Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Norton

Ulubiony sportowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Leoś   

Mity to pogańskie historie. Religia nie pozwala mi na takie praktyki szanowny Panie. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Przy wszystkich swych zaletach, piątkach i innych przymiotach, o których nie zapomniał nas Leoś osobiście poinformować to chyba jednak Leoś przespał nieco z zakresu semantyki. Może wróci on do tematu jak już zdobędzie się na coś więcej niźli niepotwierdzone informacje o tym czego to on nie uprawiał jako zawodowiec, wstydzący się jednak to potwierdzić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
8 godzin temu, Leoś napisał:

We wszystkim co robię jestem najlepszy. Przynajmniej w mojej ocenie. 

To już naprawdę sporo wyjaśnia i dlatego ja osobiście kończę swój udział w tej "dyskusji".

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Leoś   

Niczego się nie wstydzę, a na lekcjach nie sypiam. 

Piłka nożna- poziom IV ligi 2x sezon

Futsal- klasa okręgowa 2x sezon. 

Amatorsko- całe życie. 

 

Kolega gregski widzę, że obrażalski. Jak no boisku przegrywał to brał piłkę pod pachę i wracał do domu? Niestety, sport jest dla twardych ludzi z mocną psychiką. 

 

Podkreślam jeszcze raz- to jest rywalizacja. Liczy się tylko zwycięsto odniesione w każdy możliwy sposób. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
12 godzin temu, Leoś napisał:

Kolega gregski widzę, że obrażalski.

Po prostu w końcu doszedłem do wniosku, że należy przestać karmić trolla.

(Co i innym również sugeruję uczynić)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Leoś   

Oczywiście, najłatwiej kogoś obrazić gdy brakuje argumentów. 

 

Skoro jednak dalej nie wie Pan o co tak naprawdę chodzi w sporcie to ja już nie pomogę. 

 

Dobrym przykładem zawodowego sportowca jest Mariusz Pudzianowski- ciężka praca, wiara we własne umiejętności, żadnego słodzenia. Liczy się zadanie. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   
9 godzin temu, gregski napisał:

Po prostu w końcu doszedłem do wniosku, że należy przestać karmić trolla.

(Co i innym również sugeruję uczynić)

 

Ależ, Gregski, czemu? Wprawdzie to nie dział "humor", ale faktycznie dawno się tak nie ubawiłem, jak czytając leosiowe wywody.

 

Drogi Leosiu, bardzo mnie cieszą Twe osiągnięcia i Twa mądrość. To nie byle co tak sobie pisać posty z tak wybitnym człowiekiem. Piłką nożną się nie interesuję, ale IV liga to zapewne odpowiednik czterech **** gwiazdek w hotelarstwie. Lepsza jest jedynie V liga.

 

Jednak mimo ogromnego szacunku dla Ciebie dostrzegam pewną niekonsekwencję w wyrażaniu poglądów. Otóż twierdzisz, że znasz prawidłową definicję sportu, ale ujawnisz ją tylko innemu sportowcowi, bo nie-sportowiec i tak tego nie pojmie.

 

Ja czołobitnie Ci wierzę, że Ty znasz prawidłową definicję sportu, a także w to, że nie będąc sportowcem jej nie zrozumiem, więc nie warto mnie o niej informować. Tylko że dopóki nie znam tej prawidłowej - czy wręcz prawdziwej definicji sportu nie jestem w stanie ocenić, czy jestem sportowcem, czy też jednak nie jestem.

 

Humorystyczny komentarz zamieściłem tu:

https://forum.historia.org.pl/topic/2476-humor/?page=40

Edytowane przez jancet

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Leoś   
2 godziny temu, jancet napisał:

 

Drogi Leosiu, bardzo mnie cieszą Twe osiągnięcia i Twa mądrość. To nie byle co tak sobie pisać posty z tak wybitnym człowiekiem. Piłką nożną się nie interesuję, ale IV liga to zapewne odpowiednik czterech **** gwiazdek w hotelarstwie. Lepsza jest jedynie V liga.

Nie nie Panie kolego. Tutaj jest odwrotnie. Najlepsza jest Ekstraklasa, póżniej mamy I ligę, II ligę itd. 

 

2 godziny temu, jancet napisał:

 

Ja czołobitnie Ci wierzę, że Ty znasz prawidłową definicję sportu, a także w to, że nie będąc sportowcem jej nie zrozumiem, więc nie warto mnie o niej informować. Tylko że dopóki nie znam tej prawidłowej - czy wręcz prawdziwej definicji sportu nie jestem w stanie ocenić, czy jestem sportowcem, czy też jednak nie jestem.

Jaką aktyność fizyczną Pan kolega uprawia, too wspólnie zastanowimy się czy sportowcem jest. 

 

 

Dalej o definicjach sportu jutro. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
2 godziny temu, jancet napisał:

Ależ, Gregski, czemu? Wprawdzie to nie dział "humor", ale faktycznie dawno się tak nie ubawiłem, jak czytając leosiowe wywody.

Dlatego, że przejadło mi się.

Oczywiście, że każdy z nas czasem lubi się po wydurniać. Jedni bardziej inni mniej. Dziwne gdyby było inaczej. Jednak każdy piszący tu od lat stara się głównie zamieszczać coś interesującego i dotyczącego szeroko rozumianej historii. Coś może być ciekawe dla innych lub co może być podstawą do jakiejś polemiki.

 

W osobie Leosia mamy zaś przykład "Czatboxowego" mądrali który na forum nie pozostawił po sobie nic wartego przeczytania. Ot trochę śmiecia rozrzuconego po rożnych tematach oraz pajacowania na czatboxie .

Nie sadzę by był to "użytkownik" w jakiś sposób wart zainteresowania.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Leoś   
2 minuty temu, gregski napisał:

 

W osobie Leosia mamy zaś przykład "Czatboxowego" mądrali który na forum nie pozostawił po sobie nic wartego przeczytania. Ot trochę śmiecia rozrzuconego po rożnych tematach oraz pajacowania na czatboxie .

Nie sadzę by był to "użytkownik" w jakiś sposób wart zainteresowania

 

Bo Pan gregski to  pozostawił po sobie niezapomniane elaboraty przepełnione prawdami objawionymi, które wszycy forumowicze czytają do poduszki. 

 

Mamy podobny staż na forum i jakoś nie przypominam sobie wybitnie wartościowych postów pozostawionych przez Pana. 

 

Akutalnie jest podobnie- niby coś Pan chce do "sportowego" tematu dorzucić, nieminiej jednak za bardzo nie wie o czym pisze. 

 

Może Pan gregski ma przynajmniej swojego ulubionego sportowca? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Cóż, może nie elaboraty autorstwa gregskiego to ja akurat pamiętam kilka jego ciekawych wpisów. Może pośród wielu wyjątkowych zalet i umiejętności jakimi sam siebie obdarza Leoś, pamięć nie jest jego najmocniejszą stroną. Ktoś złośliwy mógłby dywagować, czemu osoba uważająca, że we "wszystkim co robi jest najlepsza" nie została z okręgówki wzięta szybko do Ekstraklasy. Ja to jednak rozumiem, że to pewnie z tego powodu, iż na Leosia czekały obszary pozasportowe w których - też jest najlepszy.

 

A na poważnie...

zamiast zajmować się oceną innych warto zastanowić się nad innymi kwestiami. Leoś powinien zadać sobie pytanie czemu dostał kiedyś "bana" i czemu niedawno ostrzeżenie. Na SBoxie apelował Leoś o dostęp do forum, miał nas zadziwić swą wiedzą a nawet nas edukować. Szansę dostał.

Po krótkim okresie czasu, kiedy pisał w tematach głównie militarnych - całkiem z sensem, szybko się jednak "wyprztykał". Kolejne wpisy to głównie nieweryfikowalne informacje o przymiotach autora i wpisy, które; nie tylko moim zdaniem; na celu mają jedynie sprowokowanie innych. Zamiast na edukacyjnej fali wznoszącej zaczyna Leoś być na opadającej w kierunku trollingu. A to nie wróży mu żadnej przyszłości na tym forum.

I tym skończmy wątek leosiowy, wszelkie uwagi - poprzez P.W.

secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kiew   

Ja mimo, że nie przepadam za sportem zimowym tak szanuje i lubi oglądać Gus Kenworthy za miłość do zwierząt, ciepło i wielkie serce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.