Kaczyński zrobi nam bardziej "policyjne" panstwo - na pierwszy ogień to lepiej - może przestaną tak kraść, z drugiej strony, na dłuższą metę - źle. [/quote']

Nie przesadzaj ...

Napata przyznam Ci się, że w dużej częsci się z Tobą zgadzam :)

Andrzej napisał/a:

Lech Kaczyński z małżonką znani są z ogromnej sympatii' date=' jaką darzą zwierzęta. Przygarnęli kota ze schroniska na Paluchu. Ma na imię Rudolf.

Kurcze! Nie wiedziałem o tym! Gdybym wiedział... na pewno poszedłbym głosować!!! [/quote']

Ja tylko przytoczyłem oficjalny życiorys. To nie jest żaden powó do głosowania na tego kadydata np: Henryka Bochniarz ma 5 psów.

JKM Zygmunt napisał/a:

Jednak coś nas łączy' date=' nas młodych - jesteśmy inteligentni i nie podatni na demagogie, populizm. Zdajemy sobie sprawę z tego wyboru, który może być dla nas tragiczny - Rosja i Niemcy już się burzą na wynik wyborów. Gospodarkę wolnorynkową zastąpi się gospodarką centralnie sterowalną. Państwo prawa zastąpimy państwem policyjnym. Polityka zagraniczna będzie prowadzona źle jak to mówi Kaczyński "ja nie musze z kimkolwiek rozmawiać".

I Ty mówisz o demagogii i populiźmie? Ta wypowiedź to demagogia i populizm w czystej postaci. [/quote']

Masz racje napata.

moje posty gdzieś się ulatniały

Też czasami obserwuje ten problem. Napta ja nie wstawiałem ankiete zrobił to Adnim moim zdaniem źle' date=' że ją wstawił bo Kaczor jest prezydentem czy to się o komuś podoba czy nie.

Nie. Polacy woleli Kaczyńskiego od Tuska (...) Nawet Papieża ludzie kochali a nie słuchali go ani trochę.

Masz całkowitą racje

Hihihi. Jestem pewien' date=' że z powagą podziękuje Ci Andrzeju.[/quote']

Dziękował w wieczór wyborczy. A co do drugiej częsci mam nadziej że będzie się starał pracowac dobrze dla Polski.

PS. Mam nadzieje, ze ten post zostanie, bo zaczne mieć watpliwosci co do wolnosci slowa tutaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andrzej   
A co oznaczają... to chyba kazdy widzi.

Że ludzie gorzej wykształeni i biedniejsi poparli Kaczora, ale to nie oznacza że są oni w czymkolwiek gorsi od lepiej wykształconych i bogatszych jak myślą niektóre osoby tutaj.

Ja jednak czułem się pewniej, gdy widziałem Panią Jolantę rozmawiającą z koronowanymi głowami.

Wiesz masz racje pani prezydentowa Jolanta Kwaśniewska obowiązki pierwszej damy wykonywała wzorcowo, no pomijając te problemy wokół jej nieszczęsnej fundacji do któej przykleili się rózni ludzie.

Andrzej napisał/a:

A ja znam takich spod budki z piwem co głosowali na Tuska

Ty to masz znajomości!

Poprostu staram się rozmawiać z każdym, i nie dziele ludzi na lepszych i gorszych tak jak lewicowo - liberalne media. I chciałem pokazać Mer, że swiat nie jest tak czarno-biały jak myśli.

Andrzej napisał/a:

Napata przyznam Ci się, że w dużej częsci się z Tobą zgadzam

Nie daj się zwieść pozorom...

Wiem wiem napata czujność rewolucyjna przede wszystkim. Wróg czuwa i zrzuca stoneke na nasze pola ...

Andrzej napisał/a:

Więc trudno słuchać Wałęsy ... toż to wzorcowy przykłąd ciemnoty ma tylko zawodówke i chcesz żeby kogoś takiego ludzie słcuhali

Andrzej napisał/a:

Powiem tylko tyle często człowiek niewykształcony jest mądrzejszy od tego z tytułami naukowmi.

Wiesz Andrzeju... gdybyś Ty kandydował, to po takich dwóch skrajnie wykluczających się wypowiedziach (a jest ich znacznie więcej!), nawet ci od Radia Maryja nie głosowaliby na Ciebie.

Wiesz Napata tu nie ma sprzeczności bo odnośnie byłego prezydenta Wałęsy napisałem też "A dodatkowo tez człowiek pozbawiony wyczucia, dobrych manier nie umiejący się zachować. I oczywiście nie potrafiący w przeciwieństwie do np: ojca Rydzka mówić po polsku". Dodam jeszcze iż błazen, człowiek co najmniej nie zrównoważony psychicznie ... jak zaświdczają o tym jego wypowiedzi (lub chory psychicznie nie wiem), no dodatkowo megaloman sam obalił komunizm i rozwalił własną pięścią mur Berliński. Do tego wszsytkiego arogant.

Zaś w RM występuja ludzie inteligentni, z tytułami profesorskimi, naukowcy także z USA i Europy Zachodniej, gościł w RM Bukowski. Wsród prelegentów są socjologowie, wybitni ekonomiści, księża (wszystko to elita intelektualna narodu polskiego). Zaś przeciętny słuchacz RM to osoba oczytana, mająca duża wiedze o Polsce i świecie, interesująca sie życiem politycnzym w kraju, osoba sięgjąca po prase codzienną a przy tym kochająca Polske i Boga.

I co przy tym znaczy, że biedniejsza i często nie mająca formalnego wykształecenia. Jest mądrzejsza od wielu mędrców występujących w TVN, piszacych w "GW" i innych lewicowo-liberalnych mediach.

A Tuskowi nie pomogły nawet Komitety Honorowe złożone z dyżurnych artystów i tak zwanych gwiazd. Wybrał naród polski a nie media, sondażownie, kapitał zagraniczny i prasa zachodnia.

Moim zdaniem na mięsiac przed wyborami publikowanie sondaży powinno być zabronione tak jak jest to np: w Luksemburgu i wielu innych krajach zachodnich, aby nie manipulowac wyborcami i nie wmawiać im kto ma wygrać.

Zresztą jak widać na przykładzie PO i Tuska tym razem Naród nie dał się zamnipulować i zwieść lewicowo-liberalnym mediom. Ale bez tych sondaży to by pewnie Tusk miał tlyko no .. 18 - 23 %, bo w krajach zachodnich taka partia jak PO może liczyć na 6 - 9 %.

zaprezentowałeś trochę "lewackie" poglądy wdzięcząc się do Prezydenta Kwaśniewskiego.

Prezydent Kwaśniewski nie jest lewakiem a socjaldemokratą, nie wiele lepiej no ale coż. A ja poprostu wstwiedziłem, że mimo iż się z nim nie zgadzam to umie się zachować godnie i z klasą nie to co Walęsa czy Tusk (który nie przybył na ogłoszenie oficjalnych wyników, a jeszcze rano był w Sejmie)

Czyżby LPR myślalo o zmianie orientacji politycznej...?

Ja wypowiadam tylko swoją prywatną opinie, nie napewno orientacji LPR nie zmienia. Poprostu widzisz świadczy to, że przecietny wyborca LPRu nie jest zacietrzewiony jak ci z PO. I umie przyznać że ktoś z przeciwnego obozu ma racje, a nwet pochwalić go wtedy za to.

Ciekawy tekst: PO: Więzienia i areszty są nasze

I fragment tego tekst: czy uprawniona będzie teza, że idealny wyborca Tuska w województwie śląskim jawi się jako mieszkaniec dużego miasta, protestant, odbywający karę pozbawienia wolności lub oczekujący wyroku w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej?..

Takiego pytania próżno szukać w „wolnych i polskich” mediach. W nich bowiem dominuje inny stereotyp, powtarzany niczym mantra, o wyborcach innego stronnictwa – starych, niewykształconych, z lubością przyodziewających swe tępe głowy w moherowe berety ...

I oczywiście jest to tak samo prawdziwe jak to ze na Kaczyńskiego głosowała tylko ciemnota

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju,dlaczego ty nie potrafisz rozmawiać z ludźmi nie obrażając ich lub innych ugrupowań? Twoje teksty nie są twoimi tekstami ale sa pościągane z jakiś nacjonalistycznych stron. Andrzeju zbyt dużo Radia Maryja i o. Rydzyka.

A więc aby zrobić kariere w PO trzeba być: arogantem, zarozumialcem, bufonem, uwazac ze ma się monopol na prawde i co najwazniejsze miec wade wymowy. Przykłady: Jan Maria Rokita, Donald Tusk, Hanna Gronkiewicz - Waltz ... i mozna pisac dalej.

I ty mówisz, że to nic nie znaczy kto jest wykształocny a kto nie, kto ile zarabia etc., lecz jeśli chodzi o wade wymowy to już rozumiem dyskredytuje te osoby.

Powinienem usunąć większość tutejszych wypowiedźi, bo są one poprostu żenujące, napata nie stawiaj mu jakiś ultimatum, bo jeśli twój jakikolwiek post będzie sprzeczny z regulaminem to wyleci i czy ty zostaniesz czy nie, nie będzie miało na to żadnego wpływu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andrzej   
ju zbyt dużo Radia Maryja i o. Rydzyka.

Ja słucham RM najwyzej 2 - 3 razy w miesiącu. Ej nie mów, że Jan Rokita mówi poprawnie po polsku ... bo prof Bralczykiem to on nie jest.

Twoje teksty nie są twoimi tekstami ale sa pościągane z jakiś nacjonalistycznych stron.

Wszystko co napisałem do miejsca jest moim tekstem. Tylko że moim zdaniem prawy.pl nie jest jakąś nacjonalistyczną witryną ... tylko porządnom prawicowom stroną.

A więc aby zrobić kariere w PO trzeba być: arogantem, zarozumialcem, bufonem, uwazac ze ma się monopol na prawde

Może to lekka przesada, ale czy PO przed wyborami nie zachowywało się jak zwycięzca .. zachowanie to o skromności raczej nie świadczy. Jan Rokita już czuł się premierem i łaskawie proponował Kaczyńskiemu stanowisko wicepremiera. To samo przy wyborach prezydenckich. Nio może to nie wina Po ... tylko tego, że uwieżyli w kłamstwa serwowane przez ośrodki sondażowe i media.

Andrzeju,dlaczego ty nie potrafisz rozmawiać z ludźmi nie obrażając ich lub innych ugrupowań?

Pisanie mocherowe berety, ciemnota, populiści, ulegający demagogi, niewykształceni oczywiście nikogo nie obraża czasmi jest też, że debile.

lecz jeśli chodzi o wade wymowy to już rozumiem dyskredytuje te osoby.

Bardziej złożone, bo ja też kiedyś miałem wade wymowy, już nie mam bo chodziłem do logopedy i ćwiczyłem. A chce poprostu zwrócić uwage, że nad wymową trzeba pracować, szczególnie jak chce się być politykiem

To tyle myśle, że część rzeczy wyjaśniłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
airman   

Andrzeju jak chcesz coś usunąć to najpierw przejżyj swoje posty z uwagą! Bo coś mi się wydaje, że dla ciebie jest wszystko ok jka ty kogoś obrażasz, ale jeżeli ktoś powie coś złego o tobie i twoich pogladach to odrazu na niego naskakujesz. Skoro jesteś takim liberałem i pragniesz wolności słowa to albo zostaw wszytkie posty, albo patrz krytycznie także na swoje własne i innych popierających twoje poglądy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andrzej   
Andrzeju jak chcesz coś usunąć to najpierw przejżyj swoje posty z uwagą!

Airman ja swoje staram się przeglądac, ale mam niestety dyslekcje. Ariman ja nie moge usuwac postó które ktoś napisał nie ja tu jestem Adnimem tylko JKM Zygmunt ... i wszystko co jest usuwane to on usuwa.

Bo coś mi się wydaje, że dla ciebie jest wszystko ok jka ty kogoś obrażasz, ale jeżeli ktoś powie coś złego o tobie i twoich pogladach to odrazu na niego naskakujesz.

Jeżeli do JKM Zygmunta (czyli Adnima) to się zgadzam

Skoro jesteś takim liberałem i pragniesz wolności słowa to albo zostaw wszytkie posty, albo patrz krytycznie także na swoje własne i innych popierających twoje poglądy

Masz oczywiście świętom racje ... ale u niektóych demokracja i wolność słowa działają w jedną strone.

Ale podam przykład obiektywizmu i bezstroności w opisie ze strony gazeta.pl (tam są jedynie słuszne ideologicznie komentarze dla członków PO i PD): Dlaczego Tusk nie wygrał?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

"Ciekwi mnie dlaczego jeszcze nie dali głosu tacy ulubieńcy katolewicy jak arcybisup Jóżef Żydziński .. oj przepraszam Życiński i ksiądz Adam Boniecki redaktor "Obłudnika Powszechnego"

Józef Zyciński biskup powołany przez papieża jest zły, bo... ma poglądy liberalne i ma odmienne poglądy od o. Rydzyka i mówił, że wyciąganie czyiś dziadków jest obrzydliwe.

Co do Bonieckiego to nie wiem czym podpadł MW.

Co do Gazety Wyborczej to ona ujawniała takie fakty jak popijawa, libacja za unijne pieniądze w biurze europosła i dziwić się, że ich nie lubią. Jeszcze LPR po tym jak zostało skrytykowane w GW, zabroniło swoim działaczom rozmowy z nimi, ot wolne media ala LPR.

LPR chciałoby, mediów, ale takich które nie atakowałyby LPR i MW to jest właśnie nacjonalizm lub szowinizm.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
airman   

Andrzeju wybacz mi:> W pośpiechu pomyliły mi się imiona.

Oczywiście chodziło mi o JKM Zygmunta

Do Mer:

Masz racje 27% Polaków to żule spod budki z piwem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andrzej   
Andrzeju wybacz mi:> W pośpiechu pomyliły mi się imiona.

Oczywiście chodziło mi o JKM Zygmunta

Nic sie nie stało.

Józef Zyciński (...) jest zły, bo... ma poglądy liberalne i ma odmienne poglądy od o. Rydzyka i mówił, że wyciąganie czyiś dziadków jest obrzydliwe.

Zapewniam, że nie chodzi o kwestie dziadka Donalda Tuska. Chodzi o inne w których oceny moje i arcybiskupa Życińskiego są delikatnie mówiąc odemienne.

Poprostu nie lubie tygodnika ks. Bonieckiego i pogladów które w nim prezentuje

Co do Gazety Wyborczej to ona ujawniała takie fakty

A nie lubiąc LPRu, zwykle je wyolbrzymia i naciąga. Wogóle zresztą nie przeczytałem w GW ani jednego pozytywnego tekstu o LPR.

jak popijawa, libacja za unijne pieniądze w biurze europosła

LPR zorganizował serie konferencji antykonstytucyjnych pt. "Odrzućmy unijną konstytucje" to z czego "GW" zrobiła taką afere było bankietem dla prelegentów na zakończnie cyklu zauważ jakie alkohole i w jakich cenach tam kupiono na zanczną ilość osób (ogólnie wydano na alkohole ponad 2 tys złotych) a cały cykl konferencji kosztował 300 tys złotych.

i dziwić się, że ich nie lubią.

Wiesz nie tylko LPR nie lubi Gazety Wyborczej, ale też Gazeta Wyborcza delikatnie rzecz ujmujac nie darzy LPRu sympatią.

Jeszcze LPR po tym jak zostało skrytykowane w GW,

Nie zostało skrytykowane tylko było i jest ciągle krytykowane.

zabroniło swoim działaczom rozmowy z nimi, ot wolne media ala LPR.

Formalnej instrukcji chyba nie było. Tylko uznano, ze rozmowy z "GW" sensu wielkiego nie mają bo "Gazeta" i tak nic dobrego o LPR nie napisze. A obecność tam komentarzy polityków Ligii do artykułów o niej tylko by je uwiarygadniała.

I zauważ że np: poseł Marek Kotlinowski (przewodniczący ZG LPR) z "Gazetą" rozmawia.

ot wolne media ala LPR.

A po co rozmawiać z kimś kogo intencje są z góry jasne tj. złe

LPR chciałoby, mediów, ale takich które nie atakowałyby LPR i MW

Nie wiem skąd ten wniosek, jakoś tylko z "GW" działacze LPRu nie rozmawiają. Poprostu bardziej obiektywną gazeta jest Rzeczpospolita, Dziennik Polski, Nasz Dziennik.

to jest właśnie nacjonalizm lub szowinizm.

Przesłałem Ci na Gadu Gadu co to jest nacjonalizm lub szowinizm według słownika wyrazów obcych, i w żaden sposób nie wynika z tej definicja fakt jak oby nie rozmawianie z "GW" nim było. Więc prosze nie używaj takich słów w złym kontekście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To już jest niezgodne z regulaminem, bo jest nie na temat. Napata najpierw się skrażysz, że cię obrażają i żebym coś z tym zrobił, a jak zaczynam kasować posty, które nazywają biskupa Życińskiego - Żydzińskim to nie jesteś oburzony, podwójna moralność? Od dziś każdy post nie na temat i każdy mający argumenty nie do sprawy, lecz do osoby będzie konsekwentnie usuwany, czy się to komuś podoba czy nie.

Ps. "Nie napisałem jeszcze posta sprzecznego z regulaminem." - każdy tak mówi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andrzej   

Często w tej dyskusji pada argument, że wybory wygrało Radio Maryja więc postanowiłem na faktach ukazać że to nie możliwe (ojciec Rydzyk nie jest w Polsce taką potęga ma 0,44 % rynku radiowego ...) tekst do którego link zamieszcze pochodzi z Tygodnika OZON i jest autorstwa pana Bogusława Chrabota (Polsat) oto ten tekst: Kto się boi o. Rydzyka.

PS. Myśle, że to już do końca wyjaśni jaki wpływ na wynik wyborów mógł mieć ojciec Tadeusz Rydzyk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.