Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Czego nie lubisz w historii?

Rekomendowane odpowiedzi

piterzx   

Witam,

Ja nie trawię PRL-u i wściekam się gdy uczę się o błędach Polaków, które to doprowadziły do upadku RP

Pozdrawiam :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Yapi   

Nie lubię historii Francji, może dlatego że nie umiem francuskiego i wkurzaja mnie te wszystkie nazwy, których nie potrafię przeczytać :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Wychodząc z takiego założenia zapewne nie lubiszs też historii chin, czy grecji bo nazw z tych państw też nie możesz przeczytać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wychodząc z takiego założenia zapewne nie lubiszs też historii chin, czy grecji bo nazw z tych państw też nie możesz przeczytać.
Drogi kolego, nie zniechęcaj jednej z niewielu przedstawicielek płci pieknej na tym forum. Szkoda by było gdyby twoje ostre słowa ją odstraszyły. Może dla ciebie j. francuski nie ma tajemnic, czego gratuluję, jednak nie każdy język ten opanował w równym stopniu. Trochę dystansu nie zaszkodzi nie sądzisz?? :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Drogi kolega ja wręcz przeciwnie chce koleżnakę zachęcić do zgłębiania historii francji.

Wytknąłem więc absurd w jej rozumowaniu, bo gdyby każdy historyk wychodził z jej założenia to mało kto uczyłby się czegoś więcej niż historia polski czy anglii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Teraz twoje motywy są już jasne :P wcześniejszy post jednak mógł sugerowa coś innego :P W każdym razie, skoro intencje kolegi były szlachetne zwracam honor. :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Yapi   

Nie, tak szybko nikt mnie nie zniechęci, nawet facet z tak ostrym językiem jak kolega. Sama należę do osób złośliwych i ludzie często mi to wypominają.

W tym poście to był skrót myślowy i dlatego zostałam źle zrozumiana, i potępiona 8) Chodziło mi nie o to, że historia Francji jest głupia albo nudna albo niewarta uwagi(bo tak oczywiście nie uważam), tylko że jeśli mam coś opowiedzieć o historii Francji, to te nazwy sprawiaja mi trudność, bo po prostu nie umiem francuskiego i czytam je jakby po polsku, co jest błędem i wtedy czuje się jak idiotka, bo wiem, że robię to z premedytacją źle.

Mam nadzięję, że wyraziłam się chociaż w połowie tak jasno, jak chciałam i oczyściłam się z zarzutów :P Bo przeciez niemożliwe jest zrozumienie historii np. Polski, bez znajomości historii Europy, czyli także Francji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Nie lubię krucjat, przywilejów szlacheckich, wojen XVII-wiecznych, rewolucji francuskiej i całej reszty po rewolucji...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bląsz   

Irytuje mnie wiele rzeczy. wszystkie partie polityczne, które mają idiotyczne nazwy , a tak naprawdę do niczego nie doprowadziły, XVII wiek, ten cały potop, wszelkie zależności geograficzne :lol: blablabla...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.